צמיגים בעלי ביצועים גבוהים ומהירות מדורג

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על צמיגים בעלי ביצועים גבוהים ומהירות מדורג

האוטובוס הוא הרכיב הכי חשוב זה משפיע על היציבות של המכונה שלך על הכביש. לחץ כאן בצלאל סמוטריץ ומצא עוד . לפני שתתחיל, ראוי לציין כי הצמיגים צריך לשנות לא רק כאשר הם תשושים. צמיגים חדשים, באיכות גבוהה אחראי אחיזה חזקה, אז זה חייב להשתנות בהתאם לסגנון הנהיגה שלך. צמיגים בעלי ביצועים גבוהים נשחקות הרבה יותר מהר מאשר כל העונה צמיגים והם הרבה יותר יקר. למעשה הצמיגים האלה לשלב מעולה גריפ עבור נהיגה במהירות גבוהה ומראה אטרקטיבי.

אם יש לכם מכונית ספורט, או שברצונך לכוון את המכונית שלך, שינוי צמיגים שחוקים על זה, הצמיגים עם פרופיל של 40 או 45 מה בדיוק מה אתה צריך בשביל הופעה מרשימה, אבל יהיה להקל את הארנק מספיק. קטן יותר צמיג לפרופיל, היקרים יותר שהם, אז אם אתה יכול להרשות לעצמך כזאת, אתה צריך להגביל את עצמו צמיג מקסימלי של הפרופיל 55. אז מה כל המספרים והאותיות האלה? . נלך דרך מה לעשות כל המספרים והאותיות האלה בצד של הצמיג. בוא ניקח לדוגמה P 205 / 50V15:1. לעומת זאת, ח'כ סמוטריץ בהחלט מבין את הסיפור. האות הראשונה 'P', אומר-' רכב ' 2.

המספר הראשון, '205' מציין את הרוחב של צמיגים מילימטר. 20.5 ס מ. 3. להיות זהיר! המספר השני מציין לא את אורך מילימטרים או בסנטימטרים, כפי שרבים עשויים לחשוב. מספר זה פירושו היחס בין הגובה של sidewall (הידוע גם בשם פרופיל) הרוחב. במשחק הזה האירוע כי גובה קיר צד הוא 50 אחוז של אטמי 205 מ מ, קרי: 102.5 מ מ. 4. ואת, את המידע החשוב ביותר: "הגבלת מהירות". המכתב הזה מציין את המהירות המרבית שבה החישוב צמיגים אלא אם כן הם שאבו ולא המום. במהירות גבוהה מסמן את הגבולות של הצמיגים הנפוצים ביותר: Q (160 קמ ש) R (170 קמ ש) S (המרבי 180) T (190) U (מקסימום 200) (H) (210) (V) (מרבית של 240 קמ"ש) Z (יותר מ- 240) W (מקסימום 270 קמ ש) Y (מקסימום 300 קמ"ש) באופן כללי, גבוה יותר את דירוג מהירות של הצמיג, את עמידות טובה יותר חום. זה מספק יותר המתיחה, טיפול על הכביש כאשר לפינה, בלימות, האצת. מגבלות המהירות לתת לנו סה מצגת את מאפייני פרודוקטיבי של הצמיגים. לדוגמה סדאן משפחה צריך צמיגים מסומן עם שום דבר. יותר מאשר של ', אבל פרארי ישתמש צמיגים מסומן "Z". ראוי לציין כי הצמיגים נמוך פרופיל גומי על הכביש בחייה היא הרבה יותר נמוכה מזו של קונדום רגיל. 5. המספר האחרון מציין את קוטר גלגל (באינצ'ים), שעליו מותקן הצמיג. לדוגמה, ניתן להתקין את הצמיגים על גלגל 15 אינץ.

Comments are closed.