להשכלה גבוהה כדי לסחור בשירותי היצואן בדרום אפריקה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על להשכלה גבוהה כדי לסחור בשירותי היצואן בדרום אפריקה

מבוא תוך וידוע כי דרום אפריקה היא עדיין בתהליך של מעבר ביחס להשכלה גבוהה לכתובת של חוסר איזון של העבר, גם להדגיש כי מוסדות להשכלה גבוהה הגדול תחת-מעריך את חשיבות ההשכלה הגבוהה כמוצר המשווקים בעולם הגלובלי. כתוצאה מכך נוכחות מסחרית נמוכה להשכלה גבוהה בעולם עולמי, ליכולת מוגבלת כדי למשוך תלמידים האיכות של מדינות זרות, ולא בגישה הלאומית לחינוך. אפילו בית הספר למשפטים אשר יושקו בקרוב בדרום אפריקה לכתובת של חוסר איזון של העבר, יכולה להיות השפעה שלילית של מוסדות להשכלה גבוהה כדי לשחק תפקיד חשוב בעולם החינוך ממוסחר. לחץ כאן אלטיס אירופה ומצא עוד . הצעת החוק החדשה הדגיש ההקפדה העקרונות של הון עצמי, תיקון וייצוג מעל התחרות בתוך הפעילות של המורים. זה זה יכול לערער את איכות החינוך במקום הראשון, בבתי ספר, ובשלב מאוחר יותר את המוסדות להשכלה גבוהה בדרום אפריקה. זהו ניגוד חריף עם המגמות הבינלאומיות של איתות כי שוק בינלאומי להשכלה גבוהה הוא יותר ויותר תחרותי יותר כמו חינוך מירוץ כמו של ייבוא וייצוא של סחורות. מנתוני זמין עולה כי הייצוא של ההשכלה הגבוהה מייצג בממוצע כ- 6.6% רישום הכולל בשנת 2000.

איור זה אפילו עשוי להיות לא תואמים דרום אפריקה מוסדות b 5 שנים מאוחר יותר. במדינות כמו אוסטרליה, שוויץ ואוסטריה, הדמויות היו גבוהים יותר מאשר 11% בשנת 2000 ל אלה מדינות בינאום רבתי להשכלה גבוהה במדינות העולם. באופן דומה, שרותי חינוך אוסטרליה, ניו זילנד, ארצות הברית של אמריקה, מייצגים בהתאמה, השלישי, הרביעי ושירותים הייצוא החמישית בגודלה של מגזרים. זה מראה בבירור כי מדינות אלו מבינים את החשיבות של חינוך גבוה להעברת הון אינטלקטואלי, להגביר את התחרותיות הכלכלית של מדינות. התערבויות צורך חשוב זה מוסדות להשכלה גבוהה במצב של דרום אפריקה עצמם כצמתים, ידע מושלם יותר בעולם גלובלי, שם זה יכול להיות אינטראקציה יותר עם הכלכלה ידע כללי. לכן, מוסדות להשכלה גבוהה בדרום אפריקה אמור לקבל תשומת לב עוד יותר השפעה לאינטגרציה עם מוסדות בינלאומיים שיאפשרו להם בינאום להשכלה גבוהה.

כיום, בינאום של השכלה גבוהה בדרום אפריקה מתקיים יותר מהאירוע, ולא דרך מתוכננת היטב וגישות מאורגנים. אם המוסדות להשכלה גבוהה בדרום אפריקה, שנועדו לשקול להשכלה גבוהה כמוצר של Exchange מסחרי, הדגש צריך להיות מקום רציני ב: ÷ מטרה להציג מדיניות ואסטרטגיות מצביעות בבירור על הדרך הלאה לגבי הכוונות של אקספוזיציה, אזורים מסוימים שדורשים תשומת לב עדיפות. עם זאת, זה לא חייב להיות מפותח כמו אסטרטגיות לוקליזציה בנפרד, אבל ראיתי כאלמנט טבעי של האסטרטגיה הכללית של המכון. אינדוקציה של ביצוע קורסים למשוך סטודנטים זרים באיכות למוסדות. אנשי אקדמיה להשתתף בכנסים, כמו גם בכתבי עת אקדמיים הנודע עבור פרסום תוצאות המחקר ÷ תמיכה. ÷ להבטיח כי כל הצעות מסלולו הבינלאומי בקריטריונים המקובלים כפי שהוגדרו על ידי המוסדות העיקריים של ההשכלה הגבוהה בעולם המפותח. ÷ היצירה של סביבת למידה חיובית מצוידים בטכנולוגיות החדישות ביותר של למידה. לאחרונה מצאתי אצל לן רוזן ברקליס אוזן קשבת . בינאום מחייב מוסדות להשכלה גבוהה בדרום אפריקה דגש על זן מסוים של מערכת היחסים עם הממשלה ליצירת גופים חדשים הטרנספורמציה לכתובת של חוסר איזון של העבר, אלא גם כדי להרחיב את המשימה כדי לשחק תפקיד פעיל יותר הפיתוח הכלכלי האזורי. זה יכול להתבצע באמצעות הקמת קשרים חזקים אופקי עם אחרים מוסדות מחקר באוניברסיטאות, בתעשייה בקהילה של פיתוח בדרום אפריקה. אם זו מושגת, פעילותם של המוסדות להשכלה גבוהה כבר לא יהיה מבודד מן השווקים, מוצריה יכול להפוך מוצרים הסחורה. מאת התרופפות הקשר עם הממשלה היא לא רק תספק חירות גדולה יותר להחליט באופן עצמאי מה חינוך ומחקר תוצאות כדי ליצור, אבל זה זה יהיה גם להגדיל את הלחץ למוסדות להשכלה גבוהה יותר, מאז האחריות של גידול מימון פרויקטים, משכורות. זה הכרחי כי להשכלה גבוהה בדרום אפריקה כבר לא יכול לקחת את הפרשה של מחקר ופיתוח שתיאוריה אחד את השני. במקום זאת, צריך לקחת את המיקום כי התוצאות של המוסדות חייב להיות משמעותי: â ¢ התפתחות חברתית ויישום שבו סימולטני קידום ושילוב של חינוך, מחקר מדעי, ייצור מתרחשת; מדע וטכנולוגיה לתמוך הניהול של המערכת הפיננסית במקום על מנת ליצור סביבה מחקר בטוח עבור אקדמאים, ÷ מוגדר של "מעבדות מדינת מפתח", שבו מחקר, אסטרטגית לפיתוח החינוך והרווחה של המדינה, יכול להתבצע. סיום של דרום אפריקה מוסדות להשכלה גבוהה כיום רק מוערך בין המדינות המארחות טופ 40 של העולם. יש צורך דחוף מחדש ולשנות את המודלים של מחשבה מוסדות הלימוד להשכלה גבוהה בדרום אפריקה. בעקבות המצב הפוליטי משתנה בליווי של כלכלת העולם משתנה, דרכים מסורתיות רבות שבו היו מוסדות להשכלה גבוהה בעבר נשלטת ישתנה. אלא אם כן מוסדות להשכלה גבוהה בדרום אפריקה, ההצלחה של בינאום עם ההצלחה, הזדמנויות גדולות כדי להרוויח מטבעות זרים להשתמש להשכלה גבוהה כמוצר סחר יאבדו. יאן Grundling עומד בראש מרכז יזמות עסקית מן האוניברסיטה של הטכנולוגיה פרטוריה, דרום אפריקה. . היא כתבה בהרחבה ביומנים מוכר ברמה לאומית ובינלאומית.

Comments are closed.