משאבי אנוש מיקור חוץ

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על משאבי אנוש מיקור חוץ

כולנו יודעים כמה חשוב במדינה שלנו יש הסדרת יחסי העבודה החברתית, כמה השפעה ותשומת לב מצד הממשלה בתחומים אלה של החברה. יחסי העבודה מוסדרים על ידי החוק ברמת המדינה, בגין הפרות של יחסי העבודה מספק סנקציות חמורות. שמרו אנשי רשומות הפקיד המעביד. ארגונים גדולים נוצרים בדרך כלל מחלקות שלמות ושירותים העוסקת בפעילות. בפונקציה חברות קטנות ובינוניות של מינהל משאבי אנוש, למעשה, להיות נתון "לחסדי" רואה החשבון או (מזכיר שאינם מומחים בתחום יחסי העבודה).

זה טבעי שכל הבעלים והמנהל של המפעל מעוניינים בפתרון העסק העיקרי מפתח בעיות בהשגת והגדלת הרווחים. כל הכוחות והמשאבים מופנים השגת מטרות אלה, וכמובן, אין זמן או יכולת לשים לב עד כמה העסק הפעילויות הנלוות הליבה (שיווק, חשבונאות, כוח אדם וכו ') זה לא תמיד (מכל סיבה שהיא) יחסים בעבודה ולהגן עליו תשומת לב רצינית, בהתאמה, רשומות אנשי לא נערכות או שטחית. זה חשוב במיוחד, שוב, עבור חברות קטנות ובינוניות. אבל, יקירתי מעסיקים רוצה להזכיר לך כי על הפרות של טיפול עבודה הבריאות הניתנים חבות אזרחית, מנהליים ופליליים. אבל יש פתרון פשוט שיאפשר את החוק האינטרסים לעמוד: שירותי תחזוקה ארגון העברת רשומות כוח אדם של החברה שלך. אפשר גם לקחת חשבונאות מס ודיווח אחרים (לקופות) כדי כוח אדם.

מיקור חוץ – זה החלטה ארגונית, קורס ניהול, אשר להעביר קבלן חיצוני כמה פונקציות עסקיות של הארגון (לדוגמה, שמירת רשומות אנשי זהה). מועבר מסגרת autsosing לך: • תוכלו לחסוך כסף (אין צורך לקחת מומחה הצוות, ואפילו כמה אנשי מקצוע, לשלם להם שכר, לתרום (מסים והיטלים), אין צורך לארגן את מקומות העבודה שלהם, וכו 'גם אתה יכול למנוע את קנסות גדולים יותר בגין הפרת חוקי העבודה. תשלום עבור שירותים יעלה לך כמה פעמים זול יותר); • תוכלו לחסוך זמן ומאמץ על ידי הפיכת מקצוע; • קבל שלם המסמכים הדרושים המסדירים את היחסים בינך כמעסיק עובדים שלך; • הגן על עצמך מפני בעיות עם רשויות וארגונים שונים העוסקים ניטור פונקציות פיקוח על עבודה ובריאות. הטכנולוגיה פועלת באמצעות העברת אנשי ניהול רשומות (והגנה אמצעים העבודה) על מיקור חוץ: 1. פגישה עם ראשי החברה, לזהות את הצרכים שלך 2. עריכת והמסקנה הסכם השירות (העברת פונקציות למיקור חוץ משאבי אנוש admin), עם כל הקבצים המצורפים הצורך (הרכב וכללי עבודה של אמנים, העלות של שירותים, כדי דיווח, וכו ') 3. פיתוח של הוראות עבור ניהול רשומות אנשי ועיבוד של נתונים אישיים על מנת העובדים של החברה שלך, על הסכם לא לחשוף מידע סודי, 4. קבלת הסכמה של העובדים שלך על העברת רשומות צוות צד שלישי מיקור חוץ 5. ביצוע החוזה למיקור חוץ.

Comments are closed.