מערכות מידע Erp

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על מערכות מידע Erp

אם אינך משתמש החוכמה שלך כדי ליצור שינויים חיוביים, בצע חלק siendfo את הבעיה ולא הפתרון. כל ניהול טוב להיות תמיד cona הפקוחה להוביל תהליך ניהול favouring אותו ליכולת התפעול של הארגון ועל המטרות שנקבעו בהקשת של הייעוד והחזון שלה. אתה חייב להיות קשוב מאוד בכל דבר הקשור תהליכי הייצור, כמו גם בכל הקשור טובה משולבת לניהול שמעבירים לתכנן פעולות, אסטרטגיות אשר אוהב אותו. הוא תקף מאוד המציינת את אדוארדו נבארו, ארגונים יעילים כמו כפי שהם תהליכים שלהם. רוב החברות הפכו מודעים לכך, הם העלו כמו שיפור אותם ולהימנע מספר בעיות נפוצות כמו: להאט את הביצועים, הלקוח, מעט מחסומי מחלקתי של המוקד, הליכי משנה תועלת מחוסר ראייה כללית של תהליך, וכו '. דווקא במציאות זו נבארו מזכיר לנו, שילוב של טכנולוגיות חדשות של המידע מאפשר לך להגדיר מחדש תהליכים להגיע ציונים אפקטיביות ויעילות בלתי מתקבל על הדעת לפני כמה שנים.

הארגונים כי הם מסוגלים לגלות את האפשרויות הללו וליישם אותם בצורה נכונה, לקבל יתרונות תחרותיים בשל צמצום עלויות, גמישות משופרת לדרישות של הלקוחות. תהליכים עסקיים יש כראוי לנהל אותם באמצעות מערכות מידע לניהול (ERP Enterprise Resource Planning באנגלית). ניתן להגדיר מערכת מידע לניהול ERP יישום של ניהול עסקים המשלב את זרימת המידע, ובכך השגת שיפור תהליכים בתחומים שונים (פיננסי, ייצור, לוגיסטיקה, משאבי אנוש ומסחרי). מוסיף לנו ויקיפדיה, כי מערכות ERP לעתים נקראים חזרה office (backroom) מאז הם מציינים כי הלקוח ואת הציבור הרחב לא ישירות מעורבים. מערכת זו היא בניגוד פתיחת נתוני מערכת (משרד קבלה), אשר יוצר מערכת יחסים ניהול שירות לצרכן או לקוח (CRM), מערכת העוסק ישירות ללקוחות או מערכות של עסקים אלקטרוניים כגון מסחר, ממשל, תקשורת אלקטרונית וכספים אלקטרונית; היא גם מערכת שעוסק ישירות עם ספקי, לא רק בהקמת מערכת יחסים ניהול איתם (רלוקטנציה ממותג).

מערכת ה-ERP פועלים באופן נרחב בכל הסוגים של חברות מודרניות. כל המחלקות פונקציונלי המעורבים בפעולה או ייצור משולבים לתוך מערכת אחת. בנוסף ייצור או ייצור, אחסון, לוגיסטיקה וטכנולוגיית המידע, לכלול גם את ניהול החשבונות, כוללות בדרך כלל מערכת של ניהול משאבי אנוש, כלים שיווקיים ולטפל מערכות ERP לניהול אסטרטגי בדרך כלל ייצור, לוגיסטיקה, הפצה, המלאי, משלוח, חשבוניות וניהול חשבונות של החברה. עם זאת, תכנון משאבים ארגוניים או תוכנת ERP יכול להתערב בשליטה של פעילויות רבות של עסקים כגון מכירות משלוחים, תשלומים, ייצור, ניהול מלאי, ניהול איכות, ניהול משאבי אנוש. מוסיף לנו, כי מערכות ERP הן מערכות ניהול נפרד עבור החברה. הם מאופיינים בכך שהוא מורכב חלקים שונים המשולב יישום יחיד. חלקים אלה הם של שימוש שונים, לדוגמה: ייצור, מכירות, רכש, לוגיסטיקה, חשבונאות (מסוגים שונים), פרויקט, GIS (מערכת מידע גיאוגרפי), רשימות מלאי של שליטה וניהול מחסנים, הזמנות, משכורות וכדומה. אנו מגדירים ERP רק כהשילוב של כל החלקים האלה. אחרת זה יהיה כמו בהתחשב תוכנית חיוב פשוטה כמו ERP עבור העובדה הפשוטה חברה משלב חלק זה בלבד. sta הוא ההבדל הבסיסי בין מערכת ERP ויישום ניהול אחרים. ERP משלב כל הדרוש לפעולה של תהליכים עסקיים של החברה. אנו לא מדברים ERP ברגע המשלבת רק אחת או חלק קטן של תהליכים עסקיים. הגדרת ERP מציין את הצורך הזמינות של מידע לכולם כל הזמן. המטרות העיקריות של מערכות ERP הן: 1. אופטימיזציה של תהליכים עסקיים. 2. גישה למידע אמין, מדויק ובזמן. 3. האפשרות של שיתוף מידע בין כל מרכיבי הארגון. 4. הסרה של פעולות מיותרות ונתונים. הפחתת 5 זמן ועלויות של תהליכים. במונחים של התהליכים שיש הזדמנויות לשיפור, כל תהליך שבו יש חילופי מידע, ההשפעה של טכנולוגיות חדשות יהיה מאוד חשוב, כל כך הרבה כי זה מחדש לחלוטין את התהליך. מכיוון שהמידע עשוי להיות digitalizable, לכן מנוהל באופן אוטומטי באמצעות מערכות מידע, יכול להמסר בעלות אפס באמצעות רשתות (אינטרא-נט, אקסטרא-נט ואינטרנט). א. הוא מציין, ela המטרה הבסיסית של ERP הוא להעניק תמיכה ללקוחות עסקיים, מהיר פעמים התשובה לבעיות שלהם, כמו גם ניהול יעיל של מידע שיאפשר החלטות בזמן התחתון סך העלויות של פעולת מחודדים בהחלט מתוך ויקיפדיה, כי יצרן שאין מערכת ERP, בהתאם לצרכים שלךניתן למצוא אותו עם יישומי תוכנה סגורה רבים, אשר לא ניתנים להתאמה אישית שאינם ממוטבים עבור העסק שלך. הנדסה עיצוב כדי לשפר את המוצר, ניטור של הלקוח על פי הקבלה עד שביעות הרצון המלאה, ניהול מורכבת של יחסי התלות של שטרות של חומרים, מובנה מוצרים בעולם האמיתי של הנדסה וסקירה של שינויים ושיפור, ולהחליף הצורך לפתח חומרים, וכו '. מהיתרונות של ERP הוא כי כל זה ועוד, הוא משולב. ניהול איכות מיוחדים של כיתה וירטואלית, פרודוקטיביות, פרצופים, UC. כיסא ניהול תהליכים. כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי מהנדס תעשייה, עורך דין.EGADE (ITESM), UC לתארים מתקדמים תואר בניהול של חברות להזכיר בשווקים, משאבי אנוש; איכות ויעילות; דוקטור לחינוך פרופסור השכלה וחוקרת UC פונה האזור לתואר שני. רכז תכנית של לתארים מתקדמים איכות ויעילות, פרצופים, UC יועץ ניהולי – ייעוץ עסקי DEPROIMCA EXATEC

Comments are closed.