מרחק הדרכה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על מרחק הדרכה

למידה מרחוק היה מתחילתו עד הסוף המאה ה-19 בבריטניה, ברמת אוניברסיטה, לעובדים הכשרה מקצועית. מאוחר יותר היוזמה היה נלקח למדינות אחרות בתהליך המודרניזם, הופיעו בספרד על מנת לכסות את היעדרה של מומחים טכניים בתעשייה. פיתוח למידה כתכונה חינוכי חדש מרחוק אלטרנטיבה הדרכה פנים אל פנים ומאפשרת לך להגיב על חסרונות החינוך שמציבה החברה בתהליך קבוע. יותר מ- 30 מיליון סטודנטים ברחבי העולם שבחרו בדרך זו של ההוראה והלמידה. הנמענים של למידה מרחוק: למידה מרחוק מאפשר גישה לחינוך על כל אותם אנשים שעברו מסיבות אישיות, חברתיות, גיאוגרפי או אחר יוצא דופן לא יכול להשיג הוראה באמצעות שיטה פנים אל פנים. הוא גם מספק גישה לקורסים שונים עבור אלה אשר ביצעו מחקרים נוספים, עבודה או מעט זמן.

היתרונות של לימוד מרחוק – יש מגוון רחב של מחקרים, נושאים וקורסים. -התלמיד מספק את האפשרות של בחירת מחקרים בנושא עם האינטרסים שלהם ואת הציפיות על הידע הקודם שלהם. -מאפשר לתלמידים להחליט לאן, מתי וכיצד ניתן ללמוד, מציעים שעות גמישות והקלה משלו לעבוד תכנון. מרחק לימוד המתודולוגיה תהליך הנפוץ ביותר, ברגע שהתלמיד כבר הצטרף לקורס רוצה, היא כי אתה נתון מורה פרטית, אשלח לך חומרי הקורס ואת העבודה את תוכנו. הזמן, או כאשר אתה מסיים, עליך לשלוח פעילויות ותרגילים אשר הפכו, כך המורה כדי לתקן אותן. ולגרום לך הערות לנכון.

משלוח של חומר מתבצע בבית, לפי חודש או חד פעמי. המורה ידריך אותך בתהליך הלמידה שלך, ספק, מקבל קשר עם התלמיד באמצעות הטלפון, מכתב, פקס או דוא. .aspx'>דניאל טאוב כדי לקבל עוד מידע. חומרים כתובים, חומרי הדרכה הם נוטים לכתוב בקובץ תבנית או ספר, לכלול את התוכן הבסיסי של יחידות דידקטי או שיעורים, לעתים קרובות ללוות מדריך חינוכי עם הסבר על מטרות כדי להשיג, את הפעולה של הקורס. המרחק הערכת שכל יחידה דידקטי או שיעור יכולה להיות מלווה הערכת המרחק. אחרי התלמיד מורה המורה, או הנחיה כדי לתקן אותם ולאחר מכן להחזיר את התוצאות. אחרי שעברו את הקורס, התלמיד מקבל אישור או דיפלומה יכלול בו מספר שעות, תוכן לימודי, שהושג סייג, סקרים מהי המנה אם _ אנימציה, שרותי חינוך, זמן פנוי הוא הכיתה הפתוחה וכדומה במקרה, הכשרה כדי להרחיק מחנכים ספרד.

Comments are closed.