ניתן להרוויח כסף

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על ניתן להרוויח כסף

קוראים יקרים: תמיד חשבתי זה שמור עם המשכורת שלי היה חלום כמעט בלתי אפשרית. כל יום יותר לענות על הצרכים הבסיסיים שלנו בחה אינה מכסה היבטים כמו importsante כפי שהוא בילוי ותכנון של העתיד הכלכלי שלנו (השקעות). לראות תמונה זו התחלתי לפתח את פעילויות נוספות עם הרעיון של הגדלת הכנסה ואת עודף שלי להביא את זה חיסכון, תוכנית השקעות. בעוד תוהה כיצד להרוויח עוד קצת כסף כדי לשמור תמיד עלתה ההזדמנויות ממוקדת תשומת לבי. כך, הצליח להגדיל את ההכנסה שלי, לשפר את המצב הכלכלי הנוכחי שלי אבל בסוף השנה שהוא היה היה תלוי אזור ערכי חודשי.

זה היה למעשה למצוא עבודה, עסק או פעילות פתרון נוסף כדי להרוויח יותר כסף? החוויה הזו גרמה לי לשקף והבנתי כי ללא כל תכנון מוקדם, המטרה שלי תיפול פשוט למצב של צרכים ללא עדיפות עם אזור הכנסה נוספת, אבל בסוף אותו פוזיציה ללא כל קרנות מחיסכון.

נוהגים לשמור במידת האפשר, לי יש הם תירוצים כאלה. מי שואפת לשמור ולבצע תוכנית כלכלית עליך לעשות זאת עם חברה, נחוש לשנות את הגישה. כדי לשנות עלינו לדעת מדוע אנו רוצים לשנות, שבו אנחנו רוצים לשנות. לא נתקל זה ברור הוא כיצד לנווט ללא מצפן או כיוון, נותן כתוצאה שאיבדנו בפעולות שלנו, יש תוצאות אפס. אז, אם אנו החליט המעצבנות שמירה, ההשקעה צריך לבצע את הפעולות הבאות:?ודא מאזן אישי לגלות את הצרכים הכלכלי האמיתי שלנו. שלב זה הוא כדי לשקף את כל אישורי שלנו, ההוצאות הכספיות של חודשי (עלויות). ?להגדיר היכן שאנחנו עושים לבלות אין כל קשר, ניתן לכוונן.

?להגדיר את הסכום שבו צריכים להיות מתואמים כדי לכסות את ההוצאות שלנו, כל הוצאות ועוד. אם אתה מבצע שלב 1 שאנו רואים הוצאות או עלויות שלנו לצרוך יותר מ- 90% של המצב שלנו-הכנסה ביקורת והתאמות שלנו צריך להיות חמור יותר, הוחל כתאריך המוקדם ביותר האפשרי. אם עלויות או הכספים מייצגים או לצרוך בין 70 ל- 89 אחוזים מכלל ההכנסות הן במצב של טיפול בה עליך לבצע התאמות כדי לא ליפול לתוך מצב קריטי. אם העלויות מגיעים כדי לכסות יותר מ- 70% ההכנסה שלנו למצב שלך מתאימה להפוך תוכנית חיסכון. בכמה מילים, אל תשאיר לעולם את המצב הכלכלי ליפול על מיקום בו את חובות, חובות או הוצאות לעלות יותר מ- 30% ההכנסה שלך. יש התאמות מבוסס על פרסום נטל האישי שלך הוצאות, להעסיק אותם בלצרכיך בילוי, חיסכון והשקעות. תאר לעצמך סגנון חיים שבו הצליח הכנסה שיורית אמיתי וקבוע לכסות את כל ההוצאות שלך ואתה להישאר לכסף שלך בילוי, חיסכון והשקעות. לא חיים את החלום כמו חופש כלכלי. הקפד לבצע ניתוח זה לפני בהפחתת תוכנית חיסכון. זה ייתן לך חזון במקום אלה עצרה ב הפעם, הוא יספר לך את המציאות שלך, אולי יפתיעו אותך. אני יכול להבטיח לדעת את המציאות הכלכלי יהיה רב שפותחים דלתות כיצד ניתן להרוויח כסף כדי לשמור. המחבר המקורי של חוסה גרגוריו לופז צאנז, מקור המאמר

Comments are closed.