קורות חיים

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על קורות חיים

מעבר לקריירה לא על מקבל את הידיים על רשימה של אנשי קשר, קשרים עם ציידי ראשים, או באינטרנט כדי למצוא עבודה. זה יותר טוב מזה. רוצה לנטרל את מרבית היריבות שלהם? Hot-swap את האמצעים המסורתיים של השגת עבודה עם אלה טקטיקות חדשות ואתה עיוות מהירות החיפוש? עצור מחפש עבודה? הגדלת הנראות שלך? ירידה תחרות? יצירת באז ואתה להכפיל את החשיפה מקבלי ההחלטות? צריך ליצור ולקבל ראיונות איכות באותו זמן? יצירת פתרונות ולקבל את ההזדמנות לעצב עמדה משלהם אתה מתעורר זמזום להתבלט בשוק הומה אדם. לפתח מוניטין של מומחה לנושא. הפעם אתה רוצה להיות הנושא של המפגש מים קריר הבא. עוד מידע על כי"ל ניתן למצוא באינטרנט. הקפד להשתמש בשם המלא שלך להיות מזוהה באף אחד מהמקומות האלה, לא שם בדוי. אתה לא יכול להעיר את השמועה עליך, אם אתה מסתתר מאחורי פאנקי הכינוי.

אל תשכח ליצור כתובת דואר אלקטרוני זה נשמע מקצועי בכל מקום שמך בפומבי. יש שמונה Over-the-top יציאת שקיפות רבה יותר:? לשכת המסחר (אירועים ברשת ו / או הוועדה השתתפות)? סחר עמותות מקומיות (פגישות ו / או השתתפות של הוועדה)? בלוגים (ארגוני סחר, פרסומים באינטרנט, ירידי תעסוקה)? Teleseminars (סחר בחסות העמותה, תעשיית מוכווני)? פרופיל גבוה מתנדבים (אזרחית, קהילה, פרויקטים עסקיים)? השידור (רדיו, הופעות בטלוויזיה)? שאל–מומחה תוכן באולמות (מקוון והדפסה)? חדשות, מסמכים (מקוון והדפסה) קבלו מעסיקים ריר על הכישרון שלו, מראה עקביות המסר השיווקי שלהם. מגייסים ומקבלי החלטות באופן שגרתי לבצע Google? או יאהו? מילות מפתח לחיפוש נוסף מידע אודותיך. שים את השם שלך (על גירסאותיה) בשעה הללו מגה מנועי החיפוש כדי לראות מה מגיע למעלה. אם ביצעת הערות גנאי על מישהו או משהו, אם או שלא לציטוט, אלה יפגעו המסר השיווקי שלך. לשם המותג המקצועי שלך, בפומבי, לשתוק. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל פרופ ליאור רוקח. אם אתה רוצה לומר או לתקשר, נדיר אי התאמה או חוסר נימוס וטעם טוב, אז אתה הופך אחריות לתרבות של תעשיית שלך יהיה ברשימה השחורה.

המותג הינו קריטריון אשר מודד לא רק מה שאתה עושה, אבל מי אתה והאחרים תפיסה יש לך. ודא כי כל דבר שאתה אומר או עושה (מקצועית ואישית) שולחת מסר חיובי עקבי על מנהיגותו, התחרות בענף, אתיקה, בגרות, ועל היחסים הבינאישיים. שיא זה דימוי המותג שלהם, מודעות מה לוכדת את תשומת ליבו של המעסיק עניין אותך. פתרונות הנפש ושליטה שישפרו את סיכויי פונקציה על מנת להבטיח עבודה מותאמים אישית. קצוות מחשבה לפתור בעיות, במיוחד אלה נחשבים על ידי אחרים כמו בעייתי מדי או בלתי אפשרי. שחרור עצמך מעמדות התלות לפתוח או בפומבי ידוע בתחום של משאבים מותאמים אישית עבור אתגרים עסקיים הקשים של מעביד. לחסל את המתחרים שלך, לא מעיזים לעשות? תפסיקו לחפש עבודה. תתרכז מחקר תת קרקעי כדי לזהות הזדמנויות למקום "-. דפוסים תאותת פעילות המסחר בחוזים עתידיים כן, זה עבודה אינטנסיבית, אבל הגמול הוא עצום במונחים של קצוות פקחי בעבר מהמחלקה משאבי אנוש. מחקר שוק קלאסי כוללת ניתוח SWOT. הסרנים הצלחה שיווקית מתקבלת על ידי ניתוח מעמיק של עוצמות, חולשות, הזדמנויות ואיומים לצמיחה. אתה יכול לספור את הפעמים מצד אחד, חבריו לקבוצה לקח את הזמן כדי לעשות את זה סוג חקר קיצוניים כשהיו למסע בחיפוש אחר תעסוקה? ככל שאתה יודע יותר על החברה בענף מסוים, ואת האיומים קשורים להצלחה שלו, את העמדה שלך חזק יותר. במקום לחפש עבודה, מחפשים הזדמנויות להשתמש כישוריהם כדי לשפר את המותג שלהם של ארגון לעובדיה, לקוחותיה קשרים עסקיים. שלב ישירות לתוך שרשרת הראשון של קבלת החלטות. לאחר שהנחית את הכדור של הפארק הוא לא מדע טילים, אבל לקרוא ולהגיב המגרש – לדעת מה לעשות ומתי. זה גם ניצול המקום מתוק עטלף לחבר את קיבולת הגלם של המחבט לכוח העצום של הנדנדה של הבלילה. חיפוש עבודה וניהול מקצועי עושה את אותם הדברים כי בתחומם של פתרונות עבור היעד הנכון, בזמן הנכון, תוך שימוש במשאב האסטרטגיה הנכונה. שיווק קריירה הנקודה המתוקה היא הרגע הקריטי כאשר הכיוון והזמן מצטלבים. חזון מטרה, אנרגיה המתקבל, הצלחה שהושגה.

Comments are closed.