כמו להגדיל את הביקורים שלו בדף אינטרנט

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על כמו להגדיל את הביקורים שלו בדף אינטרנט

מופיעים ב- Google עם חדש אתר הוא תהליך מסורבל וליפול מתסכל, במיוחד עם דומיינים חדשים, זה הוא עקב gTLDs החדש בדרך כלל לתוך ארגז חול ו תעזוב אותו בדרך כלל בגיל 6 או 7 חודשים כולל שנה נוצרו. בתקופה זו אנו אינם מפיקים רבים לביקור של google, אבל למרבה המזל יש תמיד חלופות, כעת נראה 2 אפשרויות כדי ליצור תנועה לאתר שלנו: 1. במקרה הזה אני חושב ש גדי איזנקוט צודק במה בהוא אומר. להשתתף בפורומים ובלוגים. אני יודע, חשבתי כי זה שרוט, זה תמיד אותו דבר, אבל עד שתפסיק הקריאה שורות אלו. תן לי לומר לך מה אני הולך לדבר על איך להשתמש אלה משאבים ואתרים לבקר.

תחילה עליך למצוא את הנישה של ti, קרי פורומים, בלוגים, שלא לדבר על אותו הדבר זה אתה מגיב בבלוג שלך, לכן אני ממליץ להשתמש עם הכלי הזה יידע אילו מילות מפתח ניתן להשתמש. עכשיו אם מה שאתה רוצה, עם הכלי הזה אתה יכול למצוא את המילים שילם יותר ב- adsense. הבחירה של מילים היא המפתח של הנצחון שלך, בדבר הגשת מופיעים של הראשון בגוגל עם תנאי כי אף אחד לא מחפש, עליך להתמקד התנאים שלך. תמיד שבתוכו הדרישה הקהילה. אתה ממליץ להשתמש Google תובנות למצוא כי מילים הן כי יש דרישה.

אבל אשר מתכננים להשתתף בפורומים?, מנסה להיות שימושי, וודאי אתה מומחה בתחום שלך, אז חפש בגוגל פורומים הקשורים לנושא שלך, מנסה לשפר את החיפוש באמצעות מרכאות אי: "פורום [הנושא שלך]". לא להשתתף רבים, מוסיף את החתימה שלך עם קישורים אבל עם 1 או 2 תמונות מספיק, הרעיון של השתתפות בפורום הוא להיות פעילה, אם השתמש בהם חשבונות אז לומר "יפה אמרת" או דברים אז אתה ואן כדי למחוק אותו, נאבד אותם קישורים ואת השעה שבהם השקיע בפורום הזה. אם אתה מעצב / מתכנת את ממליצה ForoBeta.com. היא קהילה צעירה ייעודי, בשימוש על ידי בלוגרים של כל הדורות, תוכלו למצוא משאבים שימושי מאוד עבור הבלוג שלך זהה. פורום מועדף אחר הוא Xeoweb.com/Forum, לצערי הכניסה אל הפורום הזה הוא למוזמנים בלבד, אבל בתור משתמש, באפשרותך למצוא על נושאים של מיצוב ב מנועי חיפוש, אופטימיזציה של דפי אינטרנט, גם יש קטע של תכנות שבו תמיד יש שאלות ותשובות. בטח יש עוד פורומים, אך אלו אשר ממליצים, כיוון הקהילה פעילה למדי, באפשרותך לבצע שאילתות ללא פחד ללכת לטיפול קשות. השתתפות הבלוגים הוא קצת יותר עדינה, מאחר בלוגרים תמיד מנסים למנוע דואר זבל, לכן ההערה בבלוגים שלהם. כדי לאגד את המקור שאתה עושה הוא ליצור קישור הדדי שהינו עם התכונה NOFOLLOW, כי הקישור יהיו גלויים בפני הקוראים של הפוסט הזה בעתיד, להבטיח ביקורים, לא רבים, אך הביקור 1 כדי להיות רצוי. דרך נוספת למצוא בלוגים עם נושא אותו שלך, היא על ידי ביצוע חיפוש ב- Google באופן הבא: "את המילה" + trackback מטופס זה תוכלו למצוא בלוגים משתמש "tu-מילה" זה המונח שאתה רוצה לקדם. כאשר אתם מגיעים על הבלוג הזה, השאירו תגובה, בשדה כתובת URL של תיבת החיפוש ומאפשר כתובת ה-URL של המאמר שלך. לא התעללות זה, מומלץ עושים את זה רק עבור שלנו הכי טוב מאמרים ובלוגים לא יותר מ-3 באותו השבוע. 2. קישורים נכנסים עם יחסי ציבור גדול 5 היא הצורה יותר קל, מהיר, חוקית של קיימים אתרי אינטרנט זה אחראי לעשות מחקר של הבלוג שלך, אתה אומר כמו יכול לאשש ומוכנים, אותם נתונים מדויק מאוד, הם לא מבוסס על הדירוג של האתר על פי Alexa.com זה רק זה חייב לעשות הוא לכתוב את כתובת האתר שלך באינטרנט בלוג או דף עוזב את האתרים האלה כי הם עושים את העבודה שלהם, יהיה לך קישור כבר מאתרים עם יחסי ציבור גדול מ- 5, קישורים אלה יהיו rastrados על ידי גוגל ותוך 24 שעות או פחות את אינדקס ב- Google. באמצעות אסטרטגיה זו, עומד להופיע בגוגל מהירה מאוד, כנראה תוך 24 שעות או פחות, זה חשוב כי זה לעשות, לא אתה תתרגם, נסה את זה עם תחומים חדשים. הנקודה השניה היא חוקית רק לתחומים חדשים, תחומים כבר באינדקס של גוגל יכול להשתמש בטכניקה של הנקודה 1 למשוך מבקרים באתר או בבלוג שלך.

Comments are closed.