שאיבת שומן בסיוע סילון מים

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על שאיבת שומן בסיוע סילון מים

מלבד פיסול שומן. אם מדברים על טכניקות של החלוץ, אנו רואים בחירות חדשות, זה לא רק להקל על עבודתו של המנתח, אבל הם עושים פחות טראומטי תהליכים של המטופל, בהתאם כן, שלו ניסיון, מקצועיות ויכולת. צעד קדימה בטכנולוגיה היא שאיבת שומן על ידי סילון של מים, בחירה מצוינת בחיפוש אחר פתרונות יותר ויותר פחות אגרסיבי לטיפול עיצוב גוף, שימוש הרמות הגבוהות ביותר של בטיחות עבור חולים. מהי השיטה? חל על מטוס בסדר של אוהד מים אשר הוא מנותב לתוך הרקמה adipose להסיר את המבנה ולשחרר את adipocytes. זהו תהליך פעיל שמחליף את המנגנון הקודם של כניסת נוזלים באמצעות דיפוזיה, אוסמוזה. המנתח מתפעל ושולט על מידת הלחץ במהלך ההליך, הפקדות השומן מתפרקות במהירות וביעילות תוך מספר שניות.

תהליך זה יוצר פחות נפיחות, אי נוחות, מבוצעת בהרדמה מקומית, עם תוצאות חשובים, ביניהם, חלק מהחולים כמה לחוות כאב או אי נוחות מיד לאחר הניתוח. לענייננו, הכנסת הוא הכתובת בשבילך. את הלחץ, איך נשלטת? מערכת לחץ מדריך הפתרון של חדירה דרך במעגל סגור של צינורות עם משאבה בוכנה ב בצינורית דקה מאוד. באמצעות תוכנת מיוחדת נבחרה ברמות שונות, החלת הלחץ ואת קצב הזרימה של לחדור. התוצאה: כוח ההשפעה סילון הדופק לעומת הארטישוק של מקלחת רב עוצמה. רמת האבטחה היא גבוהה, אין אפשרות של קרע טראומטי. שימו לב-כל החולים צריכים להיות מודעים, ככל האפשר, כדי לסייע בשמירה על מנגנוני הגנה עצמית. -הרדמה חייב להיות אופטימלית בסביבת העבודה עם vasoconstriction יעיל.

-המטופל חייב לשמור על ניידות ככל האפשר כדי לאפשר עבודה מפורט בכל העמדות. -בצקת צריך להיות קטן ככל האפשר, כך שאתה יכול להשיג דיוק רב יותר במהלך ההליך. -תופעות לוואי תרופתי צריך להיות מסולק או מופחת כדי להשיג את הרמה הגבוהה ביותר של אבטחה. -נוזל צריך להיות מיושם רק איפה ומתי יש צורך להסיר שומן פיקדונות במהירות, מלא ככל האפשר. -נוזל יישומית לבין השאיפה חייב להגיע את רקמת שומן בצורה סלקטיבית, להיות פחות טראומטי ככל האפשר. ההתאוששות של החתך אתרים קטנות יחסית, מה שגורם כי חולים ניתן בקלות לשחזר בעוד מספר שבועות, ולהשתמש בגד הים האהוב שלך בלי לדאוג יותר מדי הצלקות. היו מצבים חלק מהחולים דיווחו על ירידה משמעותית של צלוליטיס, בנוסף סילוק שומן, אשר מועיל במיוחד לאנשים בעלי משקל ממוצע, מי רוצה להיפטר בליטות מכוערות. התוצאות הצפויות. אם האילוצים נלקחים בחשבון כל ההמלצות מוחלים, שאיבת שומן בסיוע או סילון מים הינו טיפול בטוח, יעיל מציע תוצאות אסתטיות לאורך זמן ומעולה. היא מאפשרת את השימוש pre-infiltracion כדי ליצור מקבל מתאים מימוש שאיבת שומן כמעט ללא כאבים. העבודה של המנתח הוא טוב יותר, בגלל דלקת משנית פוסט ניתוחית. אל תשכח: היעילות של הניתוח תלויה מידת המקצועיות של המנתח שבחרת. קבל עצה טובה. זכור: הגוף שלך הוא קדוש, חייב להיות בידיו של.

Comments are closed.