כמו צבועים נגד המציאות אקלים

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על כמו צבועים נגד המציאות אקלים

הפסגה הגבוהה ביותר של deniers של שינוי האקלים, מ- 8 עד 10 מרץ יתקיים בניו יורק. הם חברת הנפט אקסון מוביל במימון ומאורגן על ידי המכון לבה, יחד עם 40 אחרים בשירות האינטרסים של המגזר אנרגיה. צריך נזכר כי הלוח של במאים של לבה הוא תומאס וולטון, מנהלת מדיניות כלכלית ב ג ' נרל מוטורס, יצרן הרכב השני בעולם באוקטובר מתבקש בריסל כי הדרישות של פליטת CO2 עבור מכוניות שנפוצו באירופה היו מחמירים פחות. הנשיא השמרנית לשעבר של הממשל הספרדי, אזנר, תוביל פסגת הספקנים אשר מנע את הראיות של ההתחממות הגלובלית. הם מודעים כי ההצעה לא צריך להיות נכון, אומנם חוזר זה, סיים על-ידי האמין או קיבל המון אנשים. זוהי צורה של תעמולה אידאולוגית, במקרה זה בשירות האינטרסים של המגזר האנרגיה, שבאה להניע את המלחמות ואת הפלישות לשלוט במשאבים אלה. עוד אחד הכוכבים של אירוע זה הוא קלאוס Václav, נשיא צ'כיה והנשיא הנוכחי של האיחוד האירופי.

הנשיא לשעבר של מפלגת העם והממשלה, חוסה Mª אזנר מחבר כחול כיתתית כיצד הרסנית כזאת, לא ירוק ספר כדור הארץ אשר הוא לערוך והציג במדריד. הוא מוכן לתזוזה ליטול פיקוד על deniers הגדול ביותר של שינוי האקלים של ההיסטוריה. הפסגה נועד למשוך תשומת לב מחקר זה סותר את ההתחממות מתון של כדור הארץ במהלך המאה ה-20 נגרמת בעיקר על ידי בני האדם, והוא זה הגיעה לממדים של משבר, על פי אתר האינטרנט של המכון לבה. אזנר אמר כי זה לא הגיוני להקדיש מאות מיליארדי יורו גורמים מפוקפקים מדעית מסוגל לשמור על הטמפרטורה של כדור הארץ במרחק מאה שנים ופתרון של בעיה שאולי יש בה, או אולי, tataranietos שלנו אין. לאחר הצהרות אלה, המזכיר של אמנת האו ם בנושא שינוי האקלים, Yvo דה בור, אמר כי תוך שנים ספורות אזנר יכולתי לראות סהרה הספרדית מאז החלון שלך אם לא תתבצע כל פעולה במטרה להקל את ההשפעות של התחממות כדור הארץ. ו כלכלן אנגלי ניקולא שטרן, מחבר הדו ח המקיף ביותר על ההשפעות של שינויי האקלים, הבטיח העיתון הספרדי ציבורית אזנר יודע דבר על המדע.

על-פי גרינפיס, המכון לבה קיבל 540,000 אקסון מוביל יורו ב- 10 שנים. כמו גם על-ידי פיליפ מוריס, אשר הפיק 850 מיליארד סיגריות ב- 2007. המארח המכון בפיסגת ביקש הפחתה של מיסים על סיגריות ועל חופש גדול עבור מעשנים. הצהרות על-ידי דובר לבה, אורן Zonia, לשתף אחרים האידיאלים, ספרדית פוליטי, כפי מצהיר מנואל Asende. אנו מקדמים חינוך פרטי, שכן הספר הציבוריים לא יעיל ופרטיים בריאות ורפואה, מכיוון שאנו רוצים אנשים כדי להישאר עם הכסף שלהם ולעבור אל בתי חולים פרטיים, במקום מערכת הבריאות nationalized. את נשיא לבה, באסט יוסף אמריקאי, הוא מחבר הספר מדוע להשקיע יותר מדי על בריאות, במדינה בה 45 מיליון אנשים יש אין ביטוח בריאות. אבל המציאות היא עקשנית, כמו אומר מקור דה מריה Gª. הדו ח סינתזה של הפאנל בנושא שינוי האקלים של האו ם, מדענים אשר זכה בפרס נובל לשלום ב- 2007, מאות דוחות מדעיים מראה את העלייה בטמפרטורה של האוקיינוס, כור ההיתוך נרחבת של הקרח, העלייה של פני הים והאוויר. גם ההתחממות נגרמת על-ידי בני האדם ומודל הפיתוח של המאה שעברה, תלוי במידה רבה מאובנים. יהיו פחות זמינות של מים, להשפעה משמעותית יותר אנשים חשופים מתח מים מוגברת. בים, ההשפעות של התחממות כדור הארץ נתפסים בתזוזה והשתנות של אצות, פלנקטון, דגים במחשבי latitude גבוהה; ו ומשתלטת ההעברה של דגים. גידולי עוברים שינויים על-ידי התחממות. את שתילת זרעים יש לעשותה ויש נזק באזורי יער על-ידי אש מזיקים בחצי הכדור הצפוני. מדגה משאבים גם הסבל את השפעת האקלים לשנות על-ידי שינויים של נתיבי הנדידה, להשפיע על זמינותו של מזון, לכן רבייה שלה. אבל אמר אזנר: המתפרסם נדחה על-ידי חובבי הקונצנזוס המדעי, האינקוויזיטורים להגן על אותם וזה בעיה כי יש tataranietos שלנו אולי כן ואולי לא. לפני גישה כזו דעות רבות מדי. חוסה קרלוס גרסיה Fajardo פרופסור אמריטוס UCM. מנהלת CCS

Comments are closed.