סובארו אאוטבק הגדול יוקרה ונוחות

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על סובארו אאוטבק הגדול יוקרה ונוחות

אולי כמו סינתזה של שני מטרות עכשיו מגיע הדגם אאוטבק, המזוהה ככזה, עם טווח עצמו, כבר חוץ מסובסד ליעד טווח מדור קודם. ואת עושה את זה ב- suversion מתוחכמים יותר עם יחידת מצוידים hexacilindrico מנוע 3.0 ליטר ו- 245 HP. הצהרת כוונות באמצעות מספרים. כלפי חוץ בגרסה חדשה זו יש יותר ספורטיבי ושרירי מאשר התמונה הקודמת. מצטרף, באזור זה, את ההיבטים אשר מציע את התחרות הישירה מן אאודי וולוו. המכונית זוכה אסתטיקה, מרגיש המאמץ עיצוב לא היה פנוי. אותו הדבר ניתן לומר על בפנים.

טיפול הרבה יותר הושקעה קישוט, עניין הביא פריטים טיפול נוספים, אף, כי כן, לנו יש לקחת בחשבון כי זוהי גרסה גבוהה של טווח, אשר אינו מחוסר פרטים בכל להגיע אל מטרה זו בבירור סימון פרימיום סדאן. במודל זה נבדק יש ריפוד עור, עץ בחלק המרכזי של המסוף, מחשב לוח, תקרה מעשית, בשיאה של תחכום טכנולוגי, מערכת ניווט עם מגע מסך, קל מאוד לשימוש, אך לא יתר על המידה מדויקת בהערות שלו של ההדרכה. חייו של המעבר על הלוח מסתדר מצוין על-ידי טיפול אשר הם הרכיבים של נוחות. מקובל יותר הוא המיקום של נהיגה את בשפע כדי למתוח את הרגליים במושב הנוסע הקדמי (פרט זה עושה את זה מיוחד לרכבים של). המושבים האחוריים נמצאים באותו הגל. על כל זה, כמה תנאים טובים מאוד הם נוחות המושבים עם כיסא וספסל ארוך והגב אשר אוספת חזרה להפליא.

הם יכולים להיות קילומטרים רבים על-ידי אספלט או קרקע מבלי להתפשר על כל הגוף.בתוך זה הפנים, המרכיב של פנאי, הנוסע של אאוטבק, יחוזק עם גזע של קיבולת מקובל של 459 ליטר עם מנהול כי מהנטל. זה משחק של סובארו להתיישב כיצרן של סדאן פרימיום נתן מחווה לצייד את השני אפשרות של בנזין עם מנוע שישה צילינדרים מתנגד אופקית, אשר חולקת המעלות עם כבר מוכח בטווח מדור קודם של ארבעה צילינדר 2.5 ליטר ו 165 כוחות סוס. אופן הפעולה הכללי הוא ביצועים גבוהים מאוד, אמנם עם העלות הנוספת של צריכה גבוהה מאוד אשר מועצמת על-ידי נהיגה החתימה של היחידה להפוך מוצר עם המתיחה אינטגרלי כאות ייחודי. מכונאי זה מצטרף תו כללי זה תחכום של ה סדאן. יש סטייה מזעזע על-ידי כמה מהר פונה טיפוס במהירויות גבוהות פני קצר. בתחנות יחסי גבוה יותר, להפך, מסוימים מנוחה מ- 3,000 עד 4,500 פונה והוא מעל לאותה הרשומה כאשר הוא הופך הפגנה של חיל משלוח. במהירויות גבוהות דווקא לשמר את המחט בחלק העליון של המונה הברכיים, מאז pordebajo של 4,000 מהפכות לא שמוצג כה מוחצות מידת התגובה. להיות כפי שהוא הוא מנוע שישה צילינדרים מסמן כי whirring האופיינית אשר בהחלט המתפקדת נוחות יושב הכרוך בהפעלת שליטה של דציבל, לכן לומר כי הם נוחים מאוד באופן כללי כללי. סובארו לומר העברת מיד לרעיון מעודן של יציבות. המתיחה נפרד בכל ארבעה גלגלים קבע מודלים של המותג הזה כאחד היציב ביותר בשוק. כך הוא אישר זה אאוטבק אשר מכוון להפליא אספלט והן על הקרקע. אם כל משתמש מעוניין לשחק הקלף טראמפ בכוסיות ובטיחות מעל לכל נקודת התייחסות נמנעת לך במכונית הזאת. לבירורים בנושא יש לפנות ל משה אביגדור קעניג שמבין יותר ממני. נוזלים לשדר קשיות מסוימת, אשר מרכך מכן הקרקע האספלט. הכיוון מציעה לגעת נחמד מאוד עם נקודה ההנחיות המתאימות מאוד ומעביר בלימה, אף הוא מראה יעילות, רטט מוגזם ההגה. כבר נחשף כי צריכה גבוהה של רכב זה הוא remora חשוב, אף אתה יכול ללכת בקלות הארגומנט שבילה כמעט 43,000 יורו גירסה כמו זה אחד, מצויד היטב, לעומת זאת, לא נעצרת "הבל" כמו העלות של דלק. במהלך ה בדיקה של המחשב המשולב לעתים נדירות דווח מתחת ליטר 12 של צריכה, אפילו ההסדרים ומסודר ביותר. כשזה מגיע כדי לתדלק את הספק נתן לו סיבה למחשב זה. בממוצע, מעל עשרה ליטרים.

Comments are closed.