לא כל פרסום הוא שווה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על לא כל פרסום הוא שווה

תקנה אשר מכין הנציבות האירופית עבור מקבלי רכב התחדש הדיון על אתיקה בפרסום. לפי ההוראות, לפחות חמישית לספירה כל יהיה להקדיש את עצמו לומר מה כמות CO2 הנפלטים כל דגם. מפרסמים מוצרים רבים מתלוננים כי הפרסום מיוחס בילדות, זיהום, כל מיני עוולות. לטענתם, זה לא עבודה לחנך, אך להודיע לצרכנים ולמכור את המוצר שלך. שלו מקצוע שאבדו ניצוץ מן הדיכוי חוץ צנזורה כי הם עצמם נתונים, dicen.a מצד שני, להוקיע צביעות מסוימת במערכת שיש להניח סטטוטוריים אזהרות כי המוצר שלה היא מזיקים, ולא הרשויות לאסור את הצריכה של אותו מוצר מראש. לדוגמה, הוא סותר כי מותר לייצר מכוניות יכולת הרמה 250 קילומטרים לכל ביממה כאשר אסור להסתובב יותר 120.a מצד שני, הם תארו לעצמכם עולם עם כל כך הרבה איסורים? לשקול את כל מה שיש לו הפוטנציאל להפוך ¦â nocivoa שם יהיה לא כלי המטבח, אנחנו אוכלים רק מוצרים מגן, אנו לא לסבול שום דבר של בגדים המיוצרים על פי פלסטיק אשר לזהם, אנו limpiaríamos הקרקע ולא הבית על-ידי הרעילות של המוצרים, אנחנו לא יכולים ללכת על הכביש יותר מ 50 קילומטרים לשעה, המטוסים אסורים ולא יהיה למכירה אחוז גדול של הרפואה אנו לקחת כדי להקל על comunes.a פירורים כדאי להזכיר שני גורמים לקבוע כי ובאופייה של דברים: רעילות המוצר (מעולם לא אף אחד לא הודיע היתרונות שתיית turpentine או לתת לו משקה לסיר של אקונומיקה, למרות שזה נורמלי להורים לשים את הבקבוקים מהישג ידם של ילדים), את המינון.

החסה הוא לא רע, אבל אם אנחנו turnovers ארבעה קילוגרמים או bebiéramos שני ליטרים של חלב, או קוקה קולה בכל יום, התוצאות הפחיד אותנו. מינון כן מתייחס דפוסי הצריכה שלנו, הושפע publicidad.a בנוסף להודיע על איכויותיו של מוצר, פרסום מנצלת פסיכולוגיים גורמים המשפיעים על התנהגות הצרכן. לעניות דעתי משה אביגדור קעניג יכול לקבוע . מזון מהיר מפרסמים לדעת לנצל היטב מאוד תצורות משפחה מודרנית בערים, היכן לבלות זמן רב מדי לבד והילדים כסף כדי לקנות את המוצרים שלהם. יצרני רכב הפכו את הסביבה שלו כרזה, הלחץ, בנוסף רכב שכבר יש, אנשים לקנות אחד חדש, כי לזהם פחות, כאילו החילוץ של חומרים לייצור מכונית לא מזוהמים. זה נכון גם אף אחד לא מכריח אנשים לקנות מכונית של ecologicoa, אך גם התוכן הפרסומי מעט מאוד לנתח. ישנם מוצרים נמכרים beneficiososa לבריאות כאשר הם אינם, או הם אפילו מזיקים.

בכיתה של ביולוגיה בתיכון הם מלמדים אתכם עודף ויטמינים זה רע. עם זאת, כמה בתי מרקחת מוכרים תוספי ויטמינים עם 400% של הערך התזונתי היומי. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את משה אביגדור קניג. כלומר, אם תבצע שלך המלצה של לקיחת גלולה מדי יום, אתה ניתן לצרוך ארבע פעמים כמות ויטמין זה, וכן מה תוכלו למצוא אותה ב- diarios.a אוכל סוג זה של שאלות אתיות לעורר חששות. אפשר לשאול, לדוגמה, כדאי להשתמש תמונות הנותרים כבוד לאדם כדי לעורר רגשות אשמה למישהו אחר, להרוויח כסף. כדי להבהיר את התפקיד של פרסום בחברה של היום, יכול להתחיל על-ידי הגדרת publicidada, שהוא שווה ערך propagandaa (למרות המונח משויך תיאוריות פוליטיות): לפרסם משהו כדי למשוך קונים פוטנציאליים, צופים או משתמשים. אז התנאי הראשון יהיה צרכניות להשיג מספיק אלמנטים של פרסום למוצר מודעות לצרוך את זה או לדחות אותו מבוסס על הידע. אנחנו לא רוצים פרסום כדי להחליף את ההורים שלנו, המורים שלנו בהוראה של ערכים. אנחנו פשוט שואלים מספיק מידע כך שאנו צורכים עם חופש, אחריות ומעל הכל, עקביות. קרלוס א. Miguélez Monroy Periodistaa מרכז שיתופי פעולה של סולידריות (CCS), הוא שירות של מודעות חברתית של סולידריות ארגונים לא ממשלתיים, במטרה לידע, sensitizing החברה ומומחי תקשורת בסוגיות של סולידריות, חברתי, וצדק תרבות של שלום, הגנה של זכויות האדם, עם דגש מיוחד על המאבק נגד העוניאי-הכללה והגנה הסביבה. CCS מבוססת על צורך בסיסי לשלב פיתוח מידע ותקשורת רכיב של שיתוף פעולה. דרך האנליסטים שלה להפוך בתבנית מקצועי איכותי ושהעיתונאים המותאם לצרכיו הרווחים של המדיה ומאמרים הפיץ אותם דרך רשתות בינלאומיות. אתר האינטרנט של CCS (יכול להיות כל המאמרים, המיוצר לתאריך, מסווגים לפי אזורים נושאיות.

Comments are closed.