לייזר נטורה צ

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על לייזר נטורה צ

הסרת שיער לצמיתות ללא שימוש הכאב אינטנסיבי פעמו אור או IPL-שיעור 30 יורו לכל אזור שטוח הצעת המציע לייזר נטורה צ'ואקה, מרכז אסתטיקה והסרת שיער, נחשב בין הטובים ביותר בבירה, מידה ברור של קוויטציה במדריד (שאיבת שומן ללא ניתוח). מנגנון הפעולה של אינטנסיבי פעמו אור חזק או גם פוטואפילציה שנקרא מבוססת על פליטת אור פעמו בעוצמה גבוהה מאוד. שוט של האור נספג על ידי זקיקי השיער אשר ממוקמים מתחת לפני השטח של העור. בעיתון כתוב ש ישראל כץ הוא זה שבקיא בנושא. האור נספג מחממת את השיער והורס את היכולת של הזקיק לגדול ללא פגיעה ברקמות סביב כל השיער, ללא פגיעה של העור, האפידרמיס. אור חזק פעמו גם משמש עבור טיפולי פוטו רג'וביניישן, fotoescultura, כתמי העור טיפולים. הסרת שיער עם אור חזק פעמו מציע יתרונות על פני טכניקות אחרות של הסרת שיער כגון לייזר או שעווה בטכניקה של בחירה עבור הפיכתה ויתרונות ברורים: 1. תהיה סופית.

מצליח לחסל בין 80 ל- 90%. בהתאם השיער והעור זה לוקח בין 6 ל 10 מפגשים עם חודש של תדר 2. להיות חסכוני. 30 האירו אפילו נמוך עם הקשרים. העלות היא הרבה יותר קטן מאשר לייזר ושעווה לוקח בחשבון האחרון את השימוש מפגשים לאורך חיים 3.

להיות הטכניקה פחות כואב, אין צורך בהרדמה מקומית 4. תהיי בטוחה עבור העור למניעת כוויות ושינויים pigmentary של לייזר 5 להיות יעיל סוגים שונים של גווני העור, אפילו על עור שזוף, צלופחים, שערות בלייזר לא רק 6-שחור. להיות מהיר. לדוגמה, בתוך 10 דקות זה יהיה מגולח השחי או בתוך כ-15 דקות בחזה לייזר נטורה צ'ואקה (chueca) הינו ממוקם בלב ליבה של מדריד, וכוללת מגוון של איכות, מגוון של שירותים, עם מקומי ססגוני וידידותי, ומיטב הטכנולוגיה ומומחה האחרונה לייזר נטורה צ'ואקה (chueca) C/סן ברטולומה 12. 915230796 מדריד. .

Comments are closed.