משאיות אמריקאי

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על משאיות אמריקאי

משאיות אמריקאי זמן שכבש את הכבישים רוסי ולא עבר ללא סיבה. ההרחבה של משאיות האמריקאי הפך מתאפשר הודות שלהם מאפיינים טכניים מעולים. באופן מפתיע, זה משאיות עשויים על אמריקה, כמו גם אפשרי להתמודד לא רק עם תנאי מזג אוויר קשה שלנו, אלא גם רכיבה מעולה על הכבישים קשה רוסי. המובילים של אמריקה אינו חושש ולא את השירותים שלנו, אין מלאי. מצבורים של משאיות אלה הם עמיד ואמין. טרקטורים כל מצוידים hlormolibdenovoj פלדה מסגרת עם אחריות לכל החיים מסדקים עייפות. Bezkorozijny ובקתות שלהם בהחלט מצוידים פלסטיק אור משתמט. משאיות האמריקאי יש מנועי ליטר 10.9 nizkooborotistye-15.

כוח המנוע נע בין 300-500 של HP, אבל חיים שירות אמיתי אלה טרקטור-4 2.5 מיליון. ק מ. הם מצוידים עם שני סרנים אחוריים בהשעיה אוויר עם המובילים חסימת מרחק. Gearbox יכול להיות כמו bezsinhronnaja עם מצמד ידנית maloispol'zuemym, ולא באופן אוטומטי לחלוטין. משאיות האמריקאיות נמכר עכשיו בשוק הרוסי.

מסדר kapotnuju זה מאפשר לך משאיות להיות מצויד הבקתה מרווחים ונוחים, ובכך מקצר את vibronagruzku לנהג. בדיוק כמו מסדר זה מספק אבטחה מוגברת משאית. אמריקאי הובלות בכבישים רוסי ואל תשכח את חוקי התנועה הרוסית, אשר להגביל את המסה הכוללת של השילוב טריילר ובעומס מותר על הסרן. הודות מגבלות כאלה טובות דיזלים אמריקאי מלאי גדול של משאיות אמריקאי (ג) של כוח יכול בקלות לשאת טריילרים כבד על הדרכים, בכל תנאי מזג האוויר. . מבחינה מבנית, כל אמריקאי טרקטורים ומשאיות הם דומים מאוד בינם לבין עצמם. ניתן למצוא מספר הבדלים לבקתה, המסגרת ומערכת חשמל, הכל נעשה על טכנולוגיה יחיד. הלקוח יכול לבחור את מנוע, תמסורת, הבולם ואפשרויות נוספות המותקנים על משאית. אז, אתה תוכל לפגוש את המשאיות וולוו, Kenworth פרייטליינר או עם בדיוק את אותו מנוע, תיבת הילוכים, סרנים, וכו '. בסופו של דבר, הבחירה היא תמיד עבור הקונה, אבל נשאר על משאיות אמריקאי, אתה לא תצטער!

Comments are closed.