למה לעסוק בספורט מוטורי?

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על למה לעסוק בספורט מוטורי?

למה לעסוק בספורט מוטורי? -כדי לאפס את האדרנלין עודף, כדי להוכיח לעצמך שאת יכולה לעשות משהו ומשהו שתעמוד בתור הנהג; הצטרפות הסלע מסתורי ונוצץ בעולם של ספורט מוטורי. למצוא הגונה יריבים אינן "תנועה", הגזעים על המסלול. לומדים אחרים, טייסים מנוסים יותר. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את מכבי נתניה. לבד אם יורשה לי להוסיף כי במהלך המרוץ, אתה יכול לחוות את תחושה נעימה של טיסה (וסמלית) ואת האושר להשלים את האחדות עם המכונה (אפילו יושב על המקום הנכון, הנווט). מה אנחנו זמינים? -ישנם מספר תחרויות, איפה כל אחד מאיתנו עלול מגיעים באמצעות רכב (בהנחה כי זה עבר בדיקה), ולנהוג בה ללא דעות קדומות לעצמך, . לא. זה כביכול תחרויות חובבים.

בעיקר ספרינט slalomy, חובב ראלי, כמו גם ראלי ספרינט. סלאלום זה תחרות, בדרך כלל על מגרש אספלט גדול עם אילוצים מלאכותיים (cones). המסלול צריך ללכת מהר ככל האפשר. כל שניה של עונש זמן-1 את הצבע, זמן קבוע עם דיוק של עשיריות של שניות. אם שילבת כשל ערכת בסיס. מגע קונוס וכישלון של לסיים את "בסיס" (קו הסיום חייב להישאר בין הכניסה לבין הגלגלים האחוריים של הרכב) זה גם בסדר.

ספרינט היא בערך אותו דבר, רק שבמקום מגבילי קונוסים-טבעי (שלג breastwork, כתף, וכו '.) ספרינטים עולה באורכה slalomy-מתוך מאות מטרים מספר קילומטרים. חובב ראלי. ראלי ראלי מחולק קטגוריה 1 קטגוריה ("מקצועיים"), 2 (אוסף "זוהר", 3 קטגוריות ("חובבים"). ראלי 1 קטגוריה זו לעיתים קרובות שתראו בטלוויזיה (העצרת במונדיאל, למשל) הם נערכים בכבישים סגורים מ מחוץ לתנועה, עם להכרות מוקדמת עם התוואי. חובבן ראלי (3 קטגוריות) הדומה תחרויות ניווט ספורטיבי. הם מוחזקים בכבישים הציבוריים, הם הולכים "עם עלים", כלומר, המסלול אינו נפתח עבור תצוגה מקדימה. ההבדל בין ראלי מקצועיים וחובבים הוא את אותו בין סקי אלפיני, ביאתלון-הן לעשות סקי, אך הראשון הוא מהיר יותר (ויקר יותר), ועל השני עדיין להיות מסוגל לירות. כמו «מציע לימוד לירות» תחרויות למקורה של קדמי, המהירות הממוצעת של פיזור-בלימה, היל לטפס, רכב slalomy. וגם הקהל? -. אתה יכול לקבל לא פחות כיף בלי לבזבז כסף על כרטיס לפינלנד, לדוגמה, בעת ביקור ב מחוז mozhaysky בסוף השבוע, לדוגמה. מניות, מצלמה, מצלמת וידאו, חברה טובה והרבה כיף בבונוס. עצרת מקצועי (מתוך שיר שבת) פרסום עלון הצופה עם הכי מעניין עבור הצופים מושבים וזמן prekrytija. כלומר, עליך להגיע בהמיקום הנבחר מראש, לפני המסלול סגור לתנועה של מכוניות קונבנציונלי. רוצים לבלות זמן לא כל כך, ועם להשתמש? ואז אתה שופט. תחרות המארגנים מעת לעת (כמעט תמיד למעשה) במצוקה של שופטים. זה רכב, פנימאי 1-2. במקרה זה תוכל לראות תחרות מצד בתוך, רצון לבלות את היום באזור הכפרי, ואפילו להרוויח כסף. בדרך כלל לקזז את העלות של בנזין, ועוד משהו לאנשים. אם אתה הולך לשפוט אותך בפעם הראשונה במכונית ייתן מנוסים, אך "טיולים" לשפוט. מומלץ יש מפה טובה אזור מוסקבה, כריכים, עט, תיקיה המשרד. להתלבש מקסימאלית חום (בחורף) ויש משהו מן הגשם (בעונת הקיץ). בדרך כלל שופט אחד עובד עם ניירות ערך בתוך המכונה, והשני ברחוב. העבודה של השופטים קו למעשה מורכב תוך קביעת מועד ההגעה של כל הצוות בכרטיס של פרוטוקול ושליטה. זה לשפוט הוא "ניקוב", הדפסים של מסע בזמן. עבור כמה פעמים אתה יכול לקבל את הקטגוריה שיפוטית וללכת . למעלה, עד לרמת הכישורים שופטים רוסי או בינלאומי. או רק חברים חדשים בעולם של ספורט מוטורי.

Comments are closed.