10 חיזוקים-מה תעזור להשיג מה שאתה רוצה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על 10 חיזוקים-מה תעזור להשיג מה שאתה רוצה

כיצד תוכל מיד לשבור את התבנית של כשלים, גם לעשות משהו יוצא דופן עם חיזוקים הבאה להצלחה. כיצד תוכל מיד לשבור את התבנית של כשלים, גם לעשות משהו יוצא דופן עם חיזוקים הבאה להצלחה. האם אתה זוכר כדי א. תומאס אדיסון? הוא המשיך לעבוד עד לשכלול הנורה. הוא יכול יש כבר נכנעו לאחר 3 ניסיונות ולומר: אני כבר נכשל פעמים רבות, זה בלתי אפשרי אם זה היה מקרה איך היה היום ללא חשמל? מכיוון המשיך מציאת מאות דרכים שונות שלא היו שימושיים עבור לשכלול הנורה עכשיו יכול להיות חשמל בכל עת. עם כל הטפסים לא מתאימות, הוא ידע כי הוא היה קרוב יותר ויותר למציאת הנכון.

בנימין ד'יזראלי אמר פעם… כל ההצלחות שלי בנו אותם בזכות כשלים שלי בטח ניסית משהו לא עובד. אולי בשם מישהו ואמר שלא. הם היו מעטים או רבים אנשים? ייתכן כי כתבת ספר ועורכים חלק תדחה. אתה יודע כמה מפרסמים דחה את ספרו של הארי פוטר, קיי רולינג? 12, עד בתו של מנהל כללי לאור דרש לראות את ההמשך, כי אהב את העבודה. אתה מתכוון לאפשר לאנשים אחרים לגנוב לך החלום שלך? אתה שוב אתה סובלים הן למנוע ממך להגשים את מה שאתה רוצה באמת? לחיות חיים שונה לחלוטין מאשר החיים שאתה יודע שמגיע לך כי ממתינה לך? יש לראות, לשמוע, הריח ולהרגיש שהחיים? בטח שמעת כוחו של ויזואליזציה, חיזוקים להצלחה אבל לא אפילו ניסחת אותם לבדיקה.

נאמר כי מה דעתך ניתן להרות, יכול לקבל את זה. מדוע? פשוט מכיוון התת-מודע אינו יודע את ההבדל בין המציאות לבדיון, לכן יש פוטנציאל ליצור דבר מה אתה חושב. אם תת-המודע שלך אכפת מלא חיזוקים הצלחה, פריטים חזותיים, למשוך את התוצאות הרצויות של איכשהו. באופן דומה, אם אתה חושב כי אנשים ידחה את הרעיון, הפרוייקט שלך, השירות שלך או מה הצעת, ואז אתה proyectarás כי חשבתי לכיוון אחד את השני, התת-מודע, יהיה מציאות. היא מתחילה עם חיזוקים אלה להצלחה, באפשרותך להשיג מחשבות ולתרגילי ורגשות חיוביים. 1. אני אני תמיד שיפור בכל ההיבטים 2. יש לי אישיות מגנטית וחזק 3. יש לי שליטה מוחלטת על 4 באותו אזור. אני 5 עליז ומאושר. אני כאן כדי ליהנות מהחיים 6 מקסימום. יש לי גדול פיזית נפשית, מוסרי לכפות 7. יש לי כוח רצון חזק 8. אני מלא חיוניות, יצירתיות, 9 שקט. אני שווה הצלחה עם פעולות היומיום שלי 10. אני בקרוב התבצע החלומות שלי עכשיו דמיינו את עצמכם להשגת ההצלחה. נניח כי אתה מקבל תוצאה חיובית והערות כמו הרגשות שלך לשנות באופן מיידי. כיצד להתלבש?, עם בגדים, או מעט יותר פורמלי. מיהו איתך? אתה עם אנשים המעוניינים ביותר בחיים, כזה בדיוק מסיבה לחגוג את ההצלחה שלך איזה ריח? זה מריח כמו אירועים טעים? איך אתה מרגיש? מה הם הרגשות שלך עכשיו כי לקבל מושג להשגת החלומות שלך, זה ירגיש נכון היטב? מה שאנו עושים הוא יכול להרגיש כאילו אתה כבר נסע בנתיב שלך להצלחה, כביש להם יהיו מכשולים רבים, אך הגמול העבר זה באמת כדאי. יש לך עצמך הסימון רק עם התצוגה שלך. כמובן יהיו כשלים ומכשולים, אך עליך לא נכנע לעולם כי רק נכשלת מי לנסות להפסיק. אני מעודד אתה מעז לראות אותך בתור יזם מוצלח. בינך לבין כל המטרות שלך, ישנם מספר מכשולים, תוך מטרה גדולה יותר, גדול יותר יהיה מכשולים. ההחלטה שלך כדי להיות, יש לעשות משהו מעבר רגילים כרוך מול קשיים ואתגרים שהם גם בתחום רגילים ללא. לפעמים פשוט המשך לנסות לקבל את מה שאחרים לא תסתדר. הנה החדשות הרעות. בעת הגדרת מטרות בלתי הרגיל, תוכלו למצוא מכשולים, נופל, שלילי, וכו ' אך מחשבות שליליות מזיקות ביותר כי אתה אומר שאתה תהיה זהה. הסוד הוא את קביעות, גישה ישירה בתוצאה, בוודאות סה כ הוא מחכה שם. עליך להיות בטוח לחלוטין אתה רוצה להשיג את המטרה. ודא כי הסיבות שיש לך באמת יקר לך. לכתוב את הסיבות שלך, זה ייתן להם יותר כוח להתגשם בעולם זה בצורה של דיו גלויים. זה מתחיל להיות אסיר תודה כל לך בשלב זה, בעלי כישורים שתוכל לשתף עם אחרים. ייתכן שיהיה עליך לפתח כמה מיומנות מסוימת חיוני כדי לסייע לך להשיג את המטרה שלך, אם כן, לקחת קורסים וייעוץ לפתח במהירות האפשרית, אולי הדבר היחיד שאתה צריך קצת להתאמן. ללמוד על-פי אנשים אתה מעריץ ומי שכבר הגיעו ההצלחה כי את מחפשת. את לשאלות כי אתה חייב להיות בו נמצאים כעת, האם אתה מוכן להיות מוצלח? אתם פתוחים לקבל את השפע של היקום? האם אתה מוכן להפעיל את התשוקה הבוערת למציאות באמצעות הפעולה? אם כך, לחכות עוד, פועל כעת, זכור כי הזמן שלך מוגבל, יש רק 24 שעות ביממה באופן זהה שאנשים מוצלח המנצלים את הזמן שלך כדי לגרום לדברים לקרות.

Comments are closed.