Luis Astete

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על Luis Astete

למרות העובדה כי היה המטרה העיקרית של יחידת הצ'יליאני, תמיד הצליחו לחמוק, ניצול של פשטות כאסטרטגיה. תקפתי כשיצאתי היה כאשר המצב דרש זאת, עיקרון זה אפשרה לו, יש את נבחרת צ'ילה בבדיקת זמן רב. מסה: זה לרכז את השפעות כוח לחימה במקום ובזמן, כדי להשיג תוצאות חיוביות. תחילתו של מסה, הכניסו תרגול במהלך העימות ב-1981, כאשר הציוד טוב החיילים האקוודורי, הצביע על כוונתה להקים ההתנגדות העזה, הוסיף לזה, התכונות הקשים של האזור, עם יערות עבותים, רכס הרים, גורמים אלה הקל את חדירות האקוודורי, ב עבודות אשר פעלו בין 200 ו-400 חיילים. ב- 28 בינואר 1981, סירובו של אקוודור לפרוש את כוחותיהם אל מחוץ לשטח פרואני, הוחלט לבצע פעולת פינוי.

ה-29 האוויר בכוח של פרו, גילו כי Ecuadoreans היה מותקן על מקלע נ\"מ של קוטר גדול, אשר עשה את הפעולה קשה. כל זה תתבקש תכנן מתקפת המונים, ניצול של מדיה יבשתי אוויר, קרקע יותר 400 גברים על הכוחות של האזור V, הם מראש ולא יתקפו את עמדות האויב, ולפניהם את התמיכה התעופה, עם שלה A-37B מטוסים היו נושאים בהפצצת ו מטריה, המסוקים של קבוצה מס ' 3, האוויר שפעלו באזור, יחד עם צבא תעופה מסוקים, תיזום פעולת חלי, נושאת 150 אנשים Comaina, אלה שהם נעים בהתמדה עשה את מטרותיה, יחד עם צי של מסוקי קרב יתקפו את הטופס בו זמנית, ירי אש ניזון רקטות נגד פולשים. פעולה זו מצליחה, עם מספר גדול של אנשים, מונעת לנסיגה מיידית של החיילים האקוודורי, העיקרון של המוני כראוי יישומית, אפשרה את ניצחון מהיר. תמרון: התנועה מתואמת נותר האויב שיווי משקל. עקרון בפועל בשנת 1877, כאשר הקפטן של הספינה אקולוגיה Luis Astete חרמן, סירב להיכנע הספינה שלו ושברו עם מיומנות יוצאת דופן בקרב בלתי נשכח של Pacocha, נגד אנגלית שתי ספינות, את הפריגטה H.M.S.

\"השאה\", את H.M.S. הקורבט \"אמטיסט. הפעולה נערכה במשך מספר שעות, שבו הבריטים ספינות למרות היתרון הגדול שלהם ארטילריה לא יכול לשקוע כדי מהצד הפרואני משוריינות, אשר השיבו אש, לתמרן במיומנות, תוך עקיפת אויבים ירי אלא גם טורפדו הנעה, כי הבריטים השתמשו בפעם הראשונה בהיסטוריה. נכשל בניסיון להביס את הספינה פרואני, הבריטים נסוגו מהמקום. מ מנקודת המבט של המלחמה הימית, הקרב של Pacocha, יש חשיבות רבה, בהתחשב האיכות של הספינות אנגלית המשתתפים, עם תותחים גדולים, טורפדו, רימונים חודרי שריון, קרוז של הצי הראשון בעולם. אשר היו עקפה את מהצד הפרואני משוריין שידע איך להיות בעמדות חיוביות להשגת להימלט מן איקיקה, אדמירל. אלג ' רנון מסיה דה Horsey המפקד העליון של הכוחות הימיים של הוד מלכותו הבריטית באוקיינוס השקט עם יכולת תמרון מעולה. כלכלת כוח: הוא להקצות מינימום כוח לחימה חיוני למאמצים משנית. עיקרון זה היה מוחל, במהלך העימות עם קולומביה, פרו הייתה רפובליקה המתהווה, עם למעוטי הצבאי והן כלכלית, אשר תאפשר את זה לקיים עימות בין אלה הפרופורציות, המפגש הראשון התקיים בשנת 1828 באוגוסט, כאשר החופש קורבט, תחת פיקודו של מפקד קורבטה García Carlos של השער, היה במים בינלאומיים הנחה המפרץ של גואיאקיל, מתוך כוונה שליטה של ליירט את הספינות להיכנס ולצאת מהנמלפרואנים היו מודעים כי עם מעט אמצעים שלהם, זה היה מאוד קשה להקים מצור של טומבס לחופים של פנמה, מאיזו סיבה תכנון מפורט, שבו דרך ממסר מתאים ושימוש מיטבי של המדיה, זה לבצע את המשימה. . הקבוצה הלאומית אחראי Jorge סגן אדמירל Martín מסווה, יחד עם שאר הנחתים אמיץ, לכיוון גואיאקיל, פשיטות מספר לפני תקיפת הנמל, היה שימוש בכלי התקשורת, אשר אפשרה מאותם ימיים פרואני, למלא את המשימה אשר היה מינו, במהלך התקפות אלו השפיעו את הפריגטה הנשיא, למות סגן אדמירל גיז, אולם היציאה (Guayaquil) נלקח על ידי לפרואנים כמה ימים מאוחר יותר, פרואני המלחים היו מאנה לשכשך פנמה ולהמשיך לבדוק הכן Grancolombiana, במהלך כל הזמן סכסוך קשה זה.

Comments are closed.