תנור בישול בסיסי

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על תנור בישול בסיסי

חלוץ המטבח כאשר אתה חושב בתנור הולנדי בית יציקה, מה שעולה על דעתך שלך? חלוץ המטבח? מנות מעל האש? בצד של שניהם גם יחד, אבל הם עדיין מאוד היום, תנור הולנדית, האפשרויות בלתי מוגבלות. ניתן להשתמש תנורי הולנדי טיגון, אפייה, רותחים, אידוי, וכך. רכישת תנור הולנדית לקנות תנור הולנדית, ודא כיפה יש קצה מוגבה. זה הוא לשמור את מקור חום מאשר פחם. פעולה זו תסייע לך להגיע הטמפרטורה המתאימה צורך לבשל את מה אתה רוצה לעשות, למעט רותחים או טיגון. במקרה זה כמו כל חום בחלק התחתון.

Fundimentals חימום אם אתה מתכנן קבוצה, עליך יותר חום בחלק העליון מאשר בחלק התחתון. הכניסו לבנת הפחם בתחתית כל 3 העליון של המכסה. עבור הכנת מנות, השתמש באחת בחלק העליון של כל 4 בתחתית. כאשר צולה השוואה של לשים על העליון והתחתון בצורה אחידה. טמפרטורה הטובה ביותר להבין את הטמפרטורה ומספר פחם דרוש קצת מתמטיקה. כל לבנת פחם מוסיפה 25 מעלות חום.

טמפרטורה המשחק הוא 350 מעלות פ. כדי לגלות כיצד להשתמש השוואה של רבים, הגודל של תנור אינצ'ים, subract שלוש כדי לקבל את המספר של פחם, במסגרת ולהוסיף 3 כדי לקבל את מספר פחם לראש. לחץ כאן רמי לוי ומצא עוד . הכנת לרפא תנור הולנדית כעת משהבנת את היסודות של תנור הולנדית עליך להכין או לרפא את התנור לפני השימוש. כמה תנורי ברזל יצוק יש כיסוי הגנה הדרוש. יהיה עליך לעשות כביסה עם scubber ללא משטחים מחוספסים. לאחר השער יוסר, לשטוף, יבש התנור ולאפשר לאוויר יבש. לרפא כדי לרפא את התנור, מחממים התנור ל- 350 מעלות המטבח. במקום התנור על המדף מרכז הולנדית, עם המכסה פתוח במקצת. אפשר לחמם מעט-מעט עד חם מדי לטפל. החל שכבה דקה של מלח בישול שמן חינם עם מטלית נקייה בתוך התנור הולנדי, החוצה. מקום בחזרה בתנור של התנור עם המכסה פתוח במקצת. אופים בתנור כשעה. חזור על לאחר האפיה, ומצננים את התנור הולנדית לאט. כאשר הוא cool מספיק כדי לטפל, חזור על השמן שוב זהה, לבשל שוב. כאשר יש מקורר מספיק כדי להחיל מעיל השלישי של שמן, אך הפעם הוא מוכן לשימוש. הכנת התנור הולנדית זו באופן מונע חלודה, הופך קל יותר נקי, נקי לניקוי התנור לאחר השימוש, אך מיד, הוספת מים חמים, סבון, חום בתנור עד המים כמעט רותחים. כל התכנונים מעט אוכל, שימוש scrubber בחומרי. להגן על תנור הולנדית שוב על ידי חימום בתנור, היישום של שכבה דקה של שמן והשאר להתקרר. את מוכנה כעת עבור אחסון. ול ו רובין Shortt הם שלושה אתרי אינטרנט באוויר הפתוח, ובמשפחות מנוסים. לקבלת עצות נוספות כגון אלה, כדי להירשם לקבלת ידיעון חינם הביקור:

Comments are closed.