שוק חופשי

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על שוק חופשי

התוצרת בשוק הטכנולוגיה הוא השטח דינמי ביותר. סטארט-אפ כל הזמן, או באינטרנט נחשב היום בעולם כולו ארץ של הזדמנויות גדול עבור חברות צעירים. לא במקרה, חברות חדשות של צמיחה מסחרר ברחבי העולם מדי שנה, הפעלת אלפי יזמים או הרפתקנים להפוך הון. אך האינטרנט מציע גם הזדמנויות בחברות ידועות. שוק חופשי, האתר מכירה פומבית המוביל של אמריקה הלטינית, היא ההוכחה הגדולה ביותר בה.

 בשנת 2011 בספטמבר, החברה דורגה הרביעי ברשימה של חברות טכנולוגיה הצמיחה המהירה ביותר בעולם, דירוג שהוכן על-ידי פורבס מגזין אמריקאי. ישנם אינדיקטורים רבים המוכיחים את הצמיחה מלא של החברה. בכל רחבי אמריקה הלטינית, יש יותר מ-50 מיליון הרשומים משתמשים-רובם בברזיל, השוק העיקרי של החברה. בשנת 2011, תחלופת שוק חופשי הכה 217 מיליון דולר, קפיצה ענק לעומת הכנסות של השנה הקודמת, כאשר החברה מזוכה 172 מיליון דולר. לא תמיד בצלאל סמוטריץ. עם זה ביצועים ו- 33% הגידול בהכנסות בתוך שנה אחת בלבד, שוק חופשי אם מעביר חברות כולל קדימה כמו אפל, ענק טכנולוגיה של עמק הסיליקון, אילו 21 הושג להציב הדירוג. רבים חושבים כי השוק החופשי היא חברה ברזילאית. אך אלה להיות מבולבל.

החברה נוסדה בארגנטינה בשנת 1999 על-ידי איש העסקים גלפרין מרקוס סיום של MBA בעסקים באוניברסיטת סטנפורד היוקרתי, בארצות הברית. בהתחלה, מכירות פומביות של רק אתר ייעודי, באותו האופן את eBay, מחלוצי תעשיית, היה זמן. מאוחר יותר, האתר עבר לעבוד כפלטפורמה עבור קנייה ומכירה ישירות על מסחר אלקטרוני. כיום, החברה פועלת ב-12 מדינות, יותר מ- 1.3 אלף עובדים.

Comments are closed.