ADÁN לבן או שחור?

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על ADÁN לבן או שחור?

מראש של הציוויליזציה, בניגוד לצפוי, כדי לפתור כמה בעיות ארוכת שנים, במקום להחליש ספקות גדל אותם בדרגה מופלג. בימינו, עכשיו יש לנו ספק כי טבע מתפתח כל העת, רעידות אדמה, צונאמי נגרמות על ידי ההתנגשות של צלחות תת קרקעי של כדור הארץ הם ימשיכו לייצר לפרק זמן בלתי מוגבל בעתיד. ההתקדמות באסטרונומיה הביאו לנו את הבעיות של חורים שחורים, החומר האפל, של אסטרואידים, כוכבי לכת חדשים. רפואה התעשרה על ידי גילוי ה-DNA ואת הגנום המפורסם, אך יצר לנו החדש ספקות לגבי מחלות בסוף היום כל תורשתית. בפילוסופיה, המשמעת של ספקות פתירה עלו רבים אחרים, כי לא היה ותק, אומר, אם יש חומר אוניברסלי יחיד, אם העניין הוא לא יותר מאשר האנרגיה. הטכנולוגיה של מסע בחלל יצר את הבעיה לדעת אם בני אדם יכולים לנסוע מאות שנות אור בלי למות על הכביש ועל, אם בכל מקרה ולא ימות, כמה אוכל, שבו הוא חייב לקחת כדי לשמור במהלך המעבר.

בין כל כך הרבה ספקות שנוצר חדש אין אחד שלא נמצא כל רשימה: האם עידן אדם לבן או שחור? סקרנות אינטלקטואלית מוביל יד חואן גרגוריו מנדל, הנזיר שותק, בוטנאי האוסטרי של המאה ה-19, שגילה את חוקיו המפורסם של ירושה על פי איזה ארבע צאצאי של לבן רכיב ושחור אחד, שלושה הם לבן ואחד שחור, כל אלה הצנועה שלו גן המנזר refugeלרשת צפוי של הורשה. אבל לאחר מכן, אם צאצאיו של אדם וחוה היו בשחור-לבן עד ימים שלנו, אחד לשניים, אדם או ערב חייב בהכרח כבר שחורים. ניכוי זה מוביל אותנו ישירות אל המקרא בספר בראשית אשר מדבר על בריאת האדם. קיימות שתי גירסאות במקור זה. לפי הראשונה, אדם וחוה שנוצרו אחד, אחר בבוץ ולשו ולאחר מכן בניפוח ב הרוח האלוהית מאת מלועו, לפי השניה, הבורא תחילה יצרו אדם ואת הצלעות שלך עשו ערב. אם אנו אמון בגרסה הראשונה, או אחד היה יכול להיות שחור, אם אנו לדבוק השני, אווה לבן צמחו מתוך אדם שחור. המשורר הגאוצ'וס חוסה ארנאנדס היה את דעתו, אשר למרבה הצער היתה לא מדגימים כי הוא לא היה חזן ייעוץ, לחלק אחריות אחרת. היו לא כאלה גזעניים פעמים וגאוצ'וס, למרות שהאמינו כי האל הלבן, שבוצעו שחורים mulattos, סן פדרו, עשה השטן, מכערים הגיהנום.

המשורר של ערבה, ב- payada המפורסם שלו עם מורנו, הקשה על הגיטרה, versified: אלוהים עשה בשחור-לבן ללא הכרזה על הטוב ביותר; הוא ציווה אותם באותו הכאבים נמוכה mesma קרוז; אבל הוא גם הרשות הפלסטינית אור כדי להבחין בין צבעים. הוא נקה כדי הגאוצ'וס ארגנטינה אלוהים עשה שחורים, לבנים ללא הבחנה, אך החמיץ לספר לנו אם עשית את זה כדי דרך בבוץ או של הצלעות. הבלבול הופך להיות אפילו יותר מסקרן, כאשר אתה מוסיף באור. זה היה אולי איזה חתולים כי הם כל חום בלילה? יהיה לך רצה לנו לומר כי למרות שאנחנו שווים עלינו אור כדי לראות שאנחנו לא? כל כך הרבה עמימות הטעינה יהיה עתה מוקצה מחמת מיאוס במקרה השני הוותיקן, הפרה של human rights עבור האו ם, הפגנה הפשיסטי הכנסים של סן חוסה דה קוסטה ריקה. הבהרה דחופה של אקדמיה ארגנטינה לטראס דה, שחלקית Lunfardo דל של אקדמיה, כדי לתבוע vate השבועון בהתאם. הטענה הפשוטה ביותר אומר כי הרננדז שביצעו תגית קונספטואלי הבורות של תאולוגיה נוצרית ואת השפה הלטינית. הגברים הם שווים על-ידי הנשמה, אבל פחות שווים על-ידי תכונות ביולוגיות. חשבו על ידי חשיבה, הוא בטוח יותר להתווכח כי מלכות שמים לא זה הוזן על-ידי תמונות צבעוניות. כך או כך, אנו יודעים כי הרוחות השקופה, שקוף. הספקות של המאה ה-19 כבר עקפה את הספקות של המאה ה-20. מסובך יותר הם הספקות של זמנו כי האבות, מדענים הרבה יותר מאשר של האדם הפשוט חפים מפשע. קבוצה של גברים של המדע אנתרופולוגים הליכה ארוכים בחיפוש אחר הגולגולת של אדם. כאמור אדמות במזרח התיכון הן בספרים של שלוש הדתות המונותאיסטיות, מדענים מאמינים כי גן העדן הארצי היה בסביבה של הנהרות פרת ונהר חידקל, כתוצאה מכך, חלקם באורח באזור זה יש למצוא של אדם. זה הוא לקבץ נדבות לא למצוא את אותו אי פעם, כי הצעד הבא יהיה ללמוד את ה-DNA שלו כדי לדעת מי הם קרובי משפחתם. פג. אינטרנט:

Comments are closed.