ניתוח בריאטרי הוא בטוח עבור מבוגרים

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על ניתוח בריאטרי הוא בטוח עבור מבוגרים

קשישים או לא מגביר את הסיכון של ניתוח בריאטרי או מחמיר את התוצאה. על פי מחקר השוואתי בין חולים צעירים וקשישים הכניע תוצאות, לא משתנות בהתאם גיל. כלומר חולים בוגרים לרזות כ חולים צעירים, והם לאחר הניתוח, מחלות כמו סוכרת רמיסיה חולים על פי שני טווחי גיל. תוצאה זו מוצעת על ידי אמריקאי החברה של Bariatric ניתוח מטבולית. גם במשקל בחולים בוגרים לא להגביר את הסיכון של סיבוכים, וכן תעשה נוער. חולים בוגרים יש יותר הלב והריאות סיבוכים אך פחות מקרים של דימום, בעיות עם ריפוי הפצע זה בחולים צעירים. Readmission החולים שיעורי התמותה היו דומות הן אצל מבוגרים צעירים ומעלה.

האם ד ר לאורך של מרכז רפואי אוניברסיטת של ביילור, בדאלאס, אומר אשר? למרות סיבוכים של בריאות שיש בשל השמנת יתר, גיל לא אומר עלייה בסיכון של פוסט אפשרי סיבוכים פעיל.? הוא גם אומר כי ירידה במשקל דומה בשתי הקבוצות ב- 12 ו- 24 חודשים לאחר הניתוח. התוצאה של המחקרים מראה כי ניתוח הרזיה הוא בטוח ויעיל באותה מידה בחולים מעל 65 שנה. עדיין, יש חששות לגבי סיכוני התמותה עקב ניתוח בריאטרי מבוגרים עם השמנת יתר. עם זאת, אין נתונים משמעותיים חשש זה היא מוצדקת. מעטים יודעים את הסיכונים והיתרונות של מועמדים ניתוח נגד מועמדים צעירים, החוקרים לסקור את הרשומות של כל המטופלים שעברו ניתוח מעקף קיבה בבית ביילור מ- 2005 עד 2008. 1474 חולים שהיו לבצע ניתוח זה, 100 היו 65 שנה ומעלה. הגיל הממוצע בחולים בוגר היה 68, עם ממוצע של BMI לפני הניתוח 45. הנשים בין הנרצחים 75% מהחולים של גיל מתקדם.

ממוצע BMI גיל היו דומים בחולים 1374 מתחת לגיל 65. סיבוכים רפואיים לפני ההתערבות מבוגרים כלולה בשינה יותר מ- 40%, למעלה מ- 60% סוכרת ויתר לחץ דם 80%. חולים צעירים היו שכיחות 30% דום שינה וסוכרת ו- 55-60% של יתר לחץ דם. את הניתוח וזמן בילה בבית החולים היה דומה הן קבוצות, כמו גם שיעורי readmission. פוסט סיבוכים פעיל היו נמוכים בשתי הקבוצות. משקל ממוצע איבד שנים-עשר חודשים היה 75% ו- 83% ב- 24 חודשים מבוגרים, בני נוער היו במשקל ממוצע של 78% על שני מקרים. לגבי סוכרת, מבוגרים הייתה הפניה מ- 63% מגידולי, בעוד צעירים 69%. יתר לחץ דם היה לשלוט ב- 23% של חולים בוגרים וצעירים ב- 45%. השמנת יתר משפיעה על אנשים בכל הגילאים, עם בעיות רפואיות של טבע מגוונים. אם אתם סובלים מהשמנת יתר, השמנת יתר של שלום יש לנו טיפול רשם לך בין גיל שיש. לקבל חם ברכה פסיכולוגיה גרסיה Cecy דוראן גרסיה Cecy Bariatric בעלת תואר בפסיכולוגיה, מומחה Bariatric או השמנת יתר של פסיכולוגיה, אוכל, הפרעות רגשיות. בוגר ELPAC (לימוד חינם פסיכולוגיה AC).

Comments are closed.