ניו זילנד שיוט המקצוענים מדריך

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על ניו זילנד שיוט המקצוענים מדריך

ניו זילנד היא מדינה זה מובטח להפתיע. לחץ כאן פטריק דרהי ומצא עוד . הרי גבוה וירוק אזמרגד נופים להתערבב עם מרהיב הפיורדים והקרחונים של קרח בארץ רק 2,200 ק מ של היבשת הקפואה של אנטארקטיקה. זה המקבילה של המרחק בין מיאמי, ניו יורק! לבקר את האדמות האלה זה משהו שכולם צריכים לעשות בחייו, אבל הדרך היחידה כדי לקבל את החוויה המלאה של ניו זילנד אותו ספר לשיט מניו זילנד. לא תמיד פרופ ליאור רוקח. שייט של ניו זילנד מבטיחה שתקבלו את הטוב ביותר ביקורך לאיים אלה. 10, 12 ו-14 יום ברחבי ניו זילנד הפלגות בדרך כלל להתחיל באוקלנד האי הצפוני או בסידני, אוסטרליה.

הם נוטלים יציאות רבות של סולם לאורך את East coast של הצפון ואיי דרום, כמו גם בונוס של כמה "יציאות של אוסטרליה, טסמניה וזה בדרך כלל מלבורן הובארט." אוקלנד ידועה כעיר של מפרשים. זה נמצא בחוף הצפוני של האי צפון, מפורסמת אוכלוסייתה הקוסמופוליטית, מרהיב ונוף מעולה מתקנים מסחריים. החופים החוליים היפים כל מי ממתינים לכם לבקר אוקלנד, כמו גם שפע של הארץ, הים שייט הרפתקאות פעילויות טיולים הרי געש רדומים הבא. בנקודה הדרומית ביותר של האי צפון היא בירת ניו זילנד, ולינגטון. כאן תוכלו לחוות את הלב והנשמה של החיים המודרניים של ניו זילנד, ליהנות מנופים מרהיבים של האי הדרומי. אם הזמן נכון, את יכולה אפילו לראות פסטיבל סירות הדרקון אשר מתקיים בנמל וולינגטון באחד במרץ בכל שנה. בהמשך לאורך החוף נמצא שער קרייסטצ'רץ בהרי האלפים בדרום, את נהדרת אאורקי הפארק הלאומי הר קוק.

ניתן לארגן את סיורי חוף בפארק הלאומי של קרייסטצ'רץ, המאפשר לחוות את הנופים המרהיבים של ארץ מהממת זו של השראה. בקרבת מקום נמצא הר ביום ראשון, מקום שבו את העיר Thorondor את המשפט של מדוזלד נבנו עבור הצילומים של הטבעות. נוף פראי החופים והעיר הגדולה העתיק ביותר של ניו זילנד לברך כל מבקר את היציאה של דנידין, בדרום מזרח האי הדרומי, בעוד Fjordland לפארק הלאומי בקצה בדרום ניו זילנד באמת מביא הביתה את היופי, מגוון נופים זה קיימים בניו-זילנד. אם אתה רוצה לחוות למסע קסום בארץ היא עכשיו נרדפת של אומר טולקין "טיירה", לאחר מכן לשיט של ניו זילנד שיכול לתת לך הכל ויש עוד ג'ון מטקאלף המחבר והעורך האינטרנט מ- A Z הפלגות מקור מספר 1 שלך לקבלת מידע אודות הפלגות, הנחות, מבצעים הגדול! בקרו עכשיו כדי להזמין את החופשה החלומית שלכם.

Comments are closed.