נסיעה כלכלית

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על נסיעה כלכלית

אדינבורו הוא השני העיר המתוירים ביותר בממלכה המאוחדת אחרי לונדון, אחת הערים החשובות ביותר של סקוטלנד יחד עם גלאזגו. מדורג כאתונה הצפון מצבה גבוה על ההר שהוא בעלת טווח האפשרויות פתוח למבקרים שרוצים ללכת נמוכה. חלק חשוב של התקציב של טיול הוא האוכל שלהם על-ידי מה צריך לחפש דרכים של אכילת baratoa, באיכות טובה, אך מבלי לאבד את מנות מסורתיות. אנו חייבים להתחיל מן העובדה כי היא לא עיר מאוד זולים אבל הנוכחי נפילת הלירה למדינות היורו המחירים סבירים הרבה יותר מאשר לפני. חלק חשוב נוסף התקציב שהם מעבירים, אבל מלבד אדינבורו כי הוא קטן, ניתן לבקר ברגל, רשת האוטובוסים חסכוני (1a לכל הטיול).

בנוסף, טרמינל A בנמל התעופה ניתן לקחת אוטובוס שלוקח horaa הממוצע לגשר וויברלי במרכז של העיר (ליד תחנת הרכבת המרכזית) על-ידי 5 או 6. נקודה נוספת שיש מקומות הלינה לשקול בעת שמירת בטיול, מאז זוהי עיר אשר מאפשרת לך לעשות זאת. היא כי באפשרותך לחפש של עד 10 יורו הלילה. למרות שיש בין 12 ל 15 יורו מגוון אלה כוללים ארוחת בוקר. לאחרונה מצאתי אצל צחי מלאך אוזן קשבת . כדי למקם בעיר זו, יש שני מרכזים היסטוריים, מופרדים על-ידי גן הנסיכים. העיר העתיקה Elà, אשר הוא מבוך של ימי הביניים שבה הטירה הידועים ביותר של העיר, כמו גם ארמון Holyroodhouse ממוקם. . מיל המלכותי הוא השם שניתן השדרה מצטרף לשני מונומנטים, הינו ממוקם בלב ליבה של העיר העתיקה של העיר.

על המסלול של Royal Mile, 1.8 ק מ או במרחק סקוטי ניתן לראות מספר גדול של טיפוסי השכונות סקוטי. Comera באזור זה מציע מגוון רחב של אפשרויות כדי לבחור את הזול ביותר. גדר של רחוב קוברן תוכלו לטעום כמה תפוחי אדמה צלויים עם כל מיני תיבול במחירים סבירים מאוד, לפי הגארדיאן, באיכות מצוינת. לאכול מהר יותר, גם בתחום זה, אלא Southbrige בקצה של רחוב פרינסס יש פיצריה שבו תוכלו לטעום המבורגרים ופיצות איכות במחירים סבירים. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל עו"ד אמסלם. שם אין ספק בעיר העתיקה אם אתה רוצה לאכול פיצה טובה למרות שזה קצת יותר יקר לעבור אל רחוב שבו יש מספר גדול הם מסעדות איטלקיות, ביניהם אתה יכול לבחור אשר תואם את צרכיך. גם ברחוב גבוהה תוכלו לטעום מנות הסקוטית כמו edimburgues יותר אם תבחר בין אחת מן המסעדות הרבות הממוקמות למאכלים של המדינה שנמצאים באזור זה. והם המשאב משמש לרוב כדי לחסוך כסף כדי לבקר מספר ימים עיר רשתות מזון מהיר כי הם הנסיכים ברחוב באדינבורו. אבל זה נכון בפאבים כמעט כל העיר המגישה המבורגרים, פיש אנד צ'יפס טיפוסי במחירים סבירים מאוד, כך מזון מהיר היא אפשרות, אדינבורו יכולים להימנע אם אתה רוצה. הצד השני של המרכז ההיסטורי, העיר החדשה מציע כמה בניינים של אדריכלות ג'ורג'יאנית בו הריבועים השדרות הם הרבה יותר רחב מבנים הם דוגמה של אורבניזם בסגנון ניאו-קלאסי אירופאי של ה SXVIII. באזור זה אם אתה רוצה למצוא פאב סקוטי טיפוסי רוז רחוב נמצא ברחוב נכונה, כי יש לא מגישים דגים וצ'יפס, המבורגרים, כל סוגי בשר. בנוסף, בחצרים אלה edimburgueses אסוף לצפות את הרוגבי בעוד הם שותים בירה אז היא עוד אחת המסורות ניתן לראות בעת שאתם אוכלים. היא קצת יותר יקרה מאשר לעצור הדוכנים לקנות משהו לאכול אבל לא יקר מדי, האווירה מעולה, סקוטי בדרך כלל. אבל, אם אתה באמת רוצה לבדוק את המזון של המדינה אתה צריך ללכת על מסעדת פירות ים. ומגיע בסקוטלנד יש להם אחד הטובים ביותר באירופה, למעשה, אשר רבים מהם נאכל בספרד ישירות ממדינה זו. אפשרות זו הוא היקר ביותר, אבל יש מספר מסעדות המציעות סוג זה של מזון, כך שתוכל לבחור החסכונית ביותר או לבחור מנות טעימה וזולה ביותר אשר cona הדבק מאכלי ים. לאחר אכילת מאכלי ים הוא לא כסף ללכת למסעדה אם מספר גדול של סופרמרקטים לקנות כריכים טעימים אנגלית או מוכן הארוחה מוכנים לאכול פרינסס סטריט, רחוב הוורדים או Somerfield. מחוץ למרכז העיר מדרום מיל המלכותי, אזור מרעה, היא ביתם של אוניברסיטת אדינבורו, לכן מפגיש מספר רב של ברים, בתי קפה ומסעדות זולות יותר ובמחיר סביר ביותר במרכז העיר. ושל עוד אוהדים של הארי פוטר בעיר זו בתים הקפה שבו מחבר שלו, ג'יי קיי רולינג החל לכתוב את הרפתקאותיו של הקוסם מי יעשה את אותה עשיר. זה בית קפה, בית Elephan, קפה עם חלב עולה בסביבות-€ 3a, אבל לתת דף ריק כך אם אתה רוצה שאתה יכול לכתוב. מאת: אנדריאה היטב ש אנדריאה הוא נוסע עצמאי שעברו, לפני עבודה בתור סופר HostelBookers מספר יבשות, לגלות את נפלאות של עיירות וכפרים שלהם. במהלך שהותו בארצות הברית גילו מספר אכסניות, איכות לינה כלכלי.

Comments are closed.