אינטרנט אלטרנטיבה ייעוץ משפטי

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על אינטרנט אלטרנטיבה ייעוץ משפטי

באינטרנט! .. זה גורם לך לרצות לבטא בקו בפרפרזה משורר מפורסם: "… כמה של מילה זו ללב של כל אחד מהם התמזגו …" … ואם אתה חושב על זה, זה לא יכול להיות בדיחה … מספר המשתמשים World Wide Web, גדל מדי יום. במהלך השנים האחרונות, האינטרנט היא כה מושרשת היטב בחיינו, להיות חלק אינטגרלי של המציאות היומיומית כי רבים אינם ללא שעות הפנאי שלהם, ולא את, מקצועי יותר. וכל זה ממש לא מקרי.

האינטרנט נותן לנו הזדמנויות רבות – החל תקשורת "לחיות" עם אנשים שנמצאים אלפי קילומטרים, למימוש פרויקטים עסקיים מציאת הרווח כסף אמיתי. אבל עם כל זאת, היתרון העיקרי של-World Wide Web הוא חילופי מידע הדרושים, ובמובן זה היא בפרסום האודות משבח לא צריך את זה. אבל האינטרנט כאמצעי סיוע ומידע מקצועי, סוג של יועץ בודד יכול וצריך לדבר. אין זה סוד, כי מעת החיים הזמן בפנינו זקוקים לכתובת בעיות מעשיות מסוים, במצב זה עבור רבים של משתמשי האינטרנט הקלאסי התרגלו לפתוח את הדפדפן להקליד מילה החיפוש או משפט, ואז … ואז, רואים הרבה הציעו אתרי מחשב, אנו עומדים בפני בעיה של איכות הבחירה של מידע, רלוונטי כרגע. בפנותו אל האינטרנט תשובות לשאלות קשות, הכי טוב, כמובן, להתייחס אתרים מיוחדים עם לקט נושאיות של חומרים, עבור פרויקטים באינטרנט, עם דגש ספציפי נושאיות – כאן הרגשתי את היד של אנשי מקצוע ולכן יש אחריות על איכות הנתונים שפורסמו. אבל, אתם מבינים, זה לא קל עצום, אם כי מידע שיטתי הדרושים כדי למצוא את נפח – זה לוקח הרבה זמן ולא תמיד בטוח … מה עלי לעשות זאת במקרה? חיפוש אדם מוסמך, על ידי קורא לפגישה לשלם עבור שירותיו? זוהי רק אחת האופציות, אבל יש עוד …

זה כל כך החיים נראו פשוטים יותר, פיתחה סוג של אינטראקציה מקצוע אזרחי, כמו ועידה באינטרנט. היום, אף אחד לא יטען כי ועידה מקוונות הם לא יסולא בפז לפיתוח תשתיות ה-ICT של החברה ועל כן פעיל נהוגה בכל רחבי העולם. הערך שלהם טמון בכך שהם מאפשרים לך לקבל מידע במהירות איכות ממקור ראשון, בלי לבזבז כמויות עצומות של זמן ההליכה במקרים שונים לחפש המוסמכת אנשים. זה פשוט: אתה יושב בבית או במחשב בעבודה, לשאול שאלה, ואז לגרום לו תשובה מלאה. רק צריך להיות מודע כאשר ומי מקיים פעילויות אלה. זה פשוט, לא? אולם, למרות זאת, באזור קירוב זה סוג של תקשורת, כגון ועידת האינטרנט טרם הפך רלוונטי נרחב, והוא עדיין נתפס כחידוש. למה? הרגל כדי לפתור בעיות ללא מתווכים, ביקור איברים מיוחדים? או חוסר האמון של ההשפעה של מידע באינטרנט? מה שזה לא יהיה, אחת הסיבות היא כי פעולות כאלה הן מספר מצומצם של אתרים בדרך כלל יש שעשועים רמה גבוהה של שירות מקצועי, ואת אלה בעיר שלנו, בכנות, לא מעט. אחד מהם הוא investor.kirov.ru הפורטל. מלבד העובדה שיש לו מעמד רק במידע ואנליטית מקור המידע על הנדל"ן אדמה אמיתי, השקעות בבנייה, הוא מתאמן בצורה של שיתוף פעולה בין מומחים ואזרחים, הממשלה והחברה, כמו ועידה באינטרנט. האחד הבא יהיה בקרוב מאוד – 28 פברואר. כיצד ניתן לדעת עורך הפורטל אנג'לינה Lettova על האירוע הקרוב, "לא מדובר בכנס הראשון שנערך באינטרנט מערכת מידע גיאוגרפי של המשקיע האזור קירוב. בחודש דצמבר 2007 על investor.kirov.ru הפורטל ועידה באינטרנט עם סגנו של RF מדינת דומא AM Rozuvanom. זה היה הניסיון הראשון שלנו של אירועים כאלה. ואם זה בגלל סיבות אובייקטיביות, ולא על תוכנית, זה היה יותר כמו בפורום, המקוון פבואר הכנס יהיה אירוע חמור יותר מסיבי ". זה יתקיים על בסיס של שירות רישום הפדרלי באזור קירוב. המשתתפים יהיו עובדי המחלקה – אנשי מקצוע מיומנים, מתמודד עם הפרקטיקה של רישום מקרקעין כמעט כל יום ומוכנים לחלוק את הידע שלהם עם קירוב, עם מי מודאגים בעיות של רישום חוקי של זכויות לאובייקטים נדל"ן מסחרי ומגורים, משכנתאות, ועוד קרוב לנושא זה. זהו אלנה Kobeleva – ראש ליווי משפטי והגנה משפטית, אלנה Embasinova – ראש קבלת מסמכים, רישום מעצרים ולדימיר פ Pikulin – מנהל רישום של זכויות במקרקעין. אגב, נושא השיחה הקרובה – לרשום זכויות במקרקעין, יותר רלוונטי, כי היום לגליזציה של כל עסקה – תנאי הכרחי לקיומה של בעלות על נדל"ן, כיצד להגן על עצמך מפני עוולה, וכמעט כל אחד מאיתנו בדרך זו או אחרת להתמודד עם מסה של שאלות הקשורות זו. וכן, בהחלט, בהם עדיין לא ברור. Investor.kirov.ru מציע, פתיחת לדף הרצוי פורטל האינטרנט להיות חבר של ועידה באינטרנט, בשלווה, ניסח את השאלה בכוונה לשלוח אותו למומחים. תשובות לשאלות שלך, בקר ב -28-29 בפברואר.

Comments are closed.