כרטיס אשראי וירטואלי

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על כרטיס אשראי וירטואלי

ללא קשר שיעורי צמיחה גבוהים של מסחר אלקטרוני, עליך לזכור כי במדינות רבות, סקרים שבוצעו, כדי לקבוע באינטרנט קניות הרגלים, יש לשים מראה כי באחד המחסומים החשוב ביותר למכירות אלקטרונית הספק של הקונה לגבי הבטיחות של הקדמה של הנתונים שלך ברשת. כדי לפתור בעיה זו, מוסדות פיננסיים רבים, בנקים רבים, חברות האשראי החשוב ביותר השיקו בשוק המוצר כוכב, וירטואלי כרטיס אשראי חדש. מה זה כרטיס אשראי וירטואלי? ישנן מספר תכונות המבדילות זה קלפים וירטואלית המסורתי, לסיכום אנו מדגישים: כרטיסים מראש, כך למחזיק הכרטיס כדי להשתמש בו, עליך יחויב בעבר. הטעינה מתרחשת גם נגד בכרטיס אשראי רגיל אחר או יתרת חשבון ההמחאות. כדי לטעון מחדש את הכרטיס המשתמש יש קביעות אשר הגביל את יתרת כרטיס וירטואלי איזון המביאות אותו, אז לא, וגם אפילו באירוע של יירוט של הנתונים שלך, ייתכן חיובים הונאה, מעל האיזון. כרטיסי אשראי וירטואליים מציעים את האפשרות לשנות מפתחות אחד כל ואת כל הפעולות שבוצעו, היבט זה נותן אמינות גבוהה יותר הבעלים שלהם.

השימוש בכרטיסים אלה מוגבלת לאינטרנט, כך זה יכול לשמש רק לרכישות ב- e-commerce. מתרחשת שליטה רבה יותר של ההוצאות, כמו אלה קלפים בלעדית עבור האינטרנט, והוא נתקל את האיזון של הוראה שנטענו מראש, שליטה על הכסף המושקע מסחר מוגבל סה. כרטיסי אשראי וירטואליים, הם בדיוק וירטואלי, כך לא בדרך כלל יש להם תמיכה בפלסטיק, רשות האישורים יוצר חשבון מסוים עבור כרטיסים אלה, באיזה פקד הערכים ואת הוראות של איזון, כמו גם את הפעולות נשא החוצה מבלי הצורך בתמיכה פיזית, בלי הסיכונים של אובדן אפשרי או misplacement. את כרטיסי אשראי וירטואלי יאפשר לך להוריד את האיזון הקיים, בחשבון בנק הקשורים לשימוש שלהם, אז להשלים את רכישת המניות שלה, באפשרותך לרוקן אותם, כדי להיות בטוח יותר של שליטה על הכסף שלהם. הערכה של כרטיסי אשראי וירטואליים.

ראוי לציין כי היתרון העיקרי של כרטיסים אלה הוא הדור של ביטחון אשר מייצר את המשתמשים שלה. עם זאת לא נשכח כי חברות האשראי הגדולות, בנקים ומוסדות פיננסיים אשר למכור אותם, לעיתים קרובות שילוב כל כרטיסי האשראי, ביטוח מפני הונאה. עם השימוש של כרטיס אשראי של חברה טובה, אתה בטוח של תביעה נגד וונדליזם אפשריים שביצעו נגד אותו. מערכת אבטחה כרטיס אשראי וירטואלי, היא מימוש אחד אחד המערכת הישנה, אשר ימנע את המבוא המשיך את הנתונים באינטרנט במשך שנים רבות, המערכת מראש להיות הוצע על-ידי חברות גדולות של מסחר אלקטרוני, כמו במקרה של Paypal, איפה זה ניתן להפעיל עם יצירה מוקדמת של חשבון, אשר מעבר טעינה, ללא הזנת נתונים אישיים, באתרי מסחר אלקטרוני. PayPal הציע במשך שנים רבות, תמיכה לא רק כדי להבטיח את הביטחון של עסקאות אלקטרוניות, אלא גם על אספקת המוצרים המוצעים. בכל מקרה ההערכה של מוצר חדש זה, כרטיס אשראי וירטואלי, לא יכול להיות אבל חיובי, ככל שהיא מחזקת את האבטחה של עסקאות אלקטרוניות ולהפיק בטחון רב יותר להשתמש בה.

Comments are closed.