תזונה ובריאות

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על תזונה ובריאות

מחלות ומצבים בריאות רבים יכולים להשפיע על-ידי במזון שאנו אוכלים. חקירות רפואיים גילו מגוון רחב של חיבורים בין תזונה ובריאות גופנית ונפשית. למעשה, למחלות רבות לטיפול תזונתי הפך חלק בלתי נפרד הטיפול או תוכנית מלאה. לדוגמה, המדריכים, מושגי יסוד תזונה משמשים באופן קבוע בחולים עם דלקת מפרקים, עמידות לאינסולין, סרטן ומחלות לב. מסייע למניעת מחלות. הרעיון של מזון כמו רפואה זה לא משהו חדש.

ישנם מספר טיפולים תזונתיים רבים, שונים סוגי מחלות. עם זאת, תזונה בריאה הפכה כעת חלק חשוב של מניעה. מרפאות ורופאים רבים מספקים המטופלים שלהם עצות תזונה בריאה כדי להפחית את הסיכון של מחלות, בעיות הקשורות גיל, השמנת יתר, סוכרת לדוגמה. חומרים מזינים, סיבים, פיטוכימיקלים יכולה להילחם במחלות. בנוסף חומרים מזינים חיוניים (חלבונים, פחמימות) שומנים), כדי להפוך ארוחה בריאה מזינים (ויטמינים ומינרלים), אמור לכלול סיבים תזונתיים פיטוכימיקלים. חוקרים בריאות עדיין מחפש קשרים בין בריאות, צריכת המתאים של ויטמינים ומינרלים, כיצד לעזור להילחם מחלות ומצבים רבים.

תזונה בריאה הוא הבסיס של בריאות טובה. דיאטה כי הוא עשיר חומרים מזינים (בשילוב עם פעילות גופנית סדירה) נחשב כעת הנכס החשוב ביותר לחיים ארוכים ובריאים. במקום מזונות עם קלוריות ריקות זה יכול לנקז את עתודות תזונתי שיוביל אתכם ישירות אל המחלה, אנחנו צריכים לחזור ליסודות של אכילה בריאה. פעולה זו כוללת תזונה מאוזנת, עם מגוון ירקות, ירקות ירוקים, פירות טריים, פחמימות מחיטה מלאה מסורתיים יותר דגים טריים צריכת שעועית. תזונה בריאה ועל מערכת העיכול. מערכת העיכול שלנו (הפה, הוושט, הקיבה, המעיים) עוזרים לנו לקלוט אנרגיה וחומרים מזינים ממזונות. פחמימות, חלבונים ושומנים הם מתעכל בצורה שונה במערכת העיכול, עם זאת, כל עודף חלבון, פחמימות או שומנים להפוך שומן ולצבור כמו רקמת שומן. אם ברצונך לדעת כיצד לאכול תזונה בריאה ולהישאר בריא אני ממליץ לך לקרוא את גופך אידיאלי. עכשיו יש אלטרנטיבה בריאה ובטוחה לשימוש המדע של התזונה טובה שלך כדי להשיג את השינויים הרצויים בגוף שלך על בסיס קבוע.

Comments are closed.