שיער ליידי גודייבה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על שיער ליידי גודייבה

אני אוהב שיער ארוך! על כל השינויים שלי. כן, אני גר בעיר החוף חמים עם לחות של 95% ו- 95 מעלות בקיץ. אז מה? אני מסרב לחתוך לי שיער יפה ל 3 חודשים בשנה. זה פשוט לא הגיוני. זה יכול לא לגדול שוב בתשעה חודשים הנותרים, לא יותר מאזור המותניים, שבו הוא שייך.

סליחה. כן, יש לי חברים, הן גברים והן נשים, אשר שלהם נעילות גדל העונה כך שיער יפה את כתפיה, צוואר במהלך הקיץ. שונא את זה. האם יש לך תחושה של אסתטיקה? מה לא בסדר עם הצגתו כמה חודשים? השאלה שלי היא: אבל לא, הם צריכים ללכת, הוא נחתך. גם כמו החברים שלי אומרים המילים "גזור", "שיער" באותו משפט אשר מקיף אותי. לא אני.

לשאול אותם. סיימנו את השיער שלנו. אנחנו לא תירוץ טוב. אשר עובר כפול עבור החבר שלי. אני לא רואה שתי שעות אל החבר'ה האלה עם שיער השתרע אפילו בתנוכי האוזניים. הוא מצחיק כאן? חברה שלי יש את המותניים שיער בלונדינית יפה הכוכב. אני יכול לסבול את העובדה כי הוא מציב אותה סוס עבור תור העבודה. אין אלה חברות להשיג כי מציק כל מתכנת שלך Playmate אינה לבושים טוב, עכשיו אפשר? בזמן נוקש בדלת, עם זאת, רוצה זה שיער משיי תיקו השיער שלך, בו שייכים לך: בתצוגה מלאה. לעולם לא אשכח את הפעם הראשונה ראיתי אותו. פגשנו במסיבה. הדבר הראשון שראיתי היה השיער הזה! מיד ביקשתי חבר קרוב אל הגבר החדש. היא אמרה כי היא לא, אבל angel להפוך אותה. כך הוא ניגש angel ושאל אותו. מלאך אמר שהוא חדש כאן. הוא הגיע רק מ מישיגן. ובכן, לא נעים? הדבר הבא ידוע שלך לך את מספר הטלפון שלי. היא לא חיים מתוק? כעת כי אנחנו גרים יחד, מתחייב לא גזור שיער. אני צריך, גם. אם אי פעם יהיה ברצונך להתנתק אותי, כל שעליך לעשות הוא לגזור על-ידי כי שיער ואני הולך בכאן. לא, עם זאת. היה לי טיפול. היא אוהבת את שיערה הארוך עד כמה אני אוהב מיה. הלכנו אל החוף, לתור של שיער סוס. שקופית הצידה כדי להחיל קרם הגנה קרם, שאנחנו. אנחנו הולכים לשטוף מאוחר יותר. לפעמים הכנסתי שלי הלחמניות, ניחא, אך מצמצם את הזמן לעבור החוף. האם אתה אחד מאיתנו? האם אתה אוהב את שיער ארוך קיץ או חורף? אני רואה אתה אתה. זה יפה באמת ככה. אודות — זה סופר Mettarod כריסטי הזנת הספר הנכון של האוניברסיטה. סירק במשך 30 שנים. אתה יכול לקרוא עוד מאמרים בנושא שיער

Comments are closed.