סופר-cruceros חדש מגיע

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על סופר-cruceros חדש מגיע

מול המשבר הכלכלי חברות שיט מחויבים לבניית אוניות קרוז חדשה ומפוארת להציע מוצר חופשה מגוונת וטובה. אלה הן סיירות חדש כי החריש הים השנה 2010 1), Deliziosa קוסטה קוסטה הוא תכשיט חדש של קוסטה קרוז ומספר את הסירה 15 של הצי שלה. נפתח רשמית ב- 23 בפברואר השנה בדובאי. היא נבנתה במספנות איטלקי של Fincatieri ב מארגרה (ונציה). לענייננו, פרופ ליאור רוקח הוא הכתובת בשבילך. זו הטלת טון 92.700, עם קיבולת של 2,260 הנוסעים, סירה הוא עותק משוכפל של אחותו קוסטה זוהר. שירותיה כוללים מספר גבוה של staterooms עם מרפסת (68% ההצעה של הספינה), פלייסטיישן 3 כל הבקתות, קולנוע ד 4, סימולטור של 2 המפורסם מכסה את הסאמסארה ספא ו- 2 ואזור מנוחה ו 18 חור גולף) המגניפיקה MSC, MSC הפלגות אחותו של 93,300 טון הנוסעים 2.518 MSC (2006) ומוסיקה שירה MSC (2008) משתף מאפיינים זהים איתם.

הושק 6 במרץ האחרון לעיר הגרמנית המבורג הוא הופך הספינה האחד-עשר של חברת ספנות איטלקיות. יש מסדרון עיקרי לפתוח כדי שלוש חפיסות עם מפל מרהיב. מספר רב של staterooms עם מרפסת, 5 מסעדות, ספא ענק הם כמה מן המאפיינים שהיא חולקת עם אחיותיה. באופן דומה, הוא מרשים הגג להזזה שמכסה את האזור של הבריכה המאפשר לך לבצע שימוש אפילו במזג אוויר גרוע. (3) עזורה בנושא גביית חובות, P & O הפלגות השיקה 10 באפריל ב סאות'המפטון, עזורה בנושא גביית חובות, הפך להיות הסמל של הבריטי משלוח קו הספינה P & o. עם טונות 116.000 שלה מוכן לתת את השירות התובעניים ביותר באינדיאן 3,100. עם מעודן והתמקדה סביבה סיירת בגיל העמידה. בין התכונות שלו הוא מציג את האפשרות של בקתות עבור אנשים בודדים או יחידים, מסעדה הודית יוקרתית, המנוהל על ידי השף אטול Kochha.

הוא גם כולל מסך רחב בעל באזור הבריכה. 4) סלבריטי ליקוי ירח, סלבריטאים הפלגות יש מועד פתיחתו ב- 26 באפריל. הוא השלישי מבין מחלקה Solstice דה לה קרוז סלבריטי (סלבריטי היפוך (2008), סלבריטי אקווינוקס (2009) האח הרביעי של מחלקה זו יהיו צללית סלבריטי יושק ב- 2011). זה ממותה של הים עם שלה 117,000 טון, קיבולת עבור הנוסעים 2,850 מציג בין שלה ייחודי כולל מועדון הדשא, אזור מקורה של הדשא לעשות פיקניקים, בריכה שחיה מקורה מרהיבה, סולאריום שלו המושג מסעדה חדשה שבה ניתן לראות ולבחור את התפריט ואת יינות מ Ipod. 5) אפוס נורווגית, NCL עם שלה 153,000 טון, קיבולת נוסעים 4200 זה ענק צפים להיות 24 ביוני כפי שהוצגו על הספינה גדולה יותר, מודרניים, אוונגרד בצי NCL. יהיה הראשון בסדרה של 3 שיוט סופר שסופק על-ידי NCL. רציף עם הערב בסגנון נורבגי ללא תג (אוכל חופשי). בתוך העיר צף הזו תוכלו למצוא מסלולי באולינג, של פארק המים אקווה פארק 3 שקופיות, מסכי פנורמי, קיר טיפוס. רוב הבקתה יש מרפסת, כוללים מצב בקתה בודדים. 6) ניו אמסטרדם, הולנד אמריקה קו עותק של אחיו Eurodam. עם טונות 86,000 שלו ו- 2016 הנוסעים, אמסטרדם Nieuw תהיה הספינה הרביעי השתנה עם השמות של סירות קלאסי של חברת משלוח זה מאות שנים. ב- 4 ביולי הוא יגרום מסע הבכורה שלה על פי מספנה בוונציה Fincatieri. כפי החידוש משלבת תמרינדי המסעדה האסייתית: כל סירה אתה מציג קישוט זהיר עם המון יצירות אמנות. 7) המלכה אליזבת, הנוסעים טון 90,400 ו- 2.94 Cunard המלכה אליזבת ייצאו אל הים ב- 12 באוקטובר. עם דומה מעצב שלו ואחותה המלכה ויקטוריה למרות התמקדו בסגנון סגנון ארט דקו. ראויים לציון הם שלו גג הזכוכית של מגרש משחקים בו משחקים מואגד השראה על-ידי ה-30 כמו באולינג, טניס קריקט. מלבד נתקל חדר גדול של ריקוד ושל ספריה ענקית עם יותר מ 6000 ספרים וכן תיאטרון קלאסי עם תיבות. בכל הסביבה הבריטים זהיר ביותר. (8) הפיתוי של הים, רויאל קאריביין קרוז הגדולה ביותר בקרב גדול הספינות היוצאות האוקיינוסים. הנוסעים שלהם 225.282 טון ו- 5,400 לתת מעמד של שתי ספינות תענוגות גדולים יותר ב ה היום יחד עם אחיו מדבר של הים. זה להתחרות עם אחיו עם איכות זהה מבצע נופש. הספינה מחולק 7 אזורים או שכונות הגנים שלהם חנויות, כמו גם העיר על פני כדור הארץ. עם מגוון ענק של בתי קפה, מסעדות, חנויות ופעילויות פנאי כי ישכח לנו שיט בבים הפתוח. הפלגה זו תגרום מסע הבכורה שלה ב-12 בדצמבר. ישוע מידע נוסף ב- l

Comments are closed.