סוד שיער מבריק

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על סוד שיער מבריק

אני בטוח כי ראית בטלוויזיה המסחרית של פנטן בו שיער זורחת כמו מראה. אני לא יודע למה פרסומות של שיער לאחרים לעשות אותו עם כל מה glitters. אני אוהב את שמפו פנטן משום שזה לא המשי אותו. מצד אחד, למדתי הולך לבית הספר לקוסמטיקה היא שאתה צריך לחפוף שיער פעמיים כדי להגיע החרא של השיער שלך. בפעם הראשונה לחפוף את השיער, תצטרך להביא כדור הארץ על פני השטח, ו- e את הזמן 2 שמפו כדי לקבל את כל השאריות הלכלוך השיער שלך. לענייננו, דובי אמיתי הוא הכתובת בשבילך. בפעם השנייה באפשרותך לחפוף את השיער, פשוט השתמש dime הקטן. כעת באפשרותך לחפוף את השיער, שבאפשרותך להשתמש מרכך, במיוחד אם יש לך את המשי אותו.

הסוד הגדול של שיער מבריק היא להשתמש במיץ לימון או חומץ בבקבוק ספריי סיידר תפוחים היטב, כדי לקבל את השיער לחזור שלה pH הטבעית וסוגר את קוטיקולה. כאשר קוטיקולה סגורה, זהו כאשר השיער בהיר. הקפד להשתמש טבעי לסמור מברשת או לסרוק, תמיד לסרוק כיוון השיער נופל, שהוא למטה. אם ברצונך להשתמש במוס אור בסדר גמור, אך לאחר באפשרותך לסרוק, פשוט להשאיר אותו כפי שהם נותנים לו יבש באופן טבעי. כעת, אם מייבש השיער, שוב, הקש בתנועה כלפי מטה. פעולה זו מאפשרת קוטיקולה מקל באופן טבעי.

לאחר מכן, השיער שלך משתקף אור. אם את שיער חזקה נגד הכיוון הטבעי, השיער שלך לא יהיה בהיר. באפשרותך גם להשתמש להשאיר Infusium ב מרכך כדי להגן על השיער שלך. Infusium לשחרר את הקשרים. אם אתה משתמש בברזל curling, השתמש באחת אנשי מקצוע של קרמיקה – curlers. ניתן לעשות את שיער בהיר מאוד מכיוון שאתה משתמש שוב את הברזל לכיוון מטה. היא טובה אם אתה משתמש במרכך Infusium ללא ריסוס כדי להגן על השיער. הוא פשוט טכניקות להשגת בהירות מקסימלית לשיער שלך. הדפסה קון f. זכויות יוצרים 2005, מומחה – RN סוכרת אתה עשוי מחדש מאמר זה בתנאי לשמור קישורים פעילים.

Comments are closed.