קופירייטינג חיובים

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על קופירייטינג חיובים

מבקרים רבים ולקוחות מרוצים – מחקרים מראים כי ההבדל העיקרי בין המאמר, שנכתב במשך שלושה דולרים מאמר שנכתב עבור $ 10 מומחה second חמדן שרק רוצה לקרוע להם יותר כסף. במקביל, אלה, כמו שאנשים הולכים לקבלת פנים במרפאה זול ללכת יקר יקר ומומחה טוב, לשכור אנשי מקצוע יקר לתקן את דירותיהם, אבל לא להשתמש אוהדים זול ופתוח במקרה זה. לאלו שלושה דולרים מצער שהם עדיין רוצים להשיג את ידיהם על חובבן מקצועי, ואת לא רוצה להיות בעניינים, אתה לא רואה מצב אינו מאפשר. כדאי לך לעיין אצל רמי לוי כדי לקבל עוד מידע. הנה חישוב קטן להבין כי במשך שלושה דולרים אי אפשר להשיג חומר מוסמך. בשנת קופירייטר בשעה החיפוש יד ממוצע של החומר ופיתוח מאמר קצר 3,000 אלפי תווים בממוצע לוקח 3 עד 4 שעות, ולחשוב לעת עתה, עד כמה יהיה לכתוב את זה מחברם של מאמרים בשווי של 3 $ כל אחד כדי להבטיח הכנסה הגון לחיות חיים נורמליים? מאות מאמרים. כן, אפילו רק כדי לשרוד לכתוב לפחות 50 מאמרים ביום, להכפיל 4 שעות 50 מאמרים להשיג 200 שעות. המסקנה מציע את עצמו: או המחבר, שבה אתם מבצעים הזמנה, לא מעוניין בכסף, אז אתה בר מזל או מאמר שנכתב במצב pipelined, בו שגיאות לא נבדקים ולא חוזה כלשהו המחקר מידע היישום. הדבר היחיד שיכול להתגאות מאמר כמו זה הייחוד שלהם, אם כי הוא פתוח לשאלה.

אפשר להאשים את המחבר על זה לא שווה את זה רק מנסה להרוויח כסף, לא מאשים אותך בחר בו. תחשוב השגיאה במאמר. אז מה אתם אומרים? זה לא חשוב להיות מפתח ייחודי ממולא העליון יכול לצאת, אבל כל השאר לא חשוב. אז אפשר רק לשער חובבים ואנשים שאינם לדעת את הפרטים של העסק המקוון. אם הפרוייקט נועד רק כדי לייצר הכנסה הצגת שלטים לא יכולים לשים לב לתוכן.

אבל אם אתה רוצה הכנסה הגונה מן העסק שלו, תוכן הפרוייקט צריך להיות מעניין למבקרים. קריאה של המאסטרים צינור, לא סביר שהם משתהים זמן רב על זה. כמו תמיד זה תלוי בך. אם המטרה העיקרית שלך היא מילוי מהיר של אתר ענק תוכן תוכן ומידע ואיכות לא מעניין אותך, אז אתה עובד בסדר אגורה. רוצה לעשות את הפרוייקט כבר אינפורמטיבי מלא של חומר איכותי, להכין להוציא על הגון אמצעי. מקור: טקסט מאמר על בקשה של המקצוענים

Comments are closed.