פברואר הנסיעות: קרנבל המסכות בוונציה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על פברואר הנסיעות: קרנבל המסכות בוונציה

המסורת של קרנבל ונציה, עם מסכות ותלבושות, שתחילתה במאה ה-14. מהמאה ה-14 עד היום, קרנבל ונציה הפך האירוע הבינלאומי החשוב ביותר בוונציה, עם אנשים מכל רחבי העולם המגיעים ליעד תיירות מפורסם זה. כיף הכבישים אינסופי, מאז תיאטראות ביותר יצירתית ומעוררת הופעות רחוב או משחקים. להלן כמה עצות שיסייעו לך לשמור במהלך שלך עשרה ימים ולילות עשר בקרנבל ונציה: לשכור התחפושת בוונציה זאת, במקום לשלם הון כדי לקנות תחפושת זה כנראה לא תבצע עוד, באפשרותך לעבור באחד האתרים רבים של ונציה שכור תלבושות. החגים הם יקרים בכל מקרה, יש דרך לעשות כיף בלי הולך הרגל.

אל תחמיצו את כל האירועים מתקיימים בכיכר סן מרקו, שכן כולם בחינם. שכן, עדיף ללכת מוקדם בכדי יש נוף פנורמי טובה של הטיסה של ה א. ngela, שבו אורח מיוחד ממגדל Campanile נמוכה בין מוסיקה לבין תרועה. לאחר מכן, המשך מצעד ההיסטורי של הדוג'ה, את Dogaressa. מאוחר יותר, ממשיך עם דלה Festa מארי, שבה קבוצות קרנבל מסורתי ללוות שבע בנות ונציאני לבושים בתלבושות האלגנטי ביותר. המצעד ירדו שלה מתחילים סן פייטרו די קסטלו ישים על-ידי ונציה כל עד פיאצה סן מרקו. אמני רחוב ופסטיבלים אחרים של תלבושות יש כיכר סן מרקו שנכבשו על-ידי מה נשאר היום ואת הקרנבל.

אם אתה רוצה ליהנות מחוויה ייחודית, לכו על-ידי סנטה קרוצ'ה, שבו מרוכזת של קבוצות תיאטרון פרטי ביצירת גירוי olfactivos. שרה ונציה: קונצרטים ומופעים מוסיקליים בכל ערב, מאורגן מציגה בשדה סנטה מרגריטה. כשירד הלילה, השלב מועבר Stazione Marittima. המוזיקה של פעם מראה (המאה מימי הביניים ו-17) מתקיימים בשדה סאן ברנאבה. לאחרונה מצאתי אצל משה אביגדור קעניג אוזן קשבת . מתכוני שפים גדול מבלי לטעום לשלם את החשבון במסעדה טובה הדרך לטעום כמה המתכונים על פי השפים חשוב יותר מבלי לשלם את החשבונות אינסופית היא הממלכה של הטעם, קנרג'יו. לא רק יכול לנסות היצירות מדהים, אך גם יכול לשים לב כמה מתכונים, אם יש לך מזל, להכיר כמה הסודות של השף. החגים יכול להיות נהדר אם הכיס מאפשר לך, נסה להגיע כל הצדדים. Al Buio Carnivale קסטלו הוא חגיגה ייחודית שלוקח למקם כל יום בחושך מוחלט ביותר. התוצאה היא התעוררות החושים האחרים. א. באפשרותך גם לנסות ללכת פתיחת הקרנבל המוחזקים בריקוד סוגר ו ב- Moretta פיזאני פאלאצו: כולל ארוחת ערב, מוזיקה והופעות מיוחדות. בחר לינה לינה ונציה הן רבות, למרות שהם יכולים להיות יקרים מאוד. חלק מהם, שיש להם קשר טוב למחיר הם Caa Due Leoni או La Locanda Ca פורמוסה.

Comments are closed.