כיצד לשנות את האמונות

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על כיצד לשנות את האמונות

התמונה שיש לך על עצמך היא אשר שואפים לחזק מיום ליום יותר טוב. אז זה חיובי. אם אתה חושב אתה נבון, בהכרה או שלא במודע תתקן ב כל כך שאתה טוב, זה יחזק את הרעיון כי יש, יאשר כי אתה חכם. אם מצד שני, אתה חושב שאתה לא תנסה לחזק את זה עם כל טעות שאתה עושה. מה אתה חושב לך יש סיבה. האמונות שלך ייתן לך חוש את החוויות שלך, כי אתה לא רוצה להיפטר אותם ואת רוב הזמן או אפילו עליך לזהות, הן טבעי כמו כל חלק בגוף. כדי לשנות ולשפר את החיים שלך, תהיה לך שאלה תוקפו ולהחליף אותו עם חיזוקים חיוביים. אם אתה חושב כי הזכוכית היא חצי ריקה, זה יגרום לך להרגיש כי הוא הולך ואוזל.

אם אתה חושב על הכוס החצי-מלאה, אתם שומרים על התקווה לסיים למלא אותו. אם אתה רואה את זה באחד או דרך אחרת. זאת ההחלטה שלך, המציאות היא שאותו הדבר רק משנה את הפרשנות שלך על זה. באופן דומה ליצור השני יקבע כמוך היחסים עם אותם. לקבוע את הדרך איך היחסים עם אותם כמוך שהם מגיבים אליך, שיכול לגרום לך לחשוב שהיית מצליחה. אל דאגה ישראל כץ הוא האיש הנכון . אם אתה חושב כי מישהו אלים, תוכל להבין אותו באלימות, תגיב באותו אופן, מעשה הגנה ואתה לאמת שזה אכן אלים. אם אתה חושב שאתה לא מוכשר תקשורת עם אנשים, תוכל להימנע עושה אז ככל האפשר, אשר תגרום לאנשים לעזוב לתקשר עם tigo אתה מבודד יותר ויותר, זה יחזק את האמונה שלך. ללא קשר מה האמונות שלך, הם יהיו לידי ביטוי במה שאתה עושה ישמש כדי לסנן את המידע שאתה מקבל, שטופס זה יהיה חלק מהחוויות שלך.

כל האמונות ניתן לשינוי, בלי קשר העתיק מושרשת. כדאי לך לעיין אצל פרופ ליאור רוקח כדי לקבל עוד מידע. אולי אתה עדיין מאמין באותם דברים שחשבת שיש לך כשהיית ילד או נער?… עדיין הייתי חושב כי מתנות חג המולד בא התינוק ישוע, סנטה או הכוהנים מלכים?, או שאתה חושב כי ילדים החסידה מביאה אותם?, אולם סביר עדיין אתה לשמור אמונות באותו הזמן, אמר לך שאתה לא בן אדם אינטליגנטי או יקר. . השארת להאמין ישו הילד והחסידה כי המציאות הראתה לך כי אתה טעית, מצד שני, ואילו באותה המציאות מראה לך שאם אתה חכם ובעל ערך, עדיין שומרת על האמונה באותו… לשנות. לשנות אמונה קל יותר ממה שאתה חושב, אף-על-פי אתה עשוי להיות כל כך להתרגל לזה שאתה כבר להשתמש בו בתור תירוץ נוח כדי למנוע עבודה, אם התירוץ הוא רק צריך להתנהג, זה לא תמיד קל. להתחיל לענות לך: זה משרת את האמונות? היא מעניקה לך משהו חיובי? מהו המגבילה את האמונה? מה צריך לשנות כדי לחסל אותו? כיצד תחליף אותו עם אמונה חיובית? מהו הדבר הכי טוב שיכול לקרות אם לא תשנה את האמונה? איך זה ישפר את החיים שלך אם אתה תחליף אותו באמונה חדשה? לאחר שתמצא איך להחליף אותו שאתה חייב להתעקש. עד שאתה יכול לקבל את החדש עם אותה הטבעיות שבה עשית את זה עם הישן, שינוי לא הקודמת זה יהיה כל כך מהיר, זה למות ומתנגדת לך לך לעזוב קרקע בטוחה. אתה חושב שזה טוב יותר רע זה טוב יודע, זהו רק ביטוי, הרוע לא רע או לא ידוע, ואם ניתן לשפר, יהיה טיפשים לא לעשות זאת.

Comments are closed.