עשית את זה, מה זה?

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על עשית את זה, מה זה?

למרות שממשיכים מיוונית המילה היפנוזה היפנוס – חלום – יש מה לעשות עם זה. להפך, זה מצב המיוצרים באופן מלאכותי של ריכוז גדול של מודעות דרך המילים. היפנוזה היא זמני המדינה כי אנחנו כולנו נחייה לפחות פעם אחת במהלך היום, כאשר נאבד לקרוא ספר, לצפות בסרט או מדיטציה. תשומת הלב שלנו מתמקדת ויוצר מצב זה בין וערות. . זה בזה הרגע בתת המודע יכול לעבוד באופן חופשי ללא ההתערבות של המוח המודע, החלק האנליטי.

אף אחד לא יודע את המקור של היפנוזה. עמים קדומים כמו המאיה, האצטקים, הפרסים, היוונים השתמשו היפנוזה כאמצעי ריפוי. הכהנים או המכשפות גרמה מדינה ושמה קסום שינה באמצעות סמיכת הידיים או טקסים מאופיינת בשירה וריקודים בקצב מונוטוני. השימוש השיטתי היפנוזה התחיל עם אנטון מסמר (1734-1815). מסמר האמין שאנחנו תחת כוחה של נוזלים מגנטיים. נימוקו היה זה אם הירח מפעילה כוח מעל הים של כדור הארץ, יכול גם להשפיע על נוזלי הגוף האנושי אכן לשחזר בריאות. למחלה נוצר על ידי הצעה של הגוף אשר יכולות להיפתר עם השידור של גלים מגנטיים. מילטון אריקסון (1901-1980) היא אחת הדמויות הגדולות הקשורים היפנוזה.

למעשה, הוא תרם ליצירתו של טכניקות אפקטיביות יותר, ונחשב את מהפנט מיומן ביותר בעולם. מיתוס ומציאות כמו כל שיטות טיפוליות, חשוב לקבל ברמה טובה של אמון בין הלקוח לבין את hipnologo. לפעמים, עלינו לדבר על הפחדים של האדם על היפנוזה המכשול הגדול ביותר בפני להיכנס למצב היפנוטי הוא הפחד. ישנן תפיסות מוטעות רבות על היפנוזה, תחת היפנוזה, התודעה היא אבודה, אחד יכול להישאר. תקוע במצב היפנוטי, או כי היפנוזה בס לאבד שליטה. המציאות היא שונה מאוד. יחידים לא לאבד את ההכרה כאשר הם בטראנס: ריכוז ממוקם באופן מיוחד. בנוסף, כל היפנוזה היא היפנוזה עצמית. אנשים שמים טראנס מכיוון שהם רוצים. ללא שיתוף הפעולה של האדם בלתי אפשרי לגרום הטראנס. בסופו של דבר, אף אחד לא יכול ליפול plunged לנצח שינה היפנוטית. אם מסיבה כלשהי hipnologo להשאיר את החולה תחת היפנוזה ונפל מת, המטופל יישארו בשינה היפנוטית לכמה דקות ובהדרגה הזן בשינה רגילה ולא להעיר ללא כל בעיות בכוחות עצמם.

Comments are closed.