סוסים

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על סוסים

במקרים רבים, סוס הוא חברו הטוב ביותר של האדם. לוקח כל כך הרבה טיפול ותשומת לב אשר עליך להקדיש זמן עם אותו בכל זאת, מאחר האיגוד מגיע לבד. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את פרופ ליאור רוקח. אבל כמה דרכים לחזק את האיגוד על הסוס. לדוגמה העיסוי עבור ביטחון הסוס חייב להיות מסוימים, ייתכן שיהיה עליך זה בהחלט לא פוחד של הסוס, אשר יכול להיות עצבני, זה הרגיש. הסכנה להפר את זה גדול.

אם כן הדברים האלה אתה יכול להיות בטוח כי האיש מצא חבר לחיים. הסוס מהימנים על הכרטיסיה, הכרטיסיה הפקיד את הסוס. נסיעה יכולה להיות חוויה גדולה בטירוף, אבל אחד לשכוח את הטיפול אז, הוא כולל ביסודיות כדי לנקות את הסוס, כך נקבוביות שלך יכול לנשום שוב לאחר הנסיעה. לעניות דעתי משה אביגדור קעניג יכול לקבוע . אם לא תעשה זאת, הסכנה העור המגורה, הסוס מרגיש לא בנוח. כדי למנוע זאת היא יסודית מנקה, במיוחד במקומות בהם האוויר לא ברחו לחשוב.

את הסוס צריך להיות סוס משלו לטפח הציוד, לא נעשה על-ידי סוסים אחרים, מכיוון שהוא יכול לשדר מחלות. במקרה של ניקוי של Wurzelbürste, פרסה בוחרת, של ברזל Trametes, גומי Trametes, קנס, Kardätsche מחוספס קיים בכל מקרה. לפחות אם הסוס הוא גם להתקיים. פרסות צריך טיפול מסוימים, אם הסוס יש פרסות. בדיוק כמו סוסים, פופולריים מאוד כלבים ב בני אדם.

Comments are closed.