מחדשת את העור שלך באביב

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על מחדשת את העור שלך באביב

היא האביב, לא רק צמחים ועצים פורחים אך השינויים בתוכנו. בידיעה כי הגוף שלנו מתחדש מעת לעת, אנחנו יכולים לעזור לך להפוך יעיל דרך השלילה של רעלים. התוצאה של המאמצים שלנו יהיו בריאות טובה יותר, העור חינם בטומאה. אנו נוהגים לחלוק איתך 5 צעדים כדי לנקות מרעלים לך להרגיש ממש טוב מבפנים. 1.

מתיחה. פעילות גופנית כל יום הוא חיוני. סבתא שלי שבאו לחיות עד גיל 96, כל בוקר כשאתם קמים, הדבר הראשון שעשה היו כמה דקות של מתיחות. ללא ספק הוא היה אחד סודות של אריכות-חיים שלו. לחץ כאן אלמוג כהן ומצא עוד . תרגילי מתיחה לשפר את זרימת הדם נוזל הדם והלימפה.

2. Aumenta הצריכה של raw food בתזונה שלך ואל תשכחו כי ירקות כמו אנדיב את scarole, סלרי, צנוניות, ארטישוק טובים במיוחד לטהר את הגוף, לעזור לסלק רעלים. 3. Aprovecha המעלות של צמחי מרפא. צמחים מכילים מאפיינים רבים ואחד דרך מצוינת כדי לנצל אותם היא דרך חליטות. דרך נוספת היא על-ידי משתמש בו כדי לתבל את הארוחות שלנו. 4 עור רגיל Exfolia. לאחרונה מצאתי אצל משה אביגדור קעניג אוזן קשבת . על העור של הפנים ניתן לרכוש קרם עם פילינג המרכיבים כדי להסיר תאי עור מתים ולקבל טון בהיר יותר, גוון אחיד יותר. יש חלופות טובות בטווח Lucency לבן או קרמים קאלי פרל s פשוט. 5. להזניח את עור הגוף. אנו מייצרים גוף לשפשף בבית או לרכוש מוצר מוכן כבר בסחר בקלות. אנו מציעים גוף לשפשף: לערבב הקרקע 200 גרם שקדים עם 5 כפות דבש ושמן התומך. מעט מחממים את התערובת ולהחיל אותה עם תנועות מעגליות לאורך הגוף רטוב. לאחר שעזב את מעשה אקספוליאטור במשך כמה דקות, אנו תמשיך לשטוף לנו לחלוטין את הגוף. אנחנו יכולים ליהנות העור חלק יותר. עם שלבים פשוטים אלה אנו הערה איך הגוף שלנו יותר נמרץ, העור שלנו נראה יותר טוב.

Comments are closed.