מטרות חכם (4 במעמד צד אחד)

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על מטרות חכם (4 במעמד צד אחד)

מנסה להשיג את מטרותיהם צריך להיות משעשע, מעניין, לא כואב… תמיד צריך להיות מיועד למטרות שלך אז זה השארה, מוטיבציה, לגרום לו לקום בבוקר להוט יש אפשרות אחרת להגיע קרוב יותר ויותר את מטרתה. כאשר אנחנו אינם קובעים מטרות לנו להעביר, מאשר לחיות, אנחנו פשוט קיימים. פעם שמעתי פסיכולוג שעבודתם פותח האסטרונאוטים המניע של נאס א. l אמר כי הסיבה מדוע רוב האנשים שאף פעם לא מגיעה המטרות שלהם היא פשוט כי הם אינם מגדירים אותם, ללמוד עליהם, או לשקול אותם ברצינות אמין או השגה.

כל האנשים המצליחים שפגשתי אי פעם יודע בדיוק לאן הם הולכים, איזו תוכנית חייבים להגיע לשם. אף על פי תוכנית זו מורכבת באמצעות טכניקה שבה "בתוך העניין. לא נלקחים בחשבון… אני חושב כי במאמרים אלה הראשון בבירור הקמנו את הסיבה יש צורך יש מטרות חכמות, בכתב וניתנת למדידה. אם עדיין יש לך ספקות, כאן אני כותב באמת רשימת סיבות 7 להקים את המטרות שלהם. אני עושה זאת בגלל לפי זה אחד יש סיבה, לא תרצה לפעול למענו. 1.

הכי חשוב זה מנסים להשיג גול מאתגר את האפשרויות, באופן בלתי נמנע היא להרחיב את הגבולות שלה ואתה תהפוך להיות אדם טוב יותר. 2. לחץ כאן צחי מלאך ומצא עוד . לקיים את מטרותיך בכתב יהיה יותר מוכן לזהות את ההזדמנויות עקביים עם המטרות שלך. 3. לאחר שכתב מטרות יעזור לך לשלוט שינויים ולהפוך הגדרות קבועות, אבל תמיד לכיוון המטרה שלך. 4. לאחר שיש לך את מטרותיך בכתב, תמצאו כי קבלת החלטות הוא קל יותר, כפי הכיוון שבו פעולות והמחשבות שלו צריך להיות מכוון הוא ברור. 5. מטרות עוזר לך להתרכז במה שחשוב לך 6.-מטרות נכתב ומתוקנים על בסיס קבוע יספק לך מניע פנימי עקבי. 7. יש מטרות יעזור להדריך את חייהם מעדיף מאשר לשאת את זה; כדי לחיות ולא קיים.

Comments are closed.