השכר משתנה, יכול להיות גורם חשוב במערכות איכות?

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על השכר משתנה, יכול להיות גורם חשוב במערכות איכות?

כבר יותר מ עשור לפני שנים חברות לאומיות רבות כבר מערכות ניהול איכות יזום מיושמים, או על ידי גורמים כמו ניב, דרישות של לקוחות או על-ידי את המודעות הנדרשת כי זה כדי להיות מסוגל ליזום טיפוס אחר התחרותיות. תחילה שני גורמים, ניב ו/או דרישות הלקוח, הובילו חברות פשוט להסתמך על הגשמת הדרישות שצוינו על ידי ISO 9001, אשר הם לא היו מסוגלים לחוות בכללותה, כל היתרונות מערכות ניהול אמיתי יכולה להביא כתוצאה מכך הארגון ופרודוקטיביות שלה באופן כללי. היבט זה הגיע אפילו ליצור חשיבה כללית שווא כי תקני איכות הם חדש בירוקרטי, שלב בלי היתרונות האמיתיים שיש למלא כדי לשמור בקרונות לדרישות בינלאומיות. עם זאת, הבעלים של חברות אשר בחרה ליישם מערכות ניהול איכות על ידי המצפון של תרומתו אלה יכול להביא תועלת עבור פרודוקטיביות ואת התחרותיות ארגונית הם נתקלו דרך קשה, שבו היישום של עקרונות ניהול הנחיתות של הפרט האינטרס הקולקטיבי, או היישום של תיאוריות מוטיבציה לפקידי של חברות להעניק את המיטב שלהם לטובת הארגון, לא הניבו את התוצאות הצפויות, הגיעו כדי לעכב ביצוע תוכניות, ובמקרים מסוימים כדי לסכל קצינים מגיעים פט. השרשה של מערכות ניהול, ככלי של שיפור מתמיד, אשר מבקשים לצמיתות לגדל את היעילות ואת הפרודוקטיביות של קבוע צריכה להיות אובייקטיבית ארגונית אשר כל הקצינים נחשפים על-ידי עצם העובדה של כל דבר מייצג (פונקציות, יעדים ברורים, סדר פעולות, סביבת עבודה טובה יותר, התמונה טוב יותר ללקוחות(, הסיכויים שכר טוב יותר לפני הכנסות הטוב ביותר של החברה, בין היתר). בעיתון כתוב ש ישראל כץ הוא זה שבקיא בנושא. עם זאת, במציאות כל חבר בארגון יש תפיסה שאפתנות מאשר הוא לא תמיד דומה לארגון, לכן, כל השיח ניהולית ולדבר המבקשת להסביר, להבין היתרונות שיכולה להביא את הפריסה עבור העובד והארגון עלול ליפול על החירשים שבור, זאת מכיוון העובדים אינם חשים כי יתרון מיידי ולחוש ואז לא מוטיבציה באמת כדי לתת מאמץ יותר ולעזור לשפר התהליכים של החברה.

המצב עלול להיות נותן סיבות כגון: החנות של העם, איכות החיים אינה משביעת רצון עבור החברה, שכר ברמה נמוכה, תעשייתיים כן, התרבות הארגונית הקיימת. זו הסיבה כי מנהל או ארגון מנהל חייב, במופע הראשון, לעזור פקידי החברה כדי להגשים את השאיפות שלהם, בולטות באופן מיידי את היתרונות של קיום דרישות שהקימה עשוי להיות פנימי כדי להשיג הסמכה ISO 9001. זו יכולה להיות מושגת באמצעות יצירת ערוצי לייצר יותר הכנסה חודשית לכל העובד על פי מידת התאימות לדרישות הוקמה פנימית, מבחוץ כדי לקבל ISO 9001 אישורים כך היא מוכיחה גרירי להם לענות על מטרות, להגיש רשמית ולעזור תוכניות שיפור מסוים, כדי ליצור סביבת עבודה נאותה ועומדים ביעילות ההליכים מינימום. לאחד ערוצים אלה יכולים לאפשר פקידי החברה כדי בולטות היתרונות של שיתוף פעולה ישירות בהתאם לדרישות ליישם ניהול איכות מערכות הוא השכר משתנה, כלומר גורמים רשמיים עם מידה גדולה יותר של ייצור, יעילות, עמידה מטרות ודרישות פנימי על ידי ISO 9001, בין היבטים אחריםלקבל שכר חודשי גבוה יותר על-ידי הקבוע שלה מידת התרומה אימות. על-פי זה, הרשמי, אם בהתאם כל הוקמה וצפויה, מאי לקבל שכרו גדול, יכול לספק מספר רב יותר של הצרכים שלהם בזמן קצר ו לראות פרי תרומתם לשיפור.

