עצות לשיער ליום החתונה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על עצות לשיער ליום החתונה

עצות אלה מבוססים על ההנחה כי תשתמש שלך ספר רגיל כדי לתכנן את הסגנון שלך, ליום הנישואין. עם זאת, אם בכוונתך לעצב את השיער, באפשרותך לבצע את לוח הזמנים של אותו, הוספתי כמה עצות נוספות עבורך. 1. תוכנית! תוכנית! תוכנית! לפני שתתחיל להתכונן על הטובות ביותר. פעולה זו מעניקה לך הזדמנות יש את השיער התנאים האפשריים הטובים ביותר, אשר מפעיל את התרגול עם מספרה שלו מנסה סגנונות שונים, צבעים, כמו גם בדיקת כסויי, headbands ופרחים. באופן אידיאלי, עליך להתחיל תהליך זה חצי שנה קודם לכן.

2 איסוף תמונות של תספורות ככל האפשר ממגזינים כל שונים, לא רק חתונה מגזינים ולדון עם שלך מין מעצב-אופנה לפחות 4 חודשים לפני היום הגדול שלך. 3. כל פעם אתה עובר הספר כדי לבדוק את יום החתונה פוטנציאליים סגנון לצלם תמונות כדי לסייע לך לזכור מה אתה אוהב לעיון בעתיד מישהו איתך, שאת דעתו ניתן לתת אמון. רמי לוי בהחלט מביע דעה מלומדת. 4 למצות את מה שכבר יש, לנצל את הנקודות הטובות במקום ללכת למראה לא באמת אתה. 5 מתחיל את הטיפול של מיזוג בשבוע לפחות 3 חודשים לפני החתונה שלך. 6 לתת שיער מעבר מהשיטות יפאר את השיער, הציוד, אשר יסייעו כדי לקבל את השיער במצב מושלם. 7. אם יש לך פרחים בהשיער שלך יש מבחן עם שלך מעצב שיער כמה חודשים לפני, ודא כי יש להזמין את הפעילות ליום החתונה.

8. חודש לפני משפט עם הרעלה / הטיארה וסיום עם שלך מין מעצב-אופנה הסגנון שבחרת. 9. אם יש לך updo של יום, לחפוף את השיער לפני כ לאחרונה שטף שיער עשוי להיות קשה יותר לניהול. 10 ודא שיש לך צוות של SOS ליום גדול, אשר יכול לתת הגברת של כבוד עם תיק יד נוסף! – הרבה של הפינים שבתוך מאט צבע בנימה דומה לשיער שלך, מברשת, לסרוק, היירספריי, נעליים ריסוס, בסיכות. עצות נוספות אם 1 סרוקה עושה אותו. אתה צריך לנסות סגנון מוצרים שונים כך אתה כמו גם תכנון של סגנונו חודשים לפני החתונה שלך אתה יכול להיות בטוח שאתה משתמש בהם ביום השיער שלך רואים עדיף. 2. כדי למנוע את מוצרי טיפוח רמות המשמש הן יותר סגנון שורשים. 3. מוצרים לשיער של אותו טווח נועדו לעבוד יחד. 4. יש משפט עם אותה רעלה, הטיארה בסגנון שבחרת. כדי לפתור בעיה זו בהשיער שלך, השתמש מתגושש קלרה, מאט קומבס בנימה דומה לשיער שלך. אם זה מעשי, לשמור אותם השיער שלך לכמה שעות לוודא שתהיה להם יוכלו להישאר וכדי למנוע כי כיסוי מחליק, הטיארה ביום. Por_ultimo חביב, להירגע וליהנות היום: או) זכויות יוצרים e ארווין סקיי, 2005 מאמר זה מוגן בזכויות יוצרים. אנא, אל תהסס להשתמש אותו בשלמותו לרבות זכויות יוצרים, ומידע אודות העורך. ארווין סקיי מפעילה אתר אינטרנט HairCare שבוצעו פשוט, אתה יכול לקבל את השיער של ספרו אכפת לפשוטים של

Comments are closed.