פחד טיסה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על פחד טיסה

פחד טיסה נפוץ יותר מאשר להאמין ואתה יכול להשאיר במצב המתנה עד אוהבים יותר. לאחר מכן כמה כי הטיולים החמים שלנו הם לא מתוסכלים. הפחד הוא הפוביה לטוס. פוביה היא פחד אינטנסיבי לקראת פעילות, אובייקט או מצב מסוים; למרות הקורבנות מודעים הפחד שלהם הוא רציונלי שהוא מגביל את חופש פעולה. טכיקרדיה, אי-נוחות בקיבה, קוצר נשימה, תחושת עילפון אפילו הן ההשלכות פיזי אשר יכולים להתבטא חרדה phobic של אדם. הפחד הוא הפחד המטוס להתרסק או ליפול. טיסות במטוסים הם כיום מרכיב משותף החיים של אנשים, למרות החברות מציעות שירות בטוחה ואמינה, ישנם רבים סובלים phobic חרדה לפני או במהלך הטיסה. מקובל כי בני אדם רואים את השמים סביבה לא טבעית שבה מעבר, אך במקרה של אנשים כי יש חשש אמיתי לטוס, הם להפגין את אותה תחושה עגמת נפש וחרדה חיוני להתייעץ עם רופא מומחה.

למרות בעיות כאלה הנגרמות עקב אירועים מנוסה הילדות או ההתבגרות ומורכבת, למעט במקרים קיצוניים, הם להתגבר עם טיפול נאות. הזיכרון של קריסות שנראה על-ידי הטלוויזיה, לא יודע בפירוט המנגנונים שבאמצעותו מפעילה מטוס והם חושבים כי הטייס יכול להפוך טעות חלק הארגומנטים בהנפת אנשים שיש להם על בוויסות מעופפים. אפילו המרבים יכול להרגיש פחד, זכור כי הטייסים מוכנים היטב מקצוע מטוסים אחת בטוחה יותר תחבורה (ברחבי העולם יותר אנשים מתים על פי תאונות דרכים אשר על ידי מיזוג תאונות) יכול להיות מעודד. אם זאת, הפחד נמשכת כדאי מסע בליווי החזק שיחה נעימה, לעשות תרגילי הרפיה, לשתף את הפחד שלו עם אחרים תראה כי לא לבד. כל האמור לעיל יכול לשרת אותך אם הוא נאלץ לנסוע, אבל במקרה של כמה באופן אידיאלי לא דם רע, כמו שיש זמן זמין אתה יכול לאמץ אפשרויות אחרות, כמו למשל לוקח.

אם אתה חושש לטוס ייעוץ מומחה יפתור את הבעיה שלך, בינתיים לא לפספס את התענוג של הנסיעה; הפלגה היא רעיון טוב, והמחירים-נגיש יותר. אם אתה רוצה לעשות טיול באזור הים התיכון שיוט או מסלולים בצפון אירופה, בפורטל אתה יכול להיות מאוד שימושי. אתר זה מציע, כל הפלגה המשתלמים וחברות. ויקטוריה מולנאר לקבלת מידע נוסף:

Comments are closed.