שלוש שיטות עבור הרזיה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על שלוש שיטות עבור הרזיה

רק דרך לרדת במשקל היא יצירת חוסר איזון בין קלוריות לגוף מבלה, ומקבל אשר. זה אמור להגביר את הפעילות הגופנית או לצרוך פחות קלוריות מאשר הגוף זקוק מדי יום. כדי לעשות זאת, למצוא כמה דיאטות והתעמלות רוטינות, אשר חייב בוחרים על פי בחוכמה בהתאם לסגנון החיים שלך, מצבך הפיזי. עם זאת, פעמים רבות ניתן כל sobrea הידע כיצד לרדת במשקל בלי כי זוהי מספיק. גם אם אתה רוצה לאמץ דיאטה או לעשות קצת פעילות גופנית יומית, מסתיים היום עם אשמה לא למלא את מטרותיה. זו הסיבה מדוע אני הולך לדבר על כמה שיטות כדי לרדת במשקל, אסטרטגיות יש לשים במקום כדי להשיג ביעילות את השינויים שהדרושים בההתנהגות שלך. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לנצל את הסביבה שלהם. הסביבה הסביבה שהוא יכול להסית להתנהג כפי שהוא צריך להיות כדי לרדת במשקל, או כדי לתת הפיתויים לשבור את שגרת דיאטה ופעילות גופנית.

מסיבה זו, עליך לוודא לסביבה שלו בעד. אלה הם כמה עצות:-לא למלא את הבית שלך של הפיתויים, לא לקנות ממתקים או מזון גבוה ב קלוריות לשים אותו בקונפליקט. -להפוך בטוח מחבתות שלך הוא בגודל מתאים. כאשר מישהו מגיש מנות גדולות מאוד, או כלי רחב מאוד, סביר יותר כי שירת יותר ממה שהם צריכים. כפי שאנו לומדים לאכול עד שהוא מסתיים מה על הצלחת, מסיבה זו, אם לשחררה יאכלו יותר (1). -אם הוא נשאר קשה מאוד לרשום להשתתף חדר כושר, בצע את הפעולות הבאות. לקבל מחשב כדי לבצע תרגילים עם אשר יכולים להתאמן מהבית שלך.

ואז לסדר מקום בביתך כדי האימון, שטח מיוחד עבור תרגיל השונה משאר חלקי הבית. האסטרטגיה השנייה היא לתעד את ההתנהגות שלהם. -לכתוב ביומן הכל לחלוטין מה אכל ביום, מה אתה שתה, חטיף שלקח אותו מישהו, ועוד. לעשות את אותו הדבר עם תרגיל אשר לבצע לרשום כמה דקות של פעילות גופנית יומית עשה באותו היום, חזור על הפעולה עבור ארבעה ימים. זה יעזור לך לשים לב הדרך שהיא אכילה ופעילות גופנית הוא בעצם עושה, כי אנו sobreestimamos לפעמים hacemosa תרגיל לזלזל הקלוריות שאנו אוכלים. -לבסוף, להחליט מראש את כמות המזון ופעילות גופנית שאתה תעשה כל שבוע, צור רשימה של המטרות שלך ואת כל יום כתוב ברשימה סמן אם הוא מילא או לא עם מטרה זו. להפוך את הכלל החשוב ביותר לא כשל יותר משלוש פעמים בשבוע. השיטות השלישי של אובדן משקל הוא: לא עושים קורבנות גדולים מאוד לרדת במשקל. יש דרכים לרדת במשקל מבלי ברעב. הראשונה היא לצרוך מזון מאשר בכמויות גדולות לתת כמה קלוריות. מזונות אלו הם אלה עשיר במים, כגון פירות וירקות. החלפת חלק שלהם המאכלים האהובים עליכם על-ידי אלה מרכיבי מזון (הם להמשיך להנות לך ולעזור לך לאכול פחות קלוריות) וודא כי רוב המנות שלהם המורכב של סלטים (2). הדבר השני שאפשר לעשות מוגשת על שלך צלחת 20% פחות מאשר מה אתה בדרך כלל לאכול. לא אתה ולא הגוף שלך ישימו לב ההבדל, וכך מתחילים לרדת במשקל, לאט אבל בטוח. אם אתה רוצה ללמוד שיטות אחרות עבור הרזיה לראות. טטיאנה פלאטה 1. Wansink, המטופשת של ב' (2006) אפשרות זו אכילה: למה אנחנו אוכלים יותר ממה שאנחנו חושבים. ניו יורק: בנטון Dell 2. לחמניות, B. תוכנית אכילה Volumetrics: טכניקות ומתכונים עבור תחושה מלאה על פחות קלוריות.

Comments are closed.