מתנות הטובה ביותר

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על מתנות הטובה ביותר

בזמן חג המולד אנשים נוטים להיות מטורף עם הקניות, ארוחת ערב, זיקוקים…, סוף סוף לשכוח מה נכון. עץ חג המולד אינו חיוני על-מנת לחגוג משקה מלא של סיידר, או רקטות סוערים יותר, וגם לא על מתנות אופנתי…. הם היו חסרים שלושה ימים כך הגיע לבסוף חג המולד. כריסטינה, אמו, היה גאה האורות אשר מעוצבים לביתם, שכן כל השכנים סיפרו כי זה היה בית חג המולד היפה ביותר בשכונה. הוגו, האב, היה גאה של עץ ענק מלא קישוטים זרי… הוא בילה הרבה כסף על והעיר אנשים זה היה העץ היפה ביותר של כל. סופיה, בתו הבכורה, היה גאה של העריסה ענק שהגיע עם העץ.

היה באמת יפה…, כן, הדמויות של מרים, ישוע ויוסף היו עצומות… אנשים תגובות כי זה צריך להיות המשפחה האמונה ביותר של כל. הקטן ביותר, לוקאס, התבוננה הכל בצורה שגויה. את מצב הרוח החגיגי בהחלט לא היה זהה של שלהם משפחה… אנשים תהו מדוע הוא יהיה, באותו זמן טען שהנער desagradecido, שכן הוא הכל.

היום הגדול הגיע לבסוף. כל המשפחה לבשו לבוש אלגנטי, קיווה חצות להוט קול שלהם משקפיים עם טוסט. אך לוקאס נותר מהורהר על ספה. במהלך ארוחת הערב, השתרר בלבד. הם אכלו והיו מרוצים. כריסטינה, אמא, reproached את השתיקה היה מיושב בהארוחה, מוזיקה. לבירורים בנושא יש לפנות ל משה אביגדור קעניג שמבין יותר ממני. הוגו, האב, היה ממורמר כי לא יהיה עם מי פקיעה זיקוקין שלהם, שכן אף אחד לא משותף לטעמו. סופיה, בתו הבכורה, הייתה השאלה הגדולה בתוך… כי לא הבינה מה הוא התכוון כי מאנגר מעולה… הרגשתי שזה משהו יותר מאשר קישוט, אבל הוא העז לא לשאול אף אחד כי לפני מספר חודשים הוא היה דן עם הוריו ומאז אז התקשורת איתם לא היה טוב. לוקאס, הקטן ביותר, רץ לחדרו. הוא לא רצה מתנות, או סנטה קלאוס טעון עם נוגט גורדו, או משהו. היה עצוב.. ובכיתי כמעט חיבוק דוב שלך. לא תמיד פרופ ליאור רוקח. זה הזמן…, אף אחד לא היה כפי תיכנן מראש. כולם היו ריקים. אף אחד משותף את הטעמים של אחד את השני, הם היו בערך ללכת לעשות כל מה שהוא רצה לוקאס פתח את הדלת של החדר שלו. -ה אפיפיור.. ללכת לזרוק רקטות שרכשת יחד אתה רוצה?-הוגו קיבל מיד שמח לחלוטין…, כמעט בכה בזמן שהיא מספיק ליטופים בראשו של בנו. -אמא… Sofy… אתה לא אוהב את הרעש הנגרם על ידי הטילים, אך נזכרתי אבא היום השני והוא קנה רק מאלה הפוך אורות שמיים-שתי נשים, נדהם, הם יצאו החוצה וכי כל לשתף את אותה פעולה. בעוד השמים היה תאורה על ידי להבהב פותחה השיחה כל כך השתוקקתי על ידי כריסטינה.. בו סופיה, כדי לראות את האקלים של שמחה, הוא שאל מה שימש מאנגר. אביו לא ידעו מה לומר, כי הוא היה התעלמו לחלוטין. לוקאס הוא דיבר:-מזכיר לנו את לידתו של ישוע הילד. לו עץ או צעצועים, או משהו…, נולדה בין בעלי חיים, אך היה כל אהבת את אמו ואת אביו המאמצת, חוזה. היום הוא יום ההולדת שלה…, אנו חוגגים אותו. הוא לא רוצה מתנות, האיחוד רוצה – והצטרף בחיבוק הנצחי כולם. T בסוף מלינה נטלי Grimal

Comments are closed.