להגביר מכירות

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על להגביר מכירות

תוכניות שותפים היא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להרוויח כסף עובד מהבית, גם תוכניות אלה מאפשרים לכל אדם יש את ההזדמנות להשתתף אותם ולהיות מסוגלים להתפרנס עם העובדה הפשוטה שיש גישה לאינטרנט. תוכניות שותפים הם בדרך כלל חינם או מאוד להצטרף קל וזול להתחיל והוא תשלום עמלות בדרך כלל בזמן סביר. כל יום שיותר ויותר אנשים מצטרפים תוכניות אלה שותפים כאמצעי צובר עבודה מהבית. עם זאת, רבים שותפים אלה נוטים לטעות כי בסופו של דבר בסופו של דבר פגעו מאוד העסק שלו. להימנע רק כמה שגיאות נפוצות אלה, לגרום שיפור סיכוייהם של ביצוע מכירות ולנצח ובכך, עמלות נוספות.

הנה חמש הטעויות הנפוצות העיקריים שבוצעו על-ידי החברות המסונפות אליה: 1) לא לבצע חקירה ראויה על תוכנית שותפים אשר הוא affiliating. הוא ממש מדהים שותפים רבים לדבוק תוכניות עבור העובדה הפשוטה של להיות לשלם עמלות טובות. תוכנית השותפים אינו הנושא של אתר האינטרנט שלך, לעשות את זה מאוד קשה לשכנע את המבקרים ואת מנויים כדי לרכוש את המוצר. מדוע היה קונה אם המוצר אינו קשור אל הגומחה השוק מכוונים כי? ילך אל אתר אינטרנט המתמקדים שיווק באינטרנט כדי לקנות ספרים אלקטרוניים במטבח? (2) לא להשתמש בקובץ החתימה כראוי. שותפים רבים להוסיף קובץ החתימה כל הודעות הדוא ל שלך ואת הודעות שנוסף בפורומים, אבל לעשות זאת בצורה הנכונה.

עשרים שורות טקסט מלא קישורים של שותפים סדרת מוצרי לקדם, אינו נחשב קובץ חתימה טובה. למעשה, הוא יכול בקלות להיחשב דואר זבל. נסה לשמור קובץ החתימה שלך בשורות לא יותר מחמישה עם קריאה לפעולה המושך את העין מושכת, כך קורא אתה מסיים על-ידי לחיצה על הקישור שלך משותפים. (3) להיות מקורי, אין להעתיק את המודעות של אחרים. אין דבר גרוע יותר מאשר לראות את המודעה אותה באינטרנט או בהודעות דואר אלקטרוני של עשר מוכרי שונים. כמה ערך ונתנים הקורא עבור רישום אשר קיבלה אותו בפעם העשירית? לקחת את הזמן כדי לשנות את ההכרזה תמיד בהתאמת אותו לעבר קהל היעד שלך או את רשימת המנוי שלך לפני שליחתה. לתת עם מגע אישי שלך לא נראה כמו פרסומת אחת. (4) לא משלמים עבור שם התחום שלך ומאוחסן חשבון מרושלות מאוד שאין צורך מחשבים ואירוח של עצמו; זו עשויה להיתפס על ידי המבקרים בו הם מעולם לא זכו כסף באינטרנט, יהיה בהחלט לא רואים איש מקצוע. אם לא נקטת אפילו צעד קטן לקראת הקמת העסק שלך כראוי, ולאחר מכן כיצד מבקרים לסמוך עליך?. פחות מ 10 $ לשנה עבור שם קבוצת מחשבים ב- GoDaddy.com ואולי $5 לחודש עבור חשבון אירוח. השקעה קטנה זו שאני מבטיח לך לא שלחה לו הרגל, בניגוד סביר לעזור לך להגדיל את החשבון שלך לטווח בינוני או ארוך. (5) אינם לוכדים נתונים מלקוחות פוטנציאליים לפני שליחתם לאתר האינטרנט שלך או של המפרסם. אם אתה עובר כל הזמן לשלוח מבקרים לאתר האינטרנט הראשי שלך בתקווה שאחד מהם לחץ על חלק המודעות שלהם, תן לי לספר לך כי הוא הפסד זמן וכסף. סביר מאוד להניח כי אף אחד לא לבצע רכישה על ביקורם הראשון, הדבר מומחש את הסטטיסטיקה. לפתע לעשות לחץ על אחד הקישורים שותפים שלהם, אבל הקשר בינך לבין המבקרים שלך. היא חזרה כמעט בוודאות כי אדם זה ילך לעולם יותר ויותר. עליך בכל האמצעים ניתן לקבל נתונים מבקרים (שם ודואר אלקטרוני), לכן, אם לא תרכוש, אתה יכול לעקוב אחר אותו דרך מיילים, להגדיל את הסיכוי המחזירה את המבקר אל אתר האינטרנט ונסה שוב. זה יכול להיות יקר. עכשיו אתה יודע אלו חמש טעויות כי יש להימנע מכל השותפים, שעליך להיות מסוגלים לעשות יותר מכירות ולהגדיל העמלות שלך בתור שותפים. כדי לחזור ולהיות שותפים סופר כי אתה תמיד רוצה להיות. הקטור רוסאס Castellares

Comments are closed.