Peret Lause

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על Peret Lause

לבסוף, כאשר יצור אמורה להישלח אחד של המשפט יהיה, כמובן, לא הוגן כי זה לגרום אסון של הצד השני. האושר שלנו תלוי, לעתים קרובות מדי, שביעות הרצון של צרכים הסדר החברתי לא יכולים להשתתף. [4] עם זאת, אם אתה לא יכול לקבל מערכת הוגן שנוכל לפתח אחד שואף מערכת שקובעת בטיחות כדי מי להיכנס שלהם בתחום של החלטה ותן אשר Dynamics אל המערכת אלו המתאים מספיק להכשיר את החלטתו. בהקשר זה לקבוע הדרישות של החברה, בין ההצעות מתקשר לחברה כאמור שלם יכול בבחירות הכלליות הבאות: 1. גדול יותר Celerity ויעילות בהתאם מועדים פרוצדורלי, 2. יצירת מנגנון גדול יותר נגישות לשירות שיפוטי, 3. כנות רבה יותר, אובייקטיביות ושקיפות בניהול התהליך, ניסוח החלטות שיפוטיות4. אחידות רבתי על גזר הדין ב דומים המקרים, קריטריונים ודרישות של פונקציה שיפוטית, 1.

הלגיטימיות של ייעוד, 2. עצמאות תפקודית, 3. יציבות במשרד, 4. לטעון את נוהלי סביר [5]. 2.2 איכויות איכויות של השופט: 2.2.1.

טיקה היתרונות: המעלות הם אינטלקטואלים הוראות הנרכש, רוחני ומוסרי: מצוינות של המחשבה, רכשה באמצעות חינוך והמתייחסים המצוינות של שלנו קיבולות רציונלי. שיטות: מצוינות של הדמות, דרכים להיות הם נרכשים על ידי ההרגל וחזרה של מעשים טובים, בהם נקבעה עובש הרגיל שלנו להיות מצב. החינוך המוסרי: הדרכה עבור מה נדרש לרכוש הכשרה ומיומנות רכשה ידע, אלא גם סגולות אופי והן האינטלקט. 2.2.2 עקרונות מדיניות: הצו הקטגורי: עקרונות או מוסרי חוקים תוקף אוניברסלי מנדטים כך הנושא עושה את אותו התרגיל של החופש המוסרי שלהם וכי יש לכבד ללא חריגים. 2.3 הצעת המועצה הארצית של השופטת [6]: * המוסריות: נאמנות: אחריות כלפי צדק, לפעול עם יושר חוקיות, לפי הוראות החוקים לבין המציאות. אמיתות: לפעול האובייקטיביות והדיוק לפי המציאות של probity לאמת העובדות: מתנהג עם יושר המוסר והיושר, ביסטלי בקבלת החלטות. עצמאות: לפעול באופן עצמאי, ללא משוא פנים, מבלי להודות השפעות, חיצוני בקבלת ההחלטות. אובייקטיביות: לפתור ולהעמיד לדין ללא הסטייה בדרך נייטרלית נגד האינטרסים הצדדים, בהתבסס על אמת וצדק. גילוי נאות: לפעול עם אחריות, carefulness, מהירות, זריזות ביישוב סכסוכים. הגינות: להתנהג בכבוד בתרגיל של משרדו, מבליט את ערכי הקהילה איכויות מוסריות. יושר, וזריקת: להדגים את המוצקות של ההחלטות שלהם, עם דיוק ואת ההצדקה. בתהליך ההיגיון של השופט: אינטלקטואלית ותרבותית: לדרוש צדק על-ידי החלת החוק בצורה נכונה. טיקה: החלטה על מנת להבטיח הוגן זה השומרת על הזכויות אנשים. * אינטלקטואליות: דיון סבירה: יכולת לדון בכל מקרה קונקרטי, המבקשים חכם לשפוט על סמך עקרונות המוסר. חשיבה אתית: היכולת לאשר העובדות הנובעות סכסוכים ולפתור אותם על בסיס משפטי ואובייקטיבי עם התוקף המשפטי, הגיוני ורציונלי. הרמנויטיקה משפטי: היכולת להשתמש בשיטות שונות של פרשנות של תקנות נכון לטעון הדרך אל הפתרון של מצבים מורכבים. מסקנה: כל זה, יש שאיפה לשיפור המערכת המשפטית ושל אנשים אינטראקציה בהתפתחות שלהם, במובן זה, האידיאל של המושל שופטים ותובעים – יוצאים נקבע כי מערכת פתרון הסכסוך הופך לגיטימי על-ידי הסכם חברתי, תכונותיו ואת התכונות האישיות של השופט דרך ההחלטות שלהם ליצור אוירה של ביטחון, האמינות והצדק דרך התפתחותו, אתית, ניסיוני, רוחני, כדי לקבוע, אבל החלטה הוגנת נאותה וחוקית ההחלטה היכן ליצור את התחושה כי למען האמת, הצדק נעשה. [1] FERRAJOLI, לואיג'י, החוק, משום מה, בעריכת טרוטה, מדריד, 1995, עמ' 575. [3] FERRAJOLI, לואיג'י, נכון, סיבה, הרופא הקבוע סהד pp. 576-577 [4] קלזן, האנס, מהו צדק?, בעריכת Fontamara, מקסיקו, 1997, pp. 11-12 [5] מועצת המעבר של הרשות השופטת, הדו ח הסופי, ועדת מחקר ותכנון מדיניות moralization, מוסר, נגד שחיתות, עמ' 28.[6] MAGISTTURA האקדמיה, המידות הטובות, עקרונות של צדק, בעריכת Fimart, לימה, 2003. מחבר: ג'ימי אלן מנצ'גו אנריקז עו ד בסיס חוקתי, אפוטרופסות השיפוט דוקא על הכותרת של דוקטור במשפטים \".

Comments are closed.