10 טיפים Strahujushhimsja

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על 10 טיפים Strahujushhimsja

1. קבל את היועץ שלך הצעת מחיר הביטוח מ 10-15 חברות ביטוח השוואת המחירים ולעשות את הבחירה שלך. לא לקנות ביטוח רק כי הצעתה, או כי ראית פרסומת של הביטוח החברה. 2. לאחר קבלת הצעת המחיר, לשאול פוליסות הביטוח שיכולים להפחית את העלות של ביטוח: ביטוח דרך ההתנחלות של הפסדים, הזמינות של זכיונות, באמצעות סכום מופחת, הוכחה תאונת נהיגה, הנחות העברתם לחברה אחרת, מבצעים מיוחדים. תכניות, וכו ' 3. בחירת חברת ביטוח, זכור כי אין צורך לשלם באופן מיידי בעלות המלאה של הביטוח.

רוב חברות הביטוח מספקות האפשרות לשלם עבור ביטוח התשלומים (במקרים מסוימים גם ללא הגדלת!). 4. זכור כי פוליסת הביטוח קסקו היא ההגנה שלך מפני הסיכונים של "מעילה" ו- "נזק". מדיניות זו אינה מכסה את הסיכונים של אובדן זמנית או מוחלטת הבריאות של מנהל התקן, הנוסעים, כמו גם אחריות צד שלישי. בהגנה מפני סיכונים אלה חייב להיות מבוטח תכניות ביטוח אחריות צד ג' (ביטוח החובה, מרצון), כמו גם ביטוח תאונות. 5.

קסקו מדיניות נוטים לרכוש יחד עם מדיניות OSAGO (אחריות צד שלישי מנוע חובה ביטוח). עם זאת, לא כל אחד יודע/זוכר את זה על OSAGO שלך אחריות צד שלישי מבוטח בסכום אשר ייתכן לא יספיק לכסות את העלויות האמיתי של צד שלישי אשמתך: רכב מספק כיסוי ביטוחי בסכום של לא יותר מ- 120,000 רובלים קורבן אחד של נזק (מכונית) רכוש ו- 160.000 רובלים נגרם נזק בריאות או החיים של הקורבן 1. לכן, בנוסף MTPL, אנו גם ממליצים רכישת מדיניות (DSAGO מרצון מנוע חיצוני ביטוח אחריות). כזה מדיניות זול (בתוך פוליסת ביטוח של יורו 1.500 עם סכום ביטוח בהיקף של 1 מליון רובלים) ולצמצם באופן משמעותי את הסיכונים של תאונות מכוניות יקרות. 6. על-ידי הקלדת מדיניות אנשים עם אפס ניסיון (במיוחד מתחת לגיל 25 שנה), אל תהיה מופתע כי העלות של ביטוח תעלה משמעותית, כי אנשים צעירים עם נהיגה מינימום ניסיון ביותר קטגוריית הסיכון עבור חברות הביטוח. 7. בכל מקרה, בעיון את "החוקים של הביטוח פוליסות הביטוח חייב לתת לך יחד עם המדיניות (או לפני). בדרך כלל די ארוך, לא קל מאוד לקרוא את המסמך. עם זאת, היכרות עם זה צריך להבין בפרוטרוט איך "לארגן" את הביטוח שלך גם, כפי מהם התנאים, מה מסגרת הזמן הולך ההתיישבות של הפסדים. 8. זוכר את ציוד נוסף (אינו כולל השלמת מקורית) מבוטח בנפרד. מודל קסקו פוליסת ביטוח, אשר לא עשתה ציוד נוסף, לא יאפשר לך לקבל שיפוי עבור אלמנטים כוונון נוסף התקנת שמע ו ציוד וידאו וציוד עזר אחרים. 9. בסיומו של החוזה ביטוח לתקופה פחות מ 1 שנה, חשוב לזכור שזה לא רווחי מאוד, כי חברות הביטוח לא פשוט לחלק את העלות של השנתי מדיניות על המספר המתאים של חודשים, אבל הגורם multiplying מיושם. 10. בתום החוזה של ביטוח רכב עם קילומטראז צריכה להכין עותקים של המסמכים הרלוונטיים עבור הרכב (מימין כל אדם הודה ניהול, ייפוי כוח, דרכון, תעודת רישום הרכב), כמו גם להיות מוכן לנקות את פוליסות הביטוח לרכב בשעות היום לבדיקה, צילום. המידע הנ ל הוא רק חלק קטן ממה שאתה צריך לדעת ולהבין את ביטוח הרכב שלך.

Comments are closed.