מניעת קמטים עם דיאטה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על מניעת קמטים עם דיאטה

כמה פעמים רבות אמר אמא שלך, אתה מה שאתם אוכלים? כפי שאתה בוודאי יודע, אמא יודעת בצורה הטובה ביותר. אז זה לא מפתיע כי מה אנחנו הזנת הגוף שלנו משפיעה על מה המוצר הסופי. לעור בריא יותר, הצעיר אינו שונה. אבל מה שאנחנו אוכלים יש עור ושיער זוהרים שכל covet? הנה רשימה של דברים פשוטים, שכולם יכולים להצטרף הדיאטה שלנו כדי לסייע להגן מפני קמטים. בשר דגים.

במיוחד הסלמון. בשר דגים הוא איזון מלאה של חלבונים. Intakes חלבונים אלא כמו בשר ודגים לתת התאים את האנרגיה שהדרושים להם כדי לתקן אותן. ירקות ירוקים, ירוק כהה. דבר נוסף כנראה שמעתי של אמא: לאכול ירקות שלך. שוב, היא נכונה. מאכלים כגון חסה או קאלה תסייע למנוע בעור המזדקן.

עשיר ברזל, ויטמין A, ירקות אלה יסייע לריפוי העור פגום. פירות מעטפת. פירות יבשים הם מקור רב ערך של ברזל, אבץ, בקלות נוספים רוב מאכלים וקינוחים. שקדים מלאים של אבץ, אשר גם להגביר את העור השחזור. הפולים. האוכל הופעות לסוף. עינבים (אוכמניות, פטל, תות שדה?) (טעים!) יש להם מאות מתכונים שונים עבור הזמן קינוח. דיאטה בריאה של העור לא חייב להיות משעמם. עינבים הם עשיר בנוגד חמצון חזק יותר בעזרה לעור הגנה. רק זכור הדברים האלה בשלווה בפעם הבאה שהולך דרך וכמובן מכולת. לאכול אלה תאי העור של זרוע מזונות עם הכלים הדרושים כדי לסייע לשמר ולשמור על העור מראה צעיר. זכויות יוצרים 2005 דניאל ואנג ואנג דניאל היא עורך ב המכסה דוחות וחדשות העדכניים ביותר על העור רך. למצוא עזרה קרמים נגד קמטים, חמאת חינם עצות נוספות למניעת

Comments are closed.