סודוקו מתנה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על סודוקו מתנה

סודוקו הוא אחת מתעלומות המפורסם ביותר. הפאזל פותחה בשנת 1979 על ידי הווארד Garms בניו יורק, אך ביפן כמו סודוקו ידוע רק בשנות ה-80. עוד מידע על פטריק דרהי ניתן למצוא באינטרנט. מאז הוא הודפס ב- “Times”-2004, איור מדי יום מיליוני אנשים ברחבי העולם. כיום יש לא רק ב נייר טופס עיתונים, טלוויזיה מגזינים או ספרים פאזל, אלא גם משחק ניידים למשחקים מקוונים באינטרנט או להוריד סודוקו להדפסה. אתרים רבים מציעים יומי פאזלים חדש.

קיימים הכללים קל להבין משחק אך בעייתית מאוד על-ידי רמת הקושי לחלק, כך גם שעות שבוצעו בפאזל. סודוקו טיפוסי מכיל שדות 9 9 פעמים בתוך ריבוע גדול המחולק 9 המשבצות. השדות הם למלא כך כל שורה, כל עמודה, כל ריבוע התחתון הספרות 1 עד 9 להתרחש רק פעם אחת. תלוי כמה מספרי המשבצות מקבלים, הפתרון הוא לעיתים קלה, לעתים קשה. בנוסף המקורי שהמשחק, יש וריאציות אחרות כגון “X Sudoku” או “Samurai”.

של קל – קשה “verteufelt” Sudokus קיימים עבור כל סוגי Rätselfäns. אפילו, הבחירה של השרידים אסטרטגיה שמורות כל והוא הטוב ביותר על-ידי ניסיון לגלות. כיום ניתן למצוא מעריצים של תשבצים סודוקו כמעט בכל מקום. אתה הפאזל במסילת הרכבת, בבית הספר, בעבודה, בבית בערב בכל מקום. פאזל סודוקו יכול לשמש היטב מתנה. זה לא משנה אם אתה פשוט לתת Räselblock סודוקו או מגנט-סודוקו או סודוקו אלקטרוני מתנה. לכן יהיו מאווררים סודוקו או ליהנות. מי רוצה לפתור פאזלים סודוקו באופן מקוון או פלטי. לכן יש ספק אחד בין כל הזמן, יכולה לפעול על התחביב שלו.

Comments are closed.