החלפת שמן מנוע

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על החלפת שמן מנוע

החלפת המכוניות שמן מנוע, היא פשוטה, אם כי ייתכנו קשיים מסוימים, חוקים שיש אחריו בעת ביצוע העבודה. לפני החלפת השמן מנוע מנוע כביסה צריך לשמש. טיפול רכב מציעה מגוון רחב של אמצעים שטיפה את התכונות הפנימיות של המנוע. עליך לבחור אלו שפכו לתוך המנוע לכמה דקות להחליף שמנים, שנקרא minutka. כדאי לשים לב לדברים הבאים: אם המנוע שלך נעשה שימוש סיווג שסתום הידראולי lifters, בתוך המנוע אינם נקיים, כך ייטב להימנע משימוש של קידוח נוזלים, כי הפקדות נוזלי כביסה מסיסים ניתן לקבל לתוך חלל פנימי של gidrokompensatora ולבטל אותו. במקרה זה עדיף קח את detergency שמן, לייצר את השינוי שמן הבא-למועד מוקדם יותר. For more information see אלמוג כהן. (בדרך כלל זיהומי נפט.) ברגע המנוע הולך לשטוף עם הזמן נוזלי כדאי מפסיק את המנוע שסותם את פתח הניקוז כדי לרוקן את השמן הישן, אין צורך לפרק התקע פילר, חלל פנימי מנועי מספיק הודעות מקומות עם האווירה. ברגע החמאה יהיה מלא מתרוקן ממך הגנות של המנוע (בדרך כלל זה לוקח בערך 10-15 דקות), עטוף את התקע הניקוז במקום.

אחרי זה מסנן otkruchivajut שמן אמבט, באמצעות כלי מיוחד, אם otkruchivajut ואז לא שלה בעבודת יד, מסנן שמן טרום דיור עם נייר אמרי בבקתות־חוף. אם זה לא עוזר, לנסות להרביץ מארז שלו כדי מברג מתאים לפרק בסיועם של אותה שלא מוותר מסנן. לפני התקנת מסנן שמן חדש צריך להיות משיכור למר שלו גומי אטימה gasket, חלל שלה היא רעיון לא רע יוצקים מעט שמן, אשר בעתיד ייעשה שימוש במנוע. במיוחד החלה כוח הידוק מסנן שמן לא צריך. בדרך כלל, ברגע החותם גומי נוגע את גוש גליל, צריך להדק אותו אפילו כ 1/3. לאחר השימוש, מזיגה ענקית משפך הנפט של המנגנון, אך לא את כולם, כמו במדריך של המכונית, בערך 2/3 מצדו, בדרך כלל על ארבעה מנועים גליל הוא כ- 3 ליטרים של שמן.

להדק את פילר כיפה, תן מנוע. ברגע שהמנוע משאבת שמן יטען בשמן כל הערוצים, אורות חירום לכיבוי לחץ שמן מנוע. בדרך כלל זה לוקח קצת יותר זמן מהרגיל מתחיל את המנוע. תן המנוע לרוץ לכמה דקות, תכבה את זה. למעלה עם שמן במנוע עד כדי לסמן את 'מקס'. עיין שוב אם איפה פסים של שמן (שמן מסנן ניקוז התקע) בתהליך שינוי שמן יכול להיחשב להשלים

Comments are closed.