מעודד התקדמות מדע הרפואה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על מעודד התקדמות מדע הרפואה

אם החדשות בטלוויזיה לחשוף את הנושאים על מחקר כמו אלה של ידוענים צעיר שלנו יהיה יותר המלצות לפרויקט החיים שלהם, את הגיבורות והגיבורים שלה היה לא להיות מודלים וגם שחקניות בגדים קלים או שחקנים של שערות על החזה, אך אנשי מדע, מי לבלות את השנים הטובות ביותר של החיים שלו התמקדו המעבדה לעקוב לשירשריד תקווה. אור קטן המאפשר להם לשפר את איכות החיים של בני האדם בכל פינותיו של העולם. לאחרונה היה מוצלח במיוחד במונחים של תוצאות של מחקר רפואי המאפשר לחכות עם אופטימיות לעתיד, במיוחד בכל הנוגע האפשרות מתחיל לקבל כמה ניצחונות נגד הפרעות, הפרעות, מחלות המשפיעות על חלק גדול של האוכלוסייה. באחד החדשות מודיע לנו שהיה ניתן לצפות להולדתו של נוירונים חדשים במוח אנושי בחיים. הופעתה של נוירונים חדשים נקרא נוירוג'נסיס ו מדענים הבחינו אותו נשען על ספקטרוסקופ של טכנולוגיה גבוהה. הצוות של תשלום של מי היתה העבודה מורכב על ידי אנשי מקצוע של המרכז הרפואי של אוניברסיטת בסטוני ברוק, כשהמטרה, המעבדה הארבור האביב קר.

לצפות עם אופטימיות מתון כי מקרים אלה הם לעזר רב לאבחן ולטפל אפילו מחלות כמו טרשת נפוצה, אלצהיימר, שיש להם ליקוי בזיכרון, מחלת פרקינסון. אם הכל בחוץ כצפוי יכולה להיות מושגת התקדמות משמעותית נוירולוגיה. הוא זה יכול להבין למה גידולים במוח ליצור תאים חדשים ואפילו כדי לבדוק תרופות חדשות שיכולים לזרז את היווצרות נוירונים חדשים. מן הרוחב השני, ספרד כדי להיות יותר מדויק, מדע הרפואה נותן לנו חדשות מעודדות אחרות, בשעה הזאת של קנה הנשימה השתלה הקשורים למטופל קולומביאני קלאודיה Castillo, מי שחסמו את חלק הגוף הזה, אשר היה קשור הריאה השמאלית. את ההליך בוצע על ידי קבוצה של מומחים בבית החולים Clínic של ברצלונה, אשר היה תחת הדרכתו של ד ר פאולו Macchiarini, ויש תכונות של תעוזה מדעי. בזכות זה אירועים משמחים, הקהילה הרפואית חושב באפשרות לא רחוקות מאוד כי השתלות הם משאב בשימוש עם עוד תדר, גופים ניתן להתאים בהתאם לכל אדם.

החדשות לא עוצר שם, לא ייגמר בעוד מעבדות אורות להישאר דולקים ויש אנשים ייעודי להילחם פנים אל פנים נגד מחלות ויש לו משאבים לתמוך בהם. אולי עוד מעט יהיה לנו חדשות מדהימות הקשורות ננו-טכנולוגיה, המשאבים לאבחון סרטן ללא בחינות מציקים היום. . הקרב יהיה איטי, האנושות יש סבלנות, אשר היו מדענים, אשר מקדישים שעות, ימים ושבועות כדי לעבוד, גם אם בחלק מהמקרים התוצאות אינן מעודדות. אבל הם הולכים קדימה ובזמן, המעבדה אורות להמשיך דולקת, יש לנו תקווה להמשיך בידיעה מעודד חדשות הקשורות הממצאים שלהם. Alejandro Rutto Martínez הוא עיתונאי היוקרתי, אקדמאים קולומביאני אשר מאמרים מתפרסמים על דפי אינטרנט, עיתונים ומגזינים של מספר מדינות ברחבי העולם. לאחרונה זכה עם ב modaidad לאינטרנט. הוא לעתים קרובות מוזמן סמינרים וכנסים בערים שונות.

Comments are closed.