מזון עבור גוף בריא

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על מזון עבור גוף בריא

מאת: יואל גונסאלס = = רק אוכל כל מזון (מזונות חיים), להתרחק מזונות מעובדים (מזונות ים המלח), הוא לשאול מה ההבדל? פשוט, "מזונות חיים" לייצר חיים ולייצר מזון מת "מוות". מזון חי היא שהיא ללא שינוי, כלומר שזה לא מתומרנת על-ידי האדם, דוגמה לכך פירות אורגניים או ירקות אורגניים. לבחור מזונות כי לא מטופלים על-ידי בני אדם או ריססו על-ידי הדברה, הדברה או קוטלי עשבים. עוד מידע על ישראל קץ ניתן למצוא באינטרנט. "מזונות חיים" למטה אם השמטנו במשך כמה ימים, הוא podriran, לעומת זאת, "מזון מת" בא עטוף פלסטיק או בחבילות כמו לחם לבן או דגנים יכולים להימשך שנים במקרים מסוימים על מדף ושום דבר לא קורה להם, כלומר על מה שאני מכנה "מזון מת" יכול שהי עבור בזמן, אבל לעשות דבר כדי לקדם את הבריאות שלך. לענייננו, משרד הביטחון הוא הכתובת בשבילך. אולי אתה לא יודע את זה אבל "מזונות חיים" לתת לנו כוח, במקום "מזון מת" "אולי אתה גניבת חשמל "בימים אלה, אתה צריך לאכול בננה 20 עבורך אותה כמות אשלגן אשר נתן לך בננה אחת במשך 20 שנה! מרשים, נכון? אבל אם לא רוצה לאכול טוב, לשתות מים, מים ומים נוספים! זה קל מאוד לעשות זאת. לעתים קרובות אנו לבלבל ולחשוב כי אנחנו רעבים, אבל במציאות יש לנו צמא! ואת אפילו לא הוא מבין, מה שיוצר כי הרעבים קודם לשתות כוס כ 240 מ של מים ולראות אם יש לך עדיין רעב, גם צריך לשתות 8 עד 10 כוסות מים ביום שכן הוא הדרך היחידה לנקות מרעלים הגוף שלנו כל יום. אגב, לאחרונה הזהיר אותי התייבשות היא הגורם #1 של אשפוז וטיפול אצל הקשישים, אשר לא יקרה כאשר זה בשלב זה, המוקד ב- "ארבעת המופלאים" יש בריאות טובה, תמיד להיות במשקל תקין, "ארבעת המופלאים" הם אלה זה ייתן לך תוצאות אמת, לטווח ארוך, אלו הן: חלבוניםשומנים, ירקות, טוב (במיוחד המעורפל יותר) וחלבונים.

כמה דוגמאות טובות של חלבונים יהיה סלמון, עוף טבעי גדל, בשר בקר נמאס עם מרעה טבעי אורגני, ביצים אורגניות, שעועית. ראשית, אתה צריך לצרוך את הכמות הנכונה של חלבון (לא יותר מדי) זה איך השרירים שלנו לצמוח ולהישאר חזקה. עם זאת, יותר מדי לא טובה מאז זה רק יוסיף לך כשומן בגוף, אם מישהו הוא פיזיקאי שרירן תזדקקו חלבון יותר שכן הם קורע את שרירי חלבון הוא להיות רסטורטור של השרירים. עדיין, יותר מדי עלול לגרום נזק לכליות, אז להיזהר במקרה כזה. לשמור על ארוחות מאוזנות שלך ותקבל בדיוק מה שאתה צריך, זה מאוד חשוב לקנות בשר הבקר אשר קיבלו רק מזון טבעי, כולל בשר עוף וביצים. זה חשוב מאוד כי כאשר בעלי חיים אוכלים טבעי דשא בריא להם וגם לנו כי אנחנו אוכלים בשר זה, כאשר הם אוכלים דגנים, יהיו לו יותר שומנים רווי בגופו של החיה, עם חלוף הזמן זו יכולה להביא לך השלכות רבות על בריאות. אם הבשר שוהם קונים לא אורגני, בדרך כלל תמיד להכיל אנטיביוטיקה הורמוני גדילה. לא אם הוא מכיר אותה, אבל זה האיום! אני מניח שהוא רוצה בניו לאכול זה ולהאמין שאתה אחד.

שומנים טובים. כאן אני אראה לך כמה חדשות טובות על שומנים, שומנים לא כל לגרום לך התנפחות! למעשה, שומנים טובים לעזור לך לרדת במשקל, בניגוד למה שרוב האנשים חושבים, אם אתם אוכלים שומנים טובים, לא אתה engordarás אבל שורף שומן. ומהן שומנים טובים? דברים כמו שמן הזית סלטים, אבוקדו, קליפות פירות, זרעים. אני מייעץ לא פירות אשר נמכר כבר יבשים מאז הם הם גנבו את כל השמנים האתריים שלהם. ירקות. זכור כי ההורים שלנו תמיד עשה אותנו לאכול ירקות שלנו? שאסור להשאיר את הטבלה אם לא הסתיימה ירקות שלי, באותו זמן שהיה לי מושג של הקטין כי הייתי צריך אותם, אבל אמא שלי היה לכן, הירקות נקיים על קצה המזלג הדם ומסיר רע מריח הגוף, יש לך ידע אי פעם את מי לפטר ריח של הגוף שלך גם לאחר הרחצה? הם ניסו הכל כדי להיפטר אבל לא הצליחו, אני יכול להבטיח לך כי אדם לא אוכל ירקות, הם גם נותנים לך חמצן, החמצן נותן לך אנרגיה שאתה מצפה לראות? להתאהב עם ירקות. אם ברצונך להציע נושא של בריאות או יופי כי זה עניין כתיבה: ממשיכים לגדול בבריאות.

Comments are closed.