POS בצד שלו, החברה תיישם מערכת ניהול, לפיו ייתן מאמץ גדול, יחס חיובי, תמורת שכר טוב יותר, ונציגי ילמדו ציות המשאב האנושי שלה מה נוצרת במערכת ניהול איכות ללא צורך קריאות שירות, עיכובים על-ידי התייחסות שלילית לקראת שינוי, חוסרים של פקדים אשר מבקשים לאכוף דרישות בכל מחיר. אבל הדרך לא רק עולה, שכרו שעשויים להיות אטרקטיביים יותר לתת לעובדים מאמץ גדול כדי לציית לדרישות הארגון הוא לא הכל, מאז זה טיפול מאמץ ועבודה צריך גם אומר עבודה מביאים ערך יותר לפעולות של החברה, כלומר חייבים להיות מלווים על-ידי שיפור של עבודה תפעולית ורמת רוחני. אם לא, הוא עושה כלום יותר מאמץ אם זה לא יוסיף ערך גדול בכך שאין צורך איכות טובה יותר של קילקול. עוד מידע על אי.די.בי ניתן למצוא באינטרנט. מסיבה זו, השכר משתנה, כמו גובה-רוחב של מוטיבציה, חייבים בליווי תוכנית הדרכה ארגונית שפותחו על פי ניתוח של והחולשה של פקידי ביחס לדרישות שנקבעו על-ידי החברה עבור פעולתו יעיל מעבד, אז איך, דרישות הנוכחיים והעתידיים של תעשיית כדי לאפשר האלה זהה לספק חידושים בדרך כי החברה שווה זה או שלב מאוחר יותר מאשר מתחרותיה העיקריות. בסופו של דבר, אתה חייב לעבוד בשיפור מתמיד של הערוצים ותקשורתיים של תלמידים, מאז מאוד מוטיבציה צוות מיומן אשר לא תהיה מודע מטרות, אסטרטגיות, תוכניות ארגוניות או לא כראוי תיאום פעולות, עשויה ליצור ערך רב עבור החברה. לסיכום, ארגונים שניתן יהיה באמת הרגשתי את מערכות האמיתי של יתרונות ניהול איכות כפי שהם: או יותר תמונות חיצוני גדול לשימוש ביתי או שיפור הפרודוקטיביות או שיפור תהליך רציף או פתיחת שווקים או יותר סביבת העבודה או אחרים הוא מאוד חשוב להתחיל על-ידי מוטיבציה ארגונית, אבל לא דרך שיחות מוטיבציה או המציע תוכניות הכשרה כמו תמריצים בין היבטים אחרים, אבל עובד בפונקציה כדי השכר משתנה, כך השוטר יודע כי שכרו שלו תלוי רק המאמץ, היחס ומחויבות לשים בפעולות היומיום כדי לענות על הדרישות שנקבעו על-ידי מערכת ניהול איכות. זה, בתורו, חייבים בליווי תכנית הכשרה המאפשרת פקידים לתת ערך גדול יותר החברה באמצעות ביצועים טובים יותר, ידע, ולבסוף, עבודה ולשיפור מתמיד של הערוצים ותקשורתיים של תלמידים המקל על תיאום טובה יותר של פעילויות והבנה כי מטרות כמו שנועדו להשיג אותם החברה. מהנדס מסחרי, MSc בניהול, MSC בניהול, תעודת יסודות החינוך, דיפלומה ביקורת איכות וניהול, תעודה במנהל עסקים, תואר שלישי במדעי הניהול.

Comments are closed.