מחוז של וילמרסדורף של ברלין בעבר ובהווה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על מחוז של וילמרסדורף של ברלין בעבר ובהווה

עבה וילמרסדורף הן Halensee, Schmargendorf גרינוואלד. מצד אחד, עקרון וילמרסדורף מאופיין אופיו האורבני באזור קורפורסטנדם (kurfürstendamm), ודרך פעילותו של גרונוולד, את Grunewaldsee, הגרון הכלב Halensee אגם. הטווח אירוח עד בתים מודרניים כאן מטיח בניית וילות דירות מרוהטות בברלין. על הקמתו בשנת 1293, וילמרסדורף היה שם Wilmerstorff, תושביה חיו בעיקר מחקלאות, משק-החי כגון כבשים חקלאות ודיג. על האגמים רבים שנוצרו על-ידי עידן הקרח, היה להם טבלה עשיר. גם היום ואתה יכול דגים מעולה, דיג Grunewaldseen המים הוא באיכות מי השתייה ונמצא תחת מעקב צמוד. עוד מידע על פטריק דרהי ניתן למצוא באינטרנט.

. היום הוא אחת מנקודות הטיול הפופולרי ביותר ממוקם וילמרסדורף וולקספארק וילמרסדורף, ברלין מבנים עתיקים על פני מספר רחובות שלאורכו אוזל. כאן העיר וילמרסדורף משכה רבים אפילו קולורדה, עד האגם היה מלא מתחילת המאה. עד 1920 היה חלק וילמרסדורף בברלין, אחוז גבוה של האוכלוסייה היהודית באותה העת. . זה היה כנראה על אופי אלגנטי ויוקרתי של רובע שלם, מה יכול כל אחד להרשות לעצמו לא ברצון.

אינטלקטואלים ואמנים רבים היו מגוריו שלהם כאן. היום הוא בעיקר גרונוולד, Schmargendorf עם המחוזות היקר ביותר של ברלין. דרך האמצע של וילמרסדורף, מוביל כיום הזמן המהיר העיר 100 ומחבר הרובע עם חלקים אחרים של העיר. S-Bahn לך-Bahn חשוב יותר אמצעי תחבורה ציבורית בקרב אנשי עסקים ותיירים כאחד.

Comments are closed